Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Wybaczcie, teraz raczej tego nie odkopię, ale Marcin na pytanie czy gejmplej będzie ze Skellige odpowiedział coś w stylu: "Nie, skąd.... Za mało mroczne" ;)
Hmm... Jedynym postem w pewnym sensie podobnym do "Za mało mroczne" jest ten:
Eee tam. Za jasna!
Był odpowiedzią na pytanie o noc.

Chyba, że jestem ślepy :p.

@Marcin Momot Czy jutrzejszy gameplay to rzeczywiście będzie coś mroczniejszego, czy standardowo?

-----------------------------------------------------------------------------

@Kuboniusz , tak, dokładnie to miałem na myśli, dzięki.
Ale to nie była sugestia co do gameplay'a tylko nawiązanie do narzekań na forum :p.
 
Last edited:
To niekoniecznie była ironia. Bardzo możliwe, że jutro pokażą nam prawdziwą, czarną jak smoła noc, żeby wszystkim opadły szczęki.
Albo jakieś podziemia, jak te katakumby z SoD :)
 
Ja tam tylko chciałbym wiedzieć czy ten jutrzejszy materiał zostanie opublikowany na youtube, oraz czy udostępnią link do ściągnięcia bez kompresji? Chciałbym ten gameplay oglądnąć bez żadnego komentarza który będzie pewnie zagłuszał dźwięki z gry podczas jutrzejszego streamu :( .

@Marcin Momot mógłbyś coś powiedzieć na ten temat? Dostaniemy ten materiał bez komentarza tak jak ten styczniowy?
 

Attachments

  • ula 3.JPG
    ula 3.JPG
    208.2 KB · Views: 39
Ja tam tylko chciałbym wiedzieć czy ten jutrzejszy materiał zostanie opublikowany na youtube, oraz czy udostępnią link do ściągnięcia bez kompresji? Chciałbym ten gameplay oglądnąć bez żadnego komentarza który będzie pewnie zagłuszał dźwięki z gry podczas jutrzejszego streamu :( .

@Marcin Momot mógłbyś coś powiedzieć na ten temat? Dostaniemy ten materiał bez komentarza tak jak ten styczniowy?

Gejmplej zamieścimy na naszym kanale YT po pokazie. Będzie z komentarzem.
 
Wyświetlenia na youtube> wyświetlenia na gamersyde. Poza tym zawsze się pojawia na gamersyde więc w czym problem?

Pojawia się, ale z opóźnieniem. Dowodem na to niech będzie najnowszy dwuminutowy fragment rozgrywki.

Poza tym mówiąc o przygodzie z trailerem miałem na myśli fakt, że youtube'owa wersja zrobiła więcej złego, niż dobrego, wystarczyło poczytać komentarze na wszystkich zainteresowanych forach i pod samym filmikiem. Dobitnie świadczy też o tym fakt, że REDania musiała w tej sprawie zabrać głos i się, mówiąc delikatnie, tłumaczyć.
 
Top Bottom