Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
To nie był Damien, tylko prowadzący.
Przepraszam, oglądałem wyłącznie sam gameplay i nie rozróżniam ich głosów.
Jest pewność, że na prezentacji był pokazany wschód Słońca?
Jest po szóstej, i ikonka wschodu. Podczas walki z ekhidnami jest po osiemnastej i inna ikonka pory dnia. Mnie też ta grafika wygląda na zachód, ale cóż poradzić.
 
Last edited:
Tu nie chodzi o samą grafikę, ale i o kierunki, słońce wyraźnie "wschodzi" na zachodzie, więc bardziej skłaniał bym się ku bugowi zegara.
 
Tu nie chodzi o samą grafikę, ale i o kierunki, słońce wyraźnie "wschodzi" na zachodzie, więc bardziej skłaniał bym się ku bugowi zegara.
No tak. Teraz to widzę. Jak mogłem to przeoczyć :p Czyli to jest zachód. Uff.
 
Pare informacji od prezesa Kicińskiego z forum spółki https://www.cdprojekt.com/Forum,t,377,topic_page,41

Adam_Kicinski
CD PROJEKT Moderator
Skąd: Warszawa
Na forum od: 11.2011
Postów: 86
Ostrzeżeń: 0
Dodano: 05.03.2015 o 15:51
Dziękuję przedmówcom, doprecyzowuję i odpowiadam:

1. rozpoczęcie kampanii reklamowej
Promocja prowadzona jest na bieżąco, ale na obecnym etapie skupia się w przeważającej mierze na działaniach PR-wych tj. publikacji materiałów z gry, organizowaniu spotkań z dziennikarzami, czy komunikacji z graczami za pośrednictwem kanałów social media. Naszym team prezentacyjny objechał z grą pewnie 3/4 świata. W3 znalazł się już na 73 okładkach w najważniejszych magazynów branżowych na największych rynkach, zdobył mnóstwo nagród oraz był i jest omawiany w niezliczonej ilości publikacji. Natomiast główna część płatnej kampanii marketingowej obejmująca TV (głównie w USA), on-line, kino oraz inne media typu prasa czy outdoor rozpocznie się blisko premiery (konkretna data rozpoczęcia kampanii oraz jej intensywność jest uzależniona od terytorium).

2. wyslanie gry do certyfikacji
Proces certyfikacji gry jest dobrze skoordynowany z firmami Microsoft oraz Sony. Nie planujemy podawania szczegółów do publicznej wiadomości.


3. wyslanie gry do ESRB, PEGI itp. w wiadomym celu
Gra Wiedźmin 3 została wysłana do instytucji ratingowych już jakiś czas temu, poniżej kilka przykładów otrzymanych ratingów:
PEGI: 18
ESRB: M
USK (Niemcy): 18
CERO (Japonia): Z
OFCL (Australia): 18
OFCL (Nowa Zelandia): 16
DJCTQ (Brazylia): 16
GRAC (Korea): 18+
MDA (Singapur): M18

4. poinformowanie akcjonariuszy o planowanym nakładzie
Zgodnie z najlepszymi praktykami przyjętymi w branży (mówię tutaj o największych, światowych firmach produkujących gry), nie planujemy upubliczniać informacji o nakładzie premierowym.

5. wiosenna konferencja
Konferencja wiosenna i jesienna służyły m.in. do zaprezentowania katalogu tytułów dystrybuowanych przez naszą byłą spółkę cdp.pl. Na razie nie planujemy organizacji tego typu imprez, ponieważ nie wpisują się one w naszą obecną strategię komunikacji. W najbliższym czasie będziemy skupiać się na wydarzeniach związanych z premierą Wiedźmina 3.

6. premiera 19 Maja... TAK czy NIE?
TAK.
 
Tak sobie myślę skoro Nvidia do Gf 900 dorzuca Wiedźmin 3 no to szybko dosyć zleci wartość gry, chyba że liczba kuponów będzie mocno ograniczona. Chociaż jestem pewien że w dzień premiery da się wyrwać kupon z allegro zapewne za 60-80zł jak to w zwyczaju jest z grami dodawanymi do kart graficznych.
 
Będę znów narzekał na kamerę.
Hehehe:


Ale w "realu" nie wygląda to wesoło ...


 
szkoda, że jest tak daleko. Mam taką teorię, że to trochę wina konsoli, z tego co zdążyłem zauważyć grając na padzie to chyba ciężko byłoby tam jeszcze wcisnąć chyba coś tak intuicyjnie jak na rolkę myszy? Tak zgaduję, bo wiele jeszcze na nim nie grałem. No i to nie znaczy że na PC nie mogłoby być inaczej.

Super animacje, rewelacyjne modele postaci i tak słabo je widać w ruchu. Szkoda.
 
z tego co zdążyłem zauważyć grając na padzie to chyba ciężko byłoby tam jeszcze wcisnąć chyba coś tak intuicyjnie jak na rolkę myszy
Z tym nie ma problemu. W Skyrimie jest to zrobione tak, że przytrzymując lewy analog i poruszając prawym w górę i w dół zmieniamy odległość kamery od bohatera. Bardzo wygodne.
 
Yarpen masz racje, kamera jest dostosowana pod pady, widocznie zabrakło czasu żeby pokombinować z PCtową wersją. Tak sobie jednak myśle że gdyby było dużo chętnych, to może Redzi znaleźli by trochę czasu po premierze żeby zrobić osobną kamerę pod komputery, taką żebyśmy mogli sobie sami rolką od myszki ją dostosowywać. Bo spójrzmy prawdzie w oczy, inteligentna kamera graczom pecetowym posługującym się myszką jest zbyteczna. Według mnie jest to istotna sprawa, więc zamiast próbować dopieścić te zbędne wyścigi łódek, to powinni zając się po premierze kamerą pod PC i wydać ją w patchu :) .

PS. Wcale bym nie płakał gdybyśmy dostali ją razem z REDkitem, takie dwa w jednym. :p
 
Last edited:
Czyli jak rozumiem, po raz enty podejmujesz temat przewałkowany x razy, nie dodając nic nowego i posługując się znanymi screenami? Moje najszczersze gratulacje.

Podaję argumenty do dyskusji która się toczyła. Nikt o ile mi wiadomo nie jest zmuszany do odpowiedzi. Ja tych obrazków nie wrzucałem, na forum ich nie widziałem więc dla mnie są nowe. Dałem w "spoiler" treść postu i obrazki aby Ci którzy mają dość tematu nie musieli go oglądać i mogli od razu przewinąć na dół "zlewając" mnie. Więc gratulacje należą się Tobie. A jeżeli uważasz, że naruszam regulamin "banuj waćpanie", bo o ile mi wiadomo to jest forum dyskusyjne i mogę podejmować jakikolwiek temat jakąkolwiek ilość razy dopóki regulaminu nie łamię.

---------- Zaktualizowano 17:54 ----------

Formowicze jak widać nie czują się specjalnie zniesmaczeni moim postem, podjęli dyskusję ponownie, a Ci co jej podjąć nie chcieli - hmmm - nie podjęli tematu i nie otwierali "spoiler'a"?
 
Podaję argumenty do dyskusji która się toczyła. Nikt o ile mi wiadomo nie jest zmuszany do odpowiedzi. Ja tych obrazków nie wrzucałem, na forum ich nie widziałem więc dla mnie są nowe. Dałem w "spoiler" treść postu i obrazki aby Ci którzy mają dość tematu nie musieli go oglądać i mogli od razu przewinąć na dół "zlewając" mnie.

Nie podajesz nowych argumentów do dyskusji która się toczyła, a w której uczestniczysz od dłuższego czasu. Jeśli się ponownie odnosisz do jakiegoś tematu, to wypadałoby dodać coś nowego od siebie. To elementarne zasady toczenia normalnej dyskusji.

Formowicze jak widać nie czują się specjalnie zniesmaczeni moim postem, podjęli dyskusję ponownie, a Ci co jej podjąć nie chcieli - hmmm - nie podjęli tematu i nie otwierali "spoiler'a"?

Nie widzę absolutnie żadnego związku.

A jeżeli uważasz, że naruszam regulamin "banuj waćpanie", bo o ile mi wiadomo to jest forum dyskusyjne i mogę podejmować jakikolwiek temat jakąkolwiek ilość razy dopóki regulaminu nie łamię.

Gdybym uważał, że łamiesz regulamin, to bym Cię w mojej wypowiedzi o tym poinformował, nie groziłem Ci żadnymi konsekwencjami, więc nie ma sensu dramatyzować.

Jeśli masz jakieś uwagi, to zapraszam na PW (bądź do Ketha). Temat uważam za zamknięty.

---------- Zaktualizowano 19:57 ----------

Napisałem, że sprawę uważam za zamkniętą. Proszę wrócić do tematu. Kolejne posty będą kasowane, a szczególnie uparci odpowiednio nagradzani.
 
Yarpen masz racje, kamera jest dostosowana pod pady, widocznie zabrakło czasu żeby pokombinować z PCtową wersją. Tak sobie jednak myśle że gdyby było dużo chętnych, to może Redzi znaleźli by trochę czasu po premierze żeby zrobić osobną kamerę pod komputery, taką żebyśmy mogli sobie sami rolką od myszki ją dostosowywać. Bo spójrzmy prawdzie w oczy, inteligentna kamera graczom pecetowym posługującym się myszką jest zbyteczna. Według mnie jest to istotna sprawa, więc zamiast próbować dopieścić te zbędne wyścigi łódek, to powinni zając się po premierze kamerą pod PC i wydać ją w patchu :) .

PS. Wcale bym nie płakał gdybyśmy dostali ją razem z REDkitem, takie dwa w jednym. :p

Kiedyś jak sobie siedziałem na drzewie i spadłem z niego też stwierdziłem, że nie płakałbym za REDkitem.

Zobaczmy czy mogę sobie chociaż "potrollować" jak "trolle" pokroju innych znanych użytkowników.
 
Top Bottom