Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Irytuje mnie ten pasek życia u góry przy wywernie, który sugeruje, że to jednak jest boss, tak samo jak przerywnik przed. A tak jak tutaj, od razu walka i ten pasek malutki dają wrażenie, że faktycznie nibyboss to tylko kolejny przeciwnik w grze, a cutscenka na końcu już do przecierpienia.
 
To już w niczym nie pomoże, jeżeli tyle czasu im nic nie dało to już gra nie do odratowania.
W3 R.I.P. in peace 19 V 2015
No, bez przesady we własne urodziny nie zamierzam organizować stypy po Wiedźminie 3. :p Pomimo tych wszystkich wątpliwości nadal wierzę, że W3 będzie bardzo dobrą grą, nawet jeśli nie będzie nowym Mesjaszem na jakiego go zapowiadano. Gdyby nie buńczuczne zapowiedzi Redów i obietnice większość graczy nie mogłaby się doczekać premiery. A tak mamy efekt odwrotny do zamierzonego, coraz więcej ludzi ma wątpliwości, mimo iż wcześniej wierzyli, że trzeci Wiedźmin zmiecie wszystko co było do tej pory.
 
Może projekt Wiedźmin 3 to faktycznie zbiorowa halucynacja i premiera będzie przekładana w nieskończoność :huh:
 
Mam wrażenie że robi się identyczna sytuacja jak z WD im bliżej premiery to pojawiają się wątpliwości hype spada, praktycznie wymień 5 punktów wspólnych WD i Wiedźmin 3 to obecnie żaden problem. a po premierze to zobaczymy czy nie będzie więcej podobieństw.
Obydwa tytuły .... a nie będę zapeszać na zapas.
 
Tak przy okazji anonimowych kolegów developerów:
http://v4chan.com/thread/283509793/i-do-not-work-at-cd-project-red.html
I do not work at CD project RED
BUT i actually hang out with the crew that makes this game regularly at bars here in Warsaw.

i want to inform you that you will be disapointed with this game
(also the lead creative director left the game mid-through it's development)
alot of people that have worked on this game have left the team due to the over times that they had to pull off while working on the game (sick overhours)
that is the reason why the game is delayed
it is buggy as hell and it has framedrops, like. ALOT of framedrops and they are currently struggling with the fighting mechanics, which they are sadly trying to imitate dark souls system.

I odpowiedź rzekomego REDa:
Pawel from CDPR here
>the game has been downgraded?
Really. To what are you comparing the recent footage? The VGX trailer? Then your attention span is not very good. The VGX trailer had many graphical fuck ups - poor textures, texture pop-in 5 feet in front of Geralt, jagged shadows, clipping of everything, no hair physics, barely any shaders and so on.
You were of course fooled by the perfectly set and lit scenes, but if you thought every single scene was going to look like that, then you are a fool.
>the game does not look as good as I thought it would
That's better. Still, we have only shown the High settings so far, so we still have a few aces in our sleeve. Hairworks, Tesselation, volumetric clouds, bump-mapping, HBAO+ and of course Ubersampling. We are putting finishing touches and all of those as we speak.
>the game looks the same on consoles
Of course it "does". But even the journos already noticed that the consoles don't look as good as PC on the supposedly equal "High setting" so it looks like act is running out of time. Yeah, consoles use the same models and textures, but what matters is what you throw over this basic shit.
>the game is unoptimized. It barely ran at 30 fps on two 980s during the previews.
What is optimization? When you optimize, you work your way from the bottom to the top. We are in the middle of optimizing the game for the high and ultra settings and we still have 3 (that's 6 in the crunch time speak) months to finish it. Everything will be fine and you will be able to run the game maxed out on the recommended specs.
I hope I cleared some air. Carry on :')
 
Bo już ktoś to wstawiał na forum. :p

---------- Zaktualizowano 21:37 ----------

A przynajmniej ten fragment:
That's better. Still, we have only shown the High settings so far, so we still have a few aces in our sleeve. Hairworks, Tesselation, volumetric clouds, bump-mapping, HBAO+ and of course Ubersampling. We are putting finishing touches and all of those as we speak.
 
Dear Pawel, why did you fire James and his little asian friend?
Is it true about the sex affair you guys had in your office?
Zwłaszcza to mnie rozwaliło... seksskandal w REDzie? Ktoś musiał konkretnie przyćpać :p

---------- Zaktualizowano 21:42 ----------

Jednak niepokoi fakt, że w CDP rzeczywiście pracował James:
http://control-online.nl/gamesindustrie/2013/10/24/nieuws-%E2%80%A2-lead-concept-artist-cd-projekt-red-spreekt-op-control-conference/
 

Guest 3669645

Guest
Bawiłem się ostatnio na YouTube i patrzcie co udało mi się odkopać!


Weeeeee
Jestem w szoku, nie wiem jak wytrzymam do premiery
Wooooow, trailer wymiata aż spadłem z krzesła
Jestem po trailerze.
Drodzy Redzi.
Uwielbiam was.
Brak mi słów. Po prostu brak mi słów.
plus z vgx
Oooooommmmmmmmmmmggggggggg!!!
RozkrwawiŁo mnie, rozkurwiŁo mnie
HOOOLY.... Ta grafika 0.0
NOVIGRAAAADDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDD O JA PIER :p
O mój... To wygląda... To wszystko... Ten gejmplej... Ta walka... Ta grafika...
To bylo tak niesamowite ze nie wiem co powiedziec :eek: !!!!!!!!!!! Masakra, nie wierzę w to co zobaczyłem
Ale te detale lokacji, aż brak słów by to opisać, kilka sek. a zapiera dech w piersiach :)
JA CHCĘ TĄ GRE.

Kurczę. Ale to dawne czasy były :p Dobre czasy... Nawet mimo tej posuchy.

Ale mi się na wspominki zebrało.
 
Eeee myślałem, że jakiś mój komentarz do Debut Trailera, ale się chyba wtedy nie wypowiadałem.

Szczerze mówiąc tak po namyśle, to VGX było śliczne, fakt, ale jakoś taki ogólny koncept wolę z Debut Trailera mimo, że technologicznie niby dzieli je przepaść to ta szarość, stalowy kolor do mnie przemawiał i to bardzo, nadal zachwycam się skrinami z "tamtych czasów" mimo, że ostrość aż dawała po oczach. :p
 
Słowa Fanktoya:
Redzi to nawet czasem nie powinni nas słuchać, oni sami wiedzą lepiej.
Lol. :D
Gdyby to forum się dało przeczytać od początku, eh. To byłaby świetna zabawa. ;D
 
Ja ogółem fanktoya zapamiętałem o wiele inaczej z jego postów i to co działo się z nim w ostatnim miesiącu dość mocno mnie zaskoczyło. :p

Wziął sobie do serca słowa Triss z W1, obejmij jakiekolwiek stanowisko, nieważne jakie byle konkretne. I się skończyło jak widać. :p
 
Top Bottom