Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
EvilChris wspomina na interze, że informacja o gameplayu ultra na FB to fejk.
Wspomniał o tym dwa razy, wziąwszy pod uwagę że jest 1 kwietnia... Podejrzane. :hmm:



Hyped.
 
Widzieliście jaka drama narobiła się po tych tweetach Damiena? Ponoć MS się obraził xD. Znalazłem takie tweety:

https://twitter.com/misterxmedia


@misterxmedia · 20 godz.20 godzin temu

Microsoft is not happy with @Bacon_is_life (exSony) downplays XB1 version & @Directx12 Waits for clarification from @CDPROJEKTRED top suits


@misterxmedia · 20 godz.20 godzin temu

Don't know if we should blame @CDPROJEKTRED or not yet but @Bacon_is_life is exSony and tweets DX12 hate for ages


misterxmedia · 18 godz.18 godzin temu

Got more: Microsoft is ready to drop @CDPROJEKTRED support. Lots of exSony their with false PR towards Xbox. Suits meeting planned. MS angry

Jak na moje Redzi powinni im dupsko na pożegnanie wystawić. Niestety nie można być szczerym w internecie bo fanboje się zaraz rzucają i plują, a "media" podłapują, przekręcają i też cegiełke dorzucają. Mam nadzieje że Damien nie będzie miał jakiś problemów przez to że szczerze odpowiadał na pytania, fajna odmiana po tym ciągłym PR.

 
Widzieliście jaka drama narobiła się po tych tweetach Damiena? Ponoć MS się obraził xD. Znalazłem takie tweety:]

Misterxmedia to człowiek mający problemy umysłowe, który podaje się za dziennikarza mającego wtyki u każdego dewelopera, a tak naprawdę zajmuje się publikowaniem całkowicie wymyślonych historii na swoim blogu - wystarczy tam zajrzeć i przekonać się na własne oczy jak absurdalne treści są tam zamieszczane.
Tyle w temacie.

Microsoft i CDPR są związani umową, więc tak po prostu, bez konsekwencji nie mogą zerwać umowy z Gigantem z Redmond. Poza tym nie wydaje mi się, aby tweety Damiena w jakiś sposób mogły nadszarpnąć relacje między firmami.
 
Jeśli współpraca z Microsoftem wygląda w ten sposób to może lepiej byłoby ją zerwać. Prywatne opinie pracowników studia wywołują oburzenie, bo nie są PRową gadką. Również mam nadzieję, że Damienowi się za to nie oberwie.
Q&A rozbudziły w graczach hype jak nigdy. Oby REDzi nie musieli wybierać między zadowoleniem ze strony graczy, a MS. Bardzo mocno trzymam kciuki, aby premiera Wiedźmina 3 dała REDom taki zastrzyk gotówki, że będą w stanie samodzielnie istnieć na rynku gier. :cheers:
 
Popieram. Wchodzę dzisiaj rano obczaić niusy a tu taki gnój na forum. Te linki z kotami to przesada.

Niektórzy poprostu rozwalają. 1 kwietnia, więc oczywistym jest że żadnego normalnego newsa nie będzie. Jak wam tak przeszkadza ta "dziecinada" to dacie radę wytrzymać do tej pólnocy, kiedy to 1 kwietnia się skończy... Też chciałbym mieć takie "problemy"
 
Na przykładzie tych twittów jeśli naprawdę tak jest, to tylko widać jakie zakłamanie sieją Microsoft i Sony.
Jeśli mowa o konsolach ma być wszystko pięknie cacy, nawet jak tak nie jest.
Przecież Damien wprost nie napisał że XBO jest za słabym były tylko dwa komentarze:
-że sam dx.12 to może być za mało na 1080p dla W3 oraz
-że wybrał by wersje pc mając do wyboru pc minimum - XBO ze względu na rozdzielczość, a Microsoft już strzela focha... oj spadła na niedźwiedzia szyszka i to mocno widać.
Az się boje co będzie w przypadku CP 2077 który wiadomo target render siedzi wszystkim w głowie, ale na konsolach to nawet w połowie nie będzie wyglądać.
Zapewne wersja PC będzie wtedy jeszcze bardziej dystansować konsole. bo będą już naprawdę słabe technicznie.
Ale nie wg Microsoftu kit ma być wciskany do końca. O tym to niech sobie pogadają z Ubi bo oni mają bogate doświadczenie.
Ja bym podziękował za takie Microsoftowe "srebrniki",

No ciekawe czy teraz nie będzie wdzięczności przy certyfikacji (jak strzelą focha że ma być 1080p albo nici? lub jakaś kara pieniężna za negowanie wersji XBO wg M)
 
Last edited:
@froget67

Nie martwiłbym się za bardzo, bo źródło tego infa jest równie wiarygodne, co pewna stronka poświęcona koreańskiemu popowi, która z uporem maniaka co jakiś czas publikuje newsa o tym, że CP2077 będzie miał premierę w październiku tego roku, a pan Adrian Chmielarz, to Creative Director Wiedźmina 3.
 
Last edited:
@froget67

Nie martwiłbym się za bardzo bo źródło tego infa jest równie wiarygodne, co pewna stronka poświęcona koreańskiemu popowi, która z uporem maniaka co jakiś czas publikuje newsa o tym, że CP2077 będzie miał premierę w październiku tego roku, a pan Adrian Chmielarz, to Creative Director Wiedźmina 3.

Tutaj się nie ma specjalnie czym martwić jeśli to prawda, wręcz przeciwnie. Microsoft to nowotwór którego trzeba wyciąć żeby się nie rozrastał.
 
Top Bottom