Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jutro wysyp od Youtuberów Rock Rojo i Angry Joe pokażą swoje materiały. Po 45 min każdy moze opublikować
Rock 45 min podzielił na 2 filmy, a Rojo wypuści chyba jeden zobaczymy sam jestem ciekaw co pokażą zreszta sami mogli montować zobaczymy co z tego wyjdzie ? Jutro duzo kart sie odkryje po tych filmach ile to zalezy od nich co pokażą
i przede wszystkim po polsku :)

Strach jutro na forum wchodzić.
 
Taaa od poczatku chciałem poznać cała lokacje prologowa i questy, oraz jeszcze dalszą rozgrywkę, przed zagraniem w grę.. Eh, szkoda ze się nie powstrzymam i to obejrze :p
 
Rocka i Roja można albo lubić, albo i nie, ale jestem przekonany, że akurat ta parka żadnych spoilerów fabularnych nam nie da. Oczywiście jakieś mniejsze będą (dotyczące lokacji czy questów pobocznych) bo coś w końcu przez te 45 min trzeba pokazać.
 
Zobaczymy pewnie prolog mechanike walki levelowanie bohatera alchemie to od Roja bo on tak robi RPG na kanale
A Rock pokaze nam fragmenty i poopowiada o wszystkich aspektach gry pokrótce naprawde jutro dużo rzeczy sie wyjasni bardzo od dubbingu polskiego po inne ciekawe aspekty gry ;)
Jutro sie zagotuje od pochwał i marudzenia na forum ale juz tylko tyle co sobie pogadamy gra juz sie tłoczy wiec liczmy na pache w przyszłośc ktore usprawnia i poprawią gre w razie błedów jak by co :)
 
Pamiętam, że podczas pierwszego odpalenia Wiedźmina 2, znałem już prawie cały prolog i z tego co widzę, teraz może dojść do tego samego :p Chociaż... w tym przypadku prolog będzie trochę dłuższy, więc jest szansa, że do premiery całości nie pokażą.
 
Czemu zakładasz, że będą "przechodzić" grę? Może w ogóle nie tkną zadań i skupią się na mechanikach itp.
Zadań pobocznych pewnie jakoś mega dużo nie ma w prologu, a youtuberow było sporo, każdy poszedł w różne miejsca pewno, więc lokacje calutka poznamy, i zapewne każdy quest poboczny. Ciekawe ile z późniejszej gry pokaza ;)
 
Ja sobie obejrzę wszystko, a jeśli natknę się na finał jakiegoś questa czy coś, to przewinę filmik. I tak gameplay'u będzie od groma, ciekaw jestem projektu paru lokacji, działania cyklu dobowego, zachowań NPCów. No i PL dubbingu oczywiście.

Najbardziej czekam na szybką przejażdżkę po Novigradzie.
 
A ja zaczynam obawiać się o obecność gnomów w grze. Jeśli faktycznie niektóre gejmpleje będą obejmować obszar Novigradu, powinniśmy natknąć się tam na jakichś długonosych. Jeśli nie będzie ich na filmikach youtuberów, to klapa. Ostateczna. No, chyba że któreś DLC poratuje.
Zresztą dziwne to. Wiadomość o gnomach powinna wyjść od samych Redów, a nie na zasadzie, że ktoś zobaczy przypadkiem na ulicy miasta w gejmpleju.
Bo ja nadal wierzę, że Redzi nas trollują i gnomy jednak są w grze... :)
 
Materiał od Rocka obejrzę na pewno. Chłop miał się skupić w nim głownie na mechanikach, więc mam nadzieję dowiedzieć się jak najwięcej, jak najmniej psując sobie zabawę spojlerami. A resztę materiałów zweryfikuje forum :p.
 
Postaram się trzymać z dala od tych materiałów (w poniedziałek będzie nieco ponad 3 tygodnie do premiery!!!!), ale trochę wideo od Joe obejrzę (i może od Rocka).
 
Top Bottom