Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Przecież redzi zapewniają w każdym prawie wywiadzie, że jeszcze nawet nie zrobili tych darmowych dlc, a wy tu podejrzewacie, że płatne są już w grze. No bez przesady. Trochę wiary w ludzi.
 
Last edited:
@raison d'etre
Płatne dodatki się robią od lipca 2013 w Krakowie. I na pewno ktoś to wszystko na bieżąco testuje, ale zdalnie na otwartym serwerze Steama? Nie znam się, ale nie skreślałbym tego, że to na pewno bujda na resorach.
 
@raison d'etre
Płatne dodatki się robią od lipca 2013 w Krakowie. I na pewno ktoś to wszystko na bieżąco testuje, ale zdalnie na otwartym serwerze Steama? Nie znam się, ale nie skreślałbym tego, że to na pewno bujda na resorach.
Na 100% gra musi być testowana pod Steama. Więc betatestów nie można wykluczyć, zwłaszcza że (link wyżej) jest miejsce na Steamie pod betatesty. Pytanie tylko czemu to jest widoczne dla wszystkich?

Ofc troll jest też równie prawdopodobny.
 
Ściemą to nie jest na pewno, bo niby jakby miał możliwość uruchomienia aplikacji skoro nawet plików gry nie ma udostępnionych do pobrania gry, także jakieś zewnętrzne aplikacje odpadają.
 
Być może betatester ale podstawki... Od wczoraj jeżeli chodzi o W3 na steamie coś się mocno pobugowało i moja teoria jest taka że testuje główną gre, a to że się pokazuje "expansion pack" to jest po prostu bug, taki sam jak to że na steamie premiera gry była wczoraj.
 
Ech, no to jeśli to faktycznie betatester... pozazdrościć. Chociaż my dostaniemy już gotowy produkt z jak najmniejszą ilością błędów i dobrą optymalizacją (tak wierzę w takie rzeczy ale tylko w przypadku REDów).
 
Wolę poczekać dłużej i dostać produkt z jak najmniejszą możliwą ilością błędów niż testować jeden kawałek do porzygania jako betatester (a byłem betatesterem do Mass Effecta, masakra, przy Lair of the Shadow Broker przechodząc 25 raz kawałek myślałem, że umrę).

Tak czy owak - widzę, że ludzie mają spinę o to, że CD Projekt RED wycina cokolwiek z zawartości gry. Radzę zapoznać się z etapami produkcji gry i ogólnie z tematem tworzenia takowych. Dodatki - Expansion Packi - wyjdą dopiero za pół roku i za rok, więc gadanie o skoku na kasę i wycinaniu fragmentów jest zwyczajnie dziecinne i wykazuje brak jakiejkolwiek znajomości tematu.

PS. Obiecali małe DLC za darmo - Expansion Packi na 50h nie miały być nigdy za darmo :) Just to be clear.

No, pierwszy post tutaj, dzień dobry wszystkim, Koen jestem.
 
Wolę poczekać dłużej i dostać produkt z jak najmniejszą możliwą ilością błędów niż testować jeden kawałek do porzygania jako betatester (a byłem betatesterem do Mass Effecta, masakra, przy Lair of the Shadow Broker przechodząc 25 raz kawałek myślałem, że umrę).

Tak czy owak - widzę, że ludzie mają spinę o to, że CD Projekt RED wycina cokolwiek z zawartości gry. Radzę zapoznać się z etapami produkcji gry i ogólnie z tematem tworzenia takowych. Dodatki - Expansion Packi - wyjdą dopiero za pół roku i za rok, więc gadanie o skoku na kasę i wycinaniu fragmentów jest zwyczajnie dziecinne i wykazuje brak jakiejkolwiek znajomości tematu.

PS. Obiecali małe DLC za darmo - Expansion Packi na 50h nie miały być nigdy za darmo :) Just to be clear.

No, pierwszy post tutaj, dzień dobry wszystkim, Koen jestem.

Niebezpiecznie poruszać się tutaj samemu, weź to:


Witamy na forum.


Chciałbym już móc zagrać w W3, ale zbierając na sprzęt pewnie zaczekam sobie do września.
 
Samotny Wilk zawsze doceni Mistycznego Selera. Dziękuję, obiecuję, że użyję tylko w sprawie ważkiej i niebłahej! Dziękuję za powitanie. Mam nadzieję, że potem nie powiedzą, że przybyłem od Powroźniczej
 
Cóż, okay, przyda się pomoc, bo jeszcze zjem muchomora na szlaku i tyle będzie z wiedźminowania :D jest na sali Zielarz?
 
Witam, a ja z iinną kwestią jeśli chodzi o samą Premierę Wiedźmina 3 sądzicie że 19 Maja jest ostateczną datą jaką CD PROJEKT podał?
 
Witam, a ja z iinną kwestią jeśli chodzi o samą Premierę Wiedźmina 3 sądzicie że 19 Maja jest ostateczną datą jaką CD PROJEKT podał?

Z pewnością jest to ostatnia data, którą CDPR podał. Nie widzę też żadnych przesłanek, by nie miała być to ostateczna data. Zarzekają się, że na 100% dadzą radę, poza tym już trochę późno by było na obsuwy, gra za niedługo osiągnie pewnie status gold i idzie do tłoczni :) Ale gwarancji dać Ci nie możemy.

Swoją drogą siema @KoenStrass! Ale historii tego chrzanu i tak nie zrozumiesz... xD
 
No również mam taką nadzieję że nie przesuną premiery, bo w sumie przesuwanie premier gier staje się już notoryczne. Dziś gdzieś wyczytałem informacje że dead island 2 również przesuną więc oby z Wiedźminem 3 tego nie zrobili.
 
Cóż, okay, przyda się pomoc, bo jeszcze zjem muchomora na szlaku i tyle będzie z wiedźminowania :D jest na sali Zielarz?

"Chrzan" często znaczy miecz, "Gerwant" to Geralt, a "Janeczka" to Yennefer. Przydałoby się jakieś FAQ jak czytać nasze forum.
 
Oj tam, klimat jest, fajne wprowadzenie, FAQ nie trzeba. Ale dziękuję za twój chrzan. Macie moją... Gałąź. I musk. :D
 
Top Bottom