Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Play with camera wg mnie oznacza tylko chwilowe przybliżenie/oddalenie, a w walce i tak będzie odjeżdżać ; /
 
Mamy coś!

Coś, pytanie, co? Bo nie wiadomo, co autor miał tu konkretnie na myśli. No, ale dobre i to.

Play with camera wg mnie oznacza tylko chwilowe przybliżenie/oddalenie, a w walce i tak będzie odjeżdżać ; /

Tja, nawet to widzieliśmy, takie chwilowe zbliżenie, gdy chce się dokładniej wycelować z kuszy albo w trybie detektywistycznym. Tyle że nie o to nam szło. Pewne to? W takim razie nie mamy nic, innymi słowy brak możliwości dostosowania kamery potwierdzony. Jeśli tak to zamiast grać po premierze zmuszony będę czekać na mody (domyślną kamerę zamierzam zbojkotować), szkoda.
 
Last edited:
Strzelam, że marketingowy tekst na brak jakiegokolwiek wpływu na działanie kamery.

Najwyraźniej, mamy trzy różne waluty, ale już konfigurowalnej kamery, to się zrobić nie dało. A osobiście uważam to za zdecydowanie ważniejsze. No nic, z grą trzeba będzie wstrzymać się do czasu aż pojawią się mody. Do tego czasu dla mnie W3 jest niegrywalny.

Yupi! Jednak się dało.
 
Last edited:
Halo, opcje przybliżania oraz dostosowania kamery potwierdzone!
yeah zoom basically but we want to add more options last time I spoke to our guys.
 
Widok izometryczny to z W1 od razu mi się kojarzył, kiepsko by się z nim grało ehh. W sumie tylko walczyło, bo do oglądania widoków mamy całkiem niezłą kamerę.
 
Radujmy się, ludziska. Trzy waluty i przybliżanie kamery, dwa ogromnie cieszące newsy jednego dnia. Hype wzrasta do gigantycznych rozmiarów.
 
Do pełni brakuje tylko gnomów i Percivala.. wtedy bym wiedział kto mi najlepszego kosiora zrobi w grze, wiadomo gnomia robota jest najlepsza.
 
Top Bottom