Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Materiał wygląda świetnie. Nawet mimo kompresji.
1.Roślinność wydaje się ciut lepsza (a przynajmniej trawa).
2. Piękny wschód słońca
3. Ta kamera! REDzi, proszę zmieńcie to!
4.Poprawiono animacje biegania (teraz podczas truchtu Geralt mniej wymachuje łapami, a podczas sprintu bardziej).
5.Framerate nie wygląda dobrze, ale być może jest to wina streama.
7. F**k!
8. Igni odbija się od tarczy (albo to od wiatru) ^^.
9.Kamera :(.
10. Bardzo klimatyczna miejcówka.
11. UI jest takie sobie. O ile mapa mi się podoba, tak pasek życia i medalion wyglądają źle.
12. Wspominałem już o kamerze?
 
Przedstawione materiały wywołały u mnie pozytywne odczucia. Szczególnie pokaz oratorskich możliwości lokalnych bandytów pobudził moją mimikę do niecodziennej dla mojego organizmu reakcji - uśmiechu.
 
Kamera mi się mega podoba, pasek, który dla większości jest brzydki mi różnicy nie robi. Zachód słońca jak do tej pory najlepszy jaki widziałem w grach, nawet Skyrim po ENB się chowa ;) Gdzie te krzykacze co płakali na temat jakiegoś downgrade`u ? Roślinność nareszcie wygląda fenomenalnie, widoki w oddali tak samo i te realistycznie zachowujące się wilki - czapki z głów!
O sprzęt czy ruszy, czy też nie się nie boję, bo jestem po wymianie więc wysokie pomieszane z ultra powinienem lajtowo uciągnąć ;) No chyba, że jakimś cudem optymalizacja będzie bardziej skopana niż w Unity, które bez zająknięcia śmiga na ultra ;)
 
Obrazek z nocy super po warunkiem, że nie podrasowywany. Nie wiem czemu ale Geralt coraz bardziej kojarzy mi się z takim typowym wojownikiem z innych gier fantasy/RPG, coraz mniej przypomina Wiedźmina z tą posturą koksa i blachami na rękach. Wolę go szczuplejszego i zwinniejszego jak w W1.
I jeszcze o kamerze. Proszę Was Redzi dajcie sztywną zza pleców do wyboru w opcach, bo ta dla mnie niszy mi całkowicie przyjemność z patrzenia na walkę i wczuwkę.
 
Last edited:
A ja mam pytanie odnośnie konsoli nVidia Shield: jak to możliwe, że Wiedźmin 3 będzie dostępny w maju również na tę konsolę? Czy jej architektura jest aż tak podobna?
 
A ja mam pytanie odnośnie konsoli nVidia Shield: jak to możliwe, że Wiedźmin 3 będzie dostępny w maju również na tę konsolę? Czy jej architektura jest aż tak podobna?
Wiedźmin był wtedy streamowany z PCta w Polsce (najprawdopodobniej) do Shielda, który był na GDC. NVS ma inną architekturę (chyba) i jest dużo słabszy, ale wiesz... streaming can do everything.
 
Top Bottom