Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
a gdzie ty widziałes noc skoro oceniasz ? był jakis gemplej ktrego nie widziałem ?? prócz zaczarowanego lasu ofc ?
 
Jutro , jutro będzie hit zobaczymy gameplayowy git ! będzie pięknie , będzie miodnie , popękają nam ze skoków spodnie, będą krzyki , będzie dużo śmiechu , ubawi się nawet pijany Lechu , czekałem na to całe życie , kocham tą grę powiem wam nie skrycie ;).
 
Taka noc wygląda w porządku. Tylko ciekaw jestem, czy taka będzie w rzeczywistości.
View attachment 10958
 

Attachments

  • rj3rtcmdcn.jpg
    rj3rtcmdcn.jpg
    367.7 KB · Views: 53
Taka noc wygląda w porządku. Tylko ciekaw jestem, czy taka będzie w rzeczywistości.
Chyba każdy z nas , albo przynajmniej większość chciałby by była taka noc jak na tym screenie , ale tak jak mówisz nie wiadomo czy będzie taka w rzeczywistości .
 

Guest 3669645

Guest
a gdzie ty widziałes noc skoro oceniasz ? był jakis gemplej ktrego nie widziałem ?? prócz zaczarowanego lasu ofc ?
W trailerach na przykład widziałem :p A zaczarowany las zawierał na 99% wygląd najnormalniejszej nocy.

---------- Zaktualizowano 13:48 ----------

Taka noc wygląda w porządku. Tylko ciekaw jestem, czy taka będzie w rzeczywistości.
Na tym screenie jest więcej fotoszopa niż gry (w sumie każdy screen z logiem W3 jest tak dokoksowany) więc szczerze wątpię. Przy takich screenach najwięcej jest manipulacji z kolorami, jasnością, kontrastem, więc pewnie i noc dla efektu zrobili ciemniejszą.
 
Za to chciałbym jak najszybciej narzędzia moderskie, bo nie mam zamiaru długo grać z taką kamerą

Dla mnie kamera podczas walki jest tak fatalna, że zwyczajnie jej nie przetrawię. Całą resztę i owszem, ale tego nie. Nie ma co sobie psuć gry, jeśli więc Redzi w tym względzie nawalą i nie dadzą możliwości wyboru, będę zmuszony czekać na mody. Oby jakaś dobra dusza zabrała się za to zaraz po premierze gry, bo przyjdzie czekać miesiącami, jak nie dłużej.

On poruszył temat kamery!

A od kiedy to zabronione?
 
Last edited:
No dobra, co z tym Wiedźminem 3 i SteamOS'em? Przecież to jest na wheezy. Czy to oznacza, że CDPR szykuje również natywną wersję gry na linuxa?
@Marcin Momot ?
 
Dla mnie kamera podczas walki jest tak fatalna, że zwyczajnie jej nie przetrawię. Całą resztę i owszem, ale tego nie. Nie ma co sobie psuć gry, jeśli więc Redzi w tym względzie nawalą i nie dadzą możliwości wyboru, będę zmuszony czekać na mody. Oby jakaś dobra dusza zabrała się za to zaraz po premierze gry, bo przyjdzie czekać miesiącami, jak nie dłużej.

On poruszył temat kamery! Napisał enty raz, że jej nie lubi! BANOWAĆ!
 
On poruszył temat kamery! Napisał enty raz, że jej nie lubi! BANOWAĆ!

Kolega otworzył konto do trollowania? Dojrzałość to ciężka sprawa hehe ;)

Ja również chcę noc ze screena powyżej, będę płakał ze szczęścia :)

Hmm co do tej wzmianki o imporcie stanu gry, po zainstalowaniu DLC również wyglądała mi na pomyłkę dziennikarza, no ale to się wyklaruje niedługo, zobaczymy czy na PAX East będzie jakieś potwierdzenie tej informacji, czy nie.
 
Kolega otworzył konto do trollowania? Dojrzałość to ciężka sprawa hehe ;)

Ja również chcę noc ze screena powyżej, będę płakał ze szczęścia :)

Hmm co do tej wzmianki o imporcie stanu gry, po zainstalowaniu DLC również wyglądała mi na pomyłkę dziennikarza, no ale to się wyklaruje niedługo, zobaczymy czy na PAX East będzie jakieś potwierdzenie tej informacji, czy nie.

Ja jestem troll powiadasz?

Urodziwa jest ta służka. Przypomina mi kobietę, którą spotkałem wiele lat temu. Był grudzień, zima. Taka zima, którą można było nazwać zimą. Zima, której zimno swym zimnem oziębiała zimowe arrasy i słoneczne łąki. Narciarze wędrowali na swych łyżwach, a dzieci na sankach szosowały przetarte szlaki nartami. Mimo wichury, wiatr był całkiem spokojny. Ujrzałem ją, a ona.. a ona nie. Podszedłem cicho, niczym akordeon. Ona stała. Uśmiechnęła się, przynajmniej tak można było wnioskować, bo jej zęby migotały w deszczu słońca. Gdy się odwróciłem i otworzyłem ponownie oczy, ona stała tam gdzie stała. Zamknąłem oczy i znów otworzyłem - ona wciąż tam była. Zrobiłem to raz jeszcze - schowała swe zacne dziąsła i poszła. Szła wolnym tempem niczym kobieta w wieku około dwudziestu lat. W rzeczywistości jednak miała lat dwadzieścia, ale rocznikowo. Powyższy skrin przypomina mi ją. A grafika jest bardzo ładna, najładniejsza z ostatnio wypuszczonych materiałów.
 

Guest 3669645

Guest
Pierwszy raz jakoś tak bardzo mnie nie hajpuje nowy gameplay. Mam niemiłe przeczucie, że znowu nic nie pokażą prócz nowej lokacji. Zaczynają mnie nudzić i irytować te materiały gdzie Geralt przebiegnie się kawałek, poogląda widoczki, powalczy z grupą bandytów / potworów i koniec prezentacji.

Gdzie są do choliery minigry / pokaz efektów pogodowych / pokaz przyrządzania mikstur, bawienia się drzewkiem umiejętności / pływanie łodzią / rozmowa z ważniejszymi postaciami jak Jaskier, Zoltan / Jakieś miasto, Oxenfruit albo Novigrad, bo na razie same pustkowia

Pragnę czegoś konkretniejszego.
 
Prosiłem o zaprzestanie uwag nie na temat. Posty usuwam. Autorzy następnych wycieczek osobistych / wypowiedzi nie na temat zostaną ukarani.

Przypominam o istnieniu takiej opcji jak "Prywatna Wiadomość" (można sobie wyjaśniać różne niedomówienia) lub "raport" - można zgłosić posta moderacji.
 
Gdzie są do choliery minigry / pokaz efektów pogodowych / pokaz przyrządzania mikstur, bawienia się drzewkiem umiejętności / pływanie łodzią / rozmowa z ważniejszymi postaciami jak Jaskier, Zoltan / Jakieś miasto, Oxenfruit albo Novigrad, bo na razie same pustkowia
Ze wszystkim się zgadzam , oprócz tego Oxenfurtu ;) wolałbym osobiście w trakcie gry zobaczyć .Ale poza tym masz rację bo jak na razie tych pozostałych elementów jeszcze nie ujrzeliśmy.
 
Last edited:
Top Bottom