Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ja 10 razy, a Wiedźmina nr. 1 calutkie 80 razy
LOL, a ja myślałem, że to ja jestem maniakiem Gothica skoro dwie pierwsze części przeszedłem po kilkanaście razy. :wat: Co do Wiedźmina to chyba obie części ukończyłem po 3 razy. Raczej do kilkunastu nie dobiję, już tak mam, że gry z nie do końca otwartym światem przechodzę raz, góra trzy razy i dalej nie mam ochoty do nich powracać. W gry z bardziej otwartymi światami, tak jak właśnie Gothiki, mam większą chęć by zagrać raz jeszcze.
 
Last edited:
Ja jedynkę i dwójkę jakoś po dziesięć razy, może się o jedno przejście pomyliłam w jedną, albo w drugą stronę, ale zdecydowanie te okolice ;)
 
To czy zbroja jest lekka czy ciężka chyba nie ma wpływu na gameplay :| Widziałem stream od momentu gdy założył napierśnik i wywijał jakby był w jakiejś lekkiej koszulce.
 
Płytowe paskudztwo dla każuali w tym nowym dzienniku (walka z wilkołakiem) mnie przeraża. Co gorsza - wygląda na to, że wcale nie spowalnia naszych ruchów. Trochę się niepokoję.
 
Z innej beczki.
Ktoś ma jakieś doświadczenie z pre-downloadem gier? Jak zazwyczaj jest z serwerami, ile jest czasu na pobranie plików przed samą premierą?
 
a z FCR grałeś? pewnie ta, ale jak nie to polecam, poziom trudności na najwyższym to jakaś masakra ;D, ale jakoś się udało przejść gre
W1 z FCR (poziom wiedźmin) przechodziłem dwa razy - i z tym modem ta gra jest k:censored: cudna!
 
Zbroja dla konia ;) ...

Tak. Takie ciężkie czasy, że dla krów, koni, kóz i wielbłądów potrzeba zbroi. Zbroja płytowa dla wielbłąda powinna być (IMO) najdroższa gdyż jak to ktoś kiedyś zdefiniował: wielbłąd jest to koń zaprojektowany przez komisję.

No i kolczugi dla kur, gęsi i kaczek - koniecznie!

Jest kusza, jest pochodnia, są health potionki no i są ciężkie płytowe zbroje. Ale oczywiście to katana nie pasuje do Wiedźmina.

Katana tam pół biedy. Ale ten dialog z Jasiem! Dramat w strefach ciężkiej tragedii.
 
Last edited:
Geralt będzie miał Hero Go Pro 4 z możliwością montażu na zbrojach płytowych więc nie będzie tak bardzo konieczna;)

Tylko po co mu (Much Handsom Geralto znaczy) to HGP4 skoro może się po prostu obejrzeć. Koniowi (Płotce) kamera potrzebna jest żeby w ostrężyny nie wlazła:).
 
Kamerą cofania? Wypnie się? Hmmmm.... Interesujące:).

Chodziło o HGP4. Jak nie wierzysz, że REDzi dali nam HGP dla Geralta to obejrzyj sobie gameplay z jakąkolwiek walką. Kamerka wtedy przeskakuje na drona i leci do góóóry. Niestety nie zaimplementowali animacji podczepiania samej kamerki.
 
Chodziło o HGP4. Jak nie wierzysz, że REDzi dali nam HGP dla Geralta to obejrzyj sobie gameplay z jakąkolwiek walką. Kamerka wtedy przeskakuje na drona i leci do góóóry. Niestety nie zaimplementowali animacji podczepiania samej kamerki.

Nie mogli. Gra wychdzi 19 maja. Od czerwca na drony trzeba by mieć prawo jazdy - jedyne 5k PLN. Za HGP4 pewnie więcej :).
A poza wszystkim zaczęliśmy od upgrade-u Płotki. Koń sterujący dronem? Hmmm... Interesujące:)

---------- Zaktualizowano 21:20 ----------

Faktycznie noc jest zdecydowanie za krótka... Ile trwa 6 godzin? Według mnie powinna trwać z 8/9 godzin. Na przykład od 22:00 do 6:00, ewentualnie od 21:00 do 6:00. Byłoby w sam raz... Mam nadzieje że to poprawią w patchu premierowym.

Gra toczy się na północy, w lecie. Planeta ma (IMO) znaczące odchylenie osi rotacji od normalnej dla płaszczyzny ekliptyki. Stąd krótkie noce. Jak na Ziemi w północnej Norwegii w lecie.
 
Top Bottom