Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
Ciekawe, czy jutro prócz gameplay'a pojawi się coś jeszcze. Chętnie pooglądałbym jakieś nowe screeny. W sensie prawdziwe screeny, a nie te napakowane photoshopem tapety.

Aha. Dzięki, że mówisz. Na to czekałem.
Teraz już sam nie wiem o co chodzi. Narzekasz na spamowanie, a sam zawzięcie śmiecisz bezsensownymi, nic nie wnoszącymi tekścikami. Zamiast tego powinno się chyba raportować posty, jeśli jakiś Ci się nie podoba.
 
Last edited by a moderator:
No i ciekawe czy ten nowy gameplay będzie dłuższy od poprzedniego no i ,gdzie będzie się działa akcja ;) czekamy z niecierpliwością . @Marcin Momot może nam zdradzi co nie co przed gameplayem ?;).
 
Last edited:
https://www.facebook.com/nadyasonikacosplay
 
Zapewne pojawią po weekendzie Marcin M mówił o tym o nowym gamepalyu i screenach
Panel, na którym REDzi pokażą gameplay będzie streamowany. Dostaniemy go jutro.

---------- Zaktualizowano 17:09 ----------

"Ten świat nie potrzebuje bohatera. Potrzebuje profesjonalisty".
Moim zdaniem ten tekst przebił "The Hunt is about to begin" z letniej konferencji :).
 
A w poniedziałek będzie wysyp tego co się będzie działo się weekend wiec troszkę cierpliwości i podobno to już ostatni publiczny pokaz wiec trzeba łapć chwile bo potem już marketing reklamowy
 
Last edited:
@Kuboniusz, co zrobiłeś swojemu avkowi? ???

Redzi mówili, że pokażą jutro coś bardziej "mrocznego" niż dotychczas. Mam nadzieję że te 2 nowe screeny są właśnie z fragmentu, który będzie ogrywany... chętnie zobaczyłbym tę płonącą chałupę "w ruchu". I dziewczynę takoż :)
Poza tym nie mogę się doczekać, aż pokażą jakieś minigry, oraz dynamicznie zmieniającą się pogodę. Jakaś ulewa z porywistym wiatrem bardzo mile widziana.
 
@Kuboniusz, co zrobiłeś swojemu avkowi? ???

Redzi mówili, że pokażą jutro coś bardziej "mrocznego" niż dotychczas. Mam nadzieję że te 2 nowe screeny są właśnie z fragmentu, który będzie ogrywany... chętnie zobaczyłbym tę płonącą chałupę "w ruchu". I dziewczynę takoż :)
Poza tym nie mogę się doczekać, aż pokażą jakieś minigry, oraz dynamicznie zmieniającą się pogodę. Jakaś ulewa z porywistym wiatrem bardzo mile widziana.

Solan gdzie czytałeś o tym mrocznym materiale? Nie mam nic przeciwko temu żeby pokazali noc albo jakieś dungeony :p .
 
@Kuboniusz, co zrobiłeś swojemu avkowi? ???
Jak to co, skrystalizował, tylko odpał nie za dobry mu wyszedł (niebieski to on nie jest :p )

Mam pytanko, skąd bierzecie to info? Można jakieś linki dostać do tych informacji, że pokażą coś mroczniejszego tym razem, oraz, że to ostatni publiczny pokaz przed premierą?

Gameplay jest o 20 niedziela na twichu

W niedzielę będzie analiza materiału wideo z pokazu (jak mówi sam tytuł), natomiast pokaz odbędzie się w sobotę ;)
 
Last edited:
Wybaczcie, teraz raczej tego nie odkopię, ale Marcin na pytanie czy gejmplej będzie ze Skellige odpowiedział coś w stylu: "Nie, skąd.... Za mało mroczne" ;)
 
Top Bottom