Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@Nars

Oczywiście, że nie wiemy tylko spekulujemy.
Ale na późniejszych pokazach było SLI z GTX 980 i chyba te same ustawienia co wcześniej (czyli mieszanka wysokich, bez bajerów nVidii). Zauważ, że nie mówimy tutaj o 4K, a raczej Full HD (też domysły, bo mogło być niżej).

Tak więc, 4-5 K na same karty, jupi-jej :facepalm:
 
Last edited:
Oczywiście, że nie wiemy tylko spekulujemy.

Ja, od czasu gdy rewelacje pure pc ujrzały światło dzienne widzę jedynie panikę, chaos, skrajny (głoszony z zastanawiającą pewnością) pesymizm, felietony o tym jak bardzo Czerwoni rozczarowali, jak olali segment PC. I w ogóle Gothic III nie dość, że ładniejszy, to lepiej zoptymalizowany.

Czytając forum, w ogóle można odnieść wrażenie, że Wiedźmin to praktycznie pewna katastrofa i nic tylko anulować preordery.


Disklejmer:
Wypowiadam się jako użytkownik, więc nie czujcie w jakikolwiek sposób cenzurowani.

 
Last edited:
Forum, jak pijany zając: z jednej skrajności w drugą. Jednego dnia hypetrain, a po chwili zrezygnowane "i taaaak się nie uuuuda". Humory gorsze, niż miała moja żona w pierwszych tygodniach ciąży :p.

Byle do następnego gameplaya ;).
 
Czytając forum, w ogóle można odnieść wrażenie, że Wiedźmin to praktycznie pewna katastrofa i nic tylko anulować preordery.

Nie anulować, a wystawić na Allegro - przedsiębiorczym trza być :).

Niestety w obecnej sytuacji na CDP.PL* niczego pewnym być nie można...

*wyczuwam spisek
 
@sebogothic

Tak jak pisałem - spisek. Ani anulować nie można, ani odsprzedać. Przypadek, że wynikło to akurat w okresie szeroko zakrojonych pokazów dziennikarskich (a właściwie wygaśnięcia embarga), nie sądzę. Ta sprawa ma drugie, albo nawet trzecie dno...

 
REDzi powinni być spokojni co do sprzedaży w3, myślę że tak 15 milionów sprzeda się do pół roku, jak nie szybciej :) Zauważcie że strona główna Wiedźmina ma już prawie 20 milionów lajków, jak jeszcze dojdą do tego recenzje itd.. Wynik może być imponujący :)
 
REDzi powinni być spokojni co do sprzedaży w3, myślę że tak 15 milionów sprzeda się do pół roku, jak nie szybciej :) Zauważcie że strona główna Wiedźmina ma już prawie 20 milionów lajków, jak jeszcze dojdą do tego recenzje itd.. Wynik może być imponujący :)

Nie przesadzaj:)
 
REDzi powinni być spokojni co do sprzedaży w3, myślę że tak 15 milionów sprzeda się do pół roku, jak nie szybciej :) Zauważcie że strona główna Wiedźmina ma już prawie 20 milionów lajków, jak jeszcze dojdą do tego recenzje itd.. Wynik może być imponujący :)
15 milionów? Nie przesadzaj. Sukcesem będzie 5mln w pierwszym roku.
 
REDzi powinni być spokojni co do sprzedaży w3, myślę że tak 15 milionów sprzeda się do pół roku, jak nie szybciej :) Zauważcie że strona główna Wiedźmina ma już prawie 20 milionów lajków, jak jeszcze dojdą do tego recenzje itd.. Wynik może być imponujący :)

Przesadzasz i to bardzo mocno jak wszystkie wytwórnie filmowe które liczą każdy download filmu jako pewna strata ,,, tutaj napisałeś dokładnie to samo.
Przyjmij poprawkę na twoje kalkulacje że aby się gra tak dobrze sprzedała musi być dobrze zoptymalizowania co obecnie jest największą zagadką i musi być pozbawiona bugów ciężkiego kalibru i hurtowych ilośći co również stoi pod znakiem zapytania.

Chyba nie śledzisz rynku jeśli sprzedadzą w pierwszym roku fiskalnym 8-10kk sztuk to już będzie sukces.
 
Nie przesadzaj:)

Nie wiem po co ktoś dawałby lajka skoro nie miałby zamiaru grać, no ale co tam.. Poczekamy zobaczymy, obstawiam 15milionów sprzedanych do grudnia


:victory:

_

Co mnie PC obchodzi, PS4 sprzedało się już w około 20 milionach egzemplarzy.. ONE ponad 10? / Te lajki też nie są znikąd, 20~milionów lajków jest w chwili obecnej..
 
Last edited:
Nie wiem po co ktoś dawałby lajka skoro nie miałby zamiaru grać, no ale co tam.. Poczekamy zobaczymy, obstawiam 15milionów sprzedanych do grudnia


:victory:

_

Co mnie PC obchodzi, PS4 sprzedało się już w około 20 milionach egzemplarzy.. ONE ponad 10?

8 milionów to będzie sukces moim zdaniem. Gdyby w życiu decydowałyby lajki w internecie to prezydentem byłby Korwin ;P
 
Top Bottom