Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Na stronie the witcher site, bodajże Regis po powrocie z hands on, napisał że cd projekt ma w planach publikacje filmu prezentującego pracę nad polskim dubingiem. Wiadomo kiedy możemy się go spodziewać, o ile w ogóle zostanie opublikowany.

Niemiecki fejsbuk napisał, ze w przyszłym tygodniu ma byc udestepniony filmik z niemieckiego dubbingu także mozna przypuszczać, że nasz też będzie wypuszczony :).
 
To wszystko sprawka Chińczyków lub Rosjan albo Chińczyków we wspołpracy z Rosjanami :D Cos musza zrobic by Putin zagrał najszybciej :D

Nigdy bym sie Nars nie spodziewał, ze za takie cos upomnienia dajecie. Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam, nawet nie było tam niczego obrazliwego. No ale coz, niech Wam bedzie ;)

Jakby tu Bronek konto miał, to by chyba perm bana dostał ^^
 
Nie łamiąc zasad embargo, mogę chyba napisać, że od 29 kwietnia stanowczo zbyt krótko sypiam i za mało spaceruję.
Czyli kopie recenzenckie rozeszły się 29 kwietnia. Chyba że niektórzy dostali wcześniej.

Czyli Ci, którzy chcą być najszybsi, muszą ograć grę i napisać recenzję w 2 tygodnie. Hm, niewiele to czasu. Samą recenzję też się prędko raczej nie pisze.
 
Czyli kopie recenzenckie rozeszły się 29 kwietnia. Chyba że niektórzy dostali wcześniej.

Czyli Ci, którzy chcą być najszybsi, muszą ograć grę i napisać recenzję w 2 tygodnie. Hm, niewiele to czasu. Samą recenzję też się prędko raczej nie pisze.

Znowu! :wat: Serio ludzie, linkujcie twitch`e/posty na FB/artykuły/wpisiki/inne takie gdy coś cytujecie, proszę... :cheers:
 
2 tygodnie na ukończenie obu części wystarczą, szczególnie jeśli wykonuje się w większości tylko zadania z głównej linii fabularnej. Ostatnio sam przechodziłem W1 i W2 - zacząłem pod koniec marca, skończyłem 11 kwietnia. Obie części na najniższym poziomie trudności, z pominięciem niektórych questów pobocznych (szczególnie związanych z mini-gierkami). Wyszło mniej więcej około 35, może 40 godzin na pierwszego Wieśka i około 20 godzin na drugiego, ale w sumie to nie były moje pierwsze podejścia, zatem wiedziałem co i jak. Sporo czasu poświęciłem w weekendy. W tygodniu tak po 2 godzinki. Udało się ;)

Teraz ogarniam książki, bo trochę zapomniałem. W tej chwili jestem na Wieży Jaskółki i pewnie dzisiaj ją zakończę. Do 19-ego maja będę w pełni gotowy :D
 
Last edited:
Ja również gram w dwie poprzednie części, zacząłem wczoraj ;). Do 18 maja powinienem zakończyć. Gram głównie dlatego, że nie mam save'a do W3, ale również dlatego, że Edycji Rozszerzonej ścieżką Roche'a jeszcze nie przeszedłem.
 
a ja spasowałem ogrywanie W2 i poluje na save'a zgodnego z moimi wyborami. Kurcze, świadomie nie trzymałem sejwów z W2 po wiedziałem ze zagram sobie przed premiera. No i dupa, życie zweryfikowało..
 
Ja za drugim razem wybrałem Roche'a i to go wole więc raczej wczytam ten save w Wiedźminie 3, ale troche żałuje zabicia Henselta. Jakie macie spekulacje co do tego?Henselt to dupek itd. ale jednak król i może mieć istotny wpływ na fabułe ; więc do tych oczytanych ze świata Wiedźmina : Lepiej będzie grać na save z martwym czy żywym Henseltem?
 
Top Bottom