Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Nikt z Redów nie napisał, że będzie mroczniejszy.
Ktoś ostatnio napisał coś , że ma być nie tak spokojny jak poprzedni ,ale już nie pamiętam kto , któryś z użytkowników skopiował rozmowę i chyba Marcin napisał , że na Skellige było za spokojnie.
 
Last edited:
Ktoś ostatnio napisał coś , że ma być nie tak spokojny jak poprzedni ,ale już nie pamiętam kto , któryś z użytkowników skopiował rozmowę i chyba Marcin napisał , że na Skellige było za spokojnie.
Pierwsze słyszę. Poza tym sprawa się już bodajże wyjaśniła, ktoś pomieszał fakty. Zaczęło się od pochwalenia nocy na TYM screenie, po czym Marcin ironicznie stwierdził, że eee tam, za jasna.

Komukolwiek, kto rzucił tą plotkę w oparciu o powyższe, szczerze gratuluję.
 
Nie wiem czy było dyskutowane ale Marcin Blacha napisał na interze o pasku w górnym rogu
It's adrenaline.
You gain it when you hit things and lose it when you're hitted.
Adrenaline increases damage you deal.
It's also resource consumed by various skills.
Some skills let you use it or gain it with Signs.
Some skills use adrenaline for other purposes (like saving you from certain death).

On high difficulty levels managing adrenaline is very important. You may try to discover golden builds, with optimal rotation (sword, Signs, alchemy), to compensate gain and expenditure of adrenaline.
 
Słuchajcie, czy informacja, że dzisiaj ujrzymy gameplay, jest pewna? O 16:30 jest "Czego potrzeba aby zbudować grę nowej generacji z otwartym światem", ale może to być po prostu zwykła prezentacja. Jeśli coś przeoczyłem, to przepraszam.
 
Podejrzewam, że odpowiedź pozostanie niezmienna.
Dostałem od Damiena bardzo ciekawą informację na Twitterze:
 
Zaiste ciekawe, wprowadza jeszcze więcej zamieszania i niepewności.
Nie pierwszy raz jeden RED mówi tak, a drugi nie.
Nie dam tej nadziei zapłonąć.
 
Ogłupieć można. Może to miała być niespodzianka, Marcin miał przez jakiś czas zaprzeczać istnienia różnych ustawień kamery, a Damien ją zepsuł? :p
 
Żeby z możliwości dostosowywania kamery robić niespodziankę to już dla mnie byłby to niezły absurd :D. Mam nadzieję, że to nie jest kolejne fejkowe info :D
 
Ogłupieć można. Może to miała być niespodzianka, Marcin miał przez jakiś czas zaprzeczać istnienia różnych ustawień kamery, a Damien ją zepsuł? :p

Noż do licha ciężkiego, zdecydowali by się w końcu :C

Z drugiej strony, powtórzę się po raz setny chyba, czy implementacja funkcjonalności rolki w myszce to AŻ TAK wiele, żeby miało tego nie być?
Chyba, że dostaniemy po prostu port z konsoli i huzia na józia, reszta w ewentualnym patchu.
 
Top Bottom