Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Nic dziwnego. Omawiane już to było też X razy
W sumie z pół roku temu czytałem podajże na pssite , że to właśnie ps4 miało obniżyć jakoś by dorównać słabszemu xbox one , ale teraz widzę , że jednak jest inaczej i dobrze bo dlaczego by mieli obniżać ?:)
 
Całe szczęście :) Chlebek / jabłko i jedziemy, od Call of Duty II trzyma się wszystkich głupi trend autoregeneracji życia to jest aż nudne - tęsknie za grami gdzie są apteczki jedzenie miksturki itd. Fakt są dalej takie ale mniej
 
Bardzo powolna autoregeneracja poza walką by mi nie przeszkadzała, ale do szybszego leczenia jest żarcie, eliksiry oraz sen (medytacja).
 
Dekokt Raffarda Białego, wersja ulepszona - odwar , dominanta albedo i mamy przywrócenie całego hp o niskiej toksyczności, czyli tak ze 3-4 na walkę do łyknięcia - tego nie będzie, raczej.
 
W ogóle po premierze powinniśmy założyć temat z przepisami i bonusami za eksperymentowanie co i jak komu wyszło :) Bo będzie można eksperymentować o ile dobrze pamiętam
 
W sumie z pół roku temu czytałem podajże na pssite , że to właśnie ps4 miało obniżyć jakoś by dorównać słabszemu xbox one , ale teraz widzę , że jednak jest inaczej i dobrze bo dlaczego by mieli obniżać ?:)
chodziło o parity ,a tobie się pomyliło ps4 z xone
:hmm:
 
Hmmm.... quest z sukubem czy nimfomanką? Oto jest pytanie...

Cóż zapiszę przed i dam się wykorzystać :D zobaczę co z tego wyniknie jak nic to wczytam i zobaczę inne warianty :p
A co, jeśli Jastrid nie jest nimfomanką, sukkubem czy znudzoną żoną, tylko... panem Jastridem? :stuart:


Taa, wiem, normalnie Jastrid to imię żeńskie, ale kto wie, jak z tym jest w Skellige :p


BTW: Podoba mi się kierunek, w jakim rozwinęły się tablice względem poprzednich części. Wcześniej były na nich zamieszczane tylko zadania typowe dla wiedźmina, teraz pojawiają się na nich broszury informacyjne, ogłoszenia matrymonialne czy zwykłe prośby. Trochę to sensowniejsze niż w poprzednich grach, skoro wiedźminów na świecie pozostało niewielu ;P No i daje to prawdziwe pole do popisu przy tworzeniu oryginalnych, rozbudowanych zadań czy zabawnych easter eggów :D
 
Last edited:
Chyba się rozminąłeś mocno z wydźwiękiem mojego posta.
Nie pierwszy raz z resztą i pewnie nie ostatni.

Hah, dobra. Jak czegoś nie zrozumiałem to wytłumacz jeszcze raz chyba, że nie chcesz, a nie syczysz jadem, bo źle pojąłem o co Ci chodzi. Drogi są dwie - albo ja źle odczytałem albo trochę słabo napisałeś posta, że nie dało się go zrozumieć tak jakbyś tego oczekiwał. Odniosłem wrażenie, że trochę szukasz problemu na wyrost mimo, że raczej chcesz aby każdy miał wybór względem kamery. A teraz napisałeś posta ani nie na temat, ani nie tłumaczysz czego zrozumiałem, strzeliłeś "focha" i jeszcze jakbyś mnie obrażał sugerując, że jestem za głupi żeby coś zrozumieć. "Chopie" można inaczej :D.
 
gdy dziecko każdej rasy we śnie już spoczywa, Temerii życie z pochodniami gaśnie lecz jeden nieczłowiek tej nocy nie zaśnie.

Zwą go Geralt, i walczy mieczami. Twarz swoja skrywa siwymi włosami. Jak na Wiedźmina przystało, rodzicom zabrany został, i licznym mutacjom poddany.

W Kaer Morhen zamieszkał, miedzy wiedźminami. Tam szkolił się w walce owymi ostrzami Dzięki Traw Próbie posiadł nadludzkie zdolności by potworów zabójcą móc zwać się w przyszłości.

Siedliszcze opuścił jednak, i w świat ruszył daleki. Przemierzał liczne lasy, góry, trakty, rzeki. Niejednokrotnie broni swych używał, i przez całe życie dziecka poszukiwał.

Cirilla na imię miała, niespodzianką zwana, W przepowiedni Geraltowi miała być oddana. Latami po świecie w tułaczce czekała, i w końcu z Geraltem na zamku zamieszkała.

Dalsza ich historia nie jest mi już znana. Mówią, że na zabójcę była trenowana, że na czarodziejkę szkolona też była, ale historia ich się jeszcze nie skończyła.Dziękuje dobra pora zejść ze sceny zanim ktoś zobaczy :D.
 
Nie wiem, czy ktoś to już zauważył, ale na nowym gameplay'u nie regeneruje się HP :victory:!

Podobno na wysokim i Mrocznym poziomie trudności zdrowie nie regeneruje się nawet podczas medytacji. Można je sobie przywrócić jedynie za pomocą jedzenia i eliksirów.
 
A co, jeśli Jastrid nie jest nimfomanką, sukkubem czy znudzoną żoną, tylko... panem Jastridem? :stuart:


Taa, wiem, normalnie Jastrid to imię żeńskie, ale kto wie, jak z tym jest w Skellige :p

To byłby niesmaczny żart. Rozumiem, że istnieje obecnie propaganda pewnej mniejszości, która chce wmówić innym co mają myśleć na ich temat. Niestety developerzy lubią to wplatać, bo produkt sprzedaje się lepiej, gdy jest poprawny inaczej politycznie. Mam nadzieję, że REDzi nie kroczą tą drogą.
 
Last edited:
Top Bottom