Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Mam już dosyć "czystych" gameplayów. Jak napisał @Kuboniusz chciałbym story trailer. Dobrze zmontowane ujęcia, ze świetną muzyką, taki "epicki" trailer w stylu SoD, skupiający się na postaciach i fabule (oczywiście bez większych spoilerów). Coś, co mógłbym oglądać w kółko aż do premiery, żeby podsycać hype. :happy:
 
Na coś, co przebije SoDa nie liczę. To był, moim zdaniem, trailer idealny. REDom w zaledwie dwóch minutach udało się wepchnąć całą esencję W3 i nowości dotyczące gameplay'u (!) jak kusza czy nurkowanie podlewając to wyśmienitą muzyką idealnie komponującą się z obrazem. Do tego pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz - zobaczenie Ciri i Yen w przyszłym zwiastunie nie będzie już tak ekscytujące.
 
SoD był świetnym trailerem, ale moim zdaniem przynajmniej jeden z launch trailerów go przebije. Premierowe zwiastuny zawsze są najlepsze, najbardziej działające na emocje i najbardziej skupione na postaciach, dialogach, fabule. SoD to w sumie było takie pół na pół, ciachanie potworków, pokazywanie widoczków (wcale nie najładniejszych jak się okazuje) i ze trzy dialogi, Emhyra, Caranthira, Króla Gonu. I to wszystko.

Teraz REDzi mają do dyspozycji całą gotową grę, gotowe wszystkie cut-sceny. Niech się dzieje magia ;)
 
Last edited:
pół na pół, ciachanie potworków, pokazywanie widoczków (wcale nie najładniejszych jak się okazuje) i ze trzy dialogi, Emhyra, Caranthira, Króla Gonu
A także pokazanie po raz pierwszy Yen, Ciri, Emhyra właśnie, ciekawych fabularnie lokacji, które prowadziły do mnóstwa fanowskich teorii (wieża, do której biegnie Ciri, sala tronowa w Wyzimie), kuszy (prawie po raz pierwszy, pojawiła się na plecach Geralta na jakiejś prezentacji), nurkowania, nowych potworów.
I to wszystko w dwóch minutach.
 
Wiedźmin 2 miał dwa premierowe zwiastuny.

Ciekawe czy "trójka" będzie miała trzy ;D...


Ja (podobnie jak ludzie wokoło) obawiam się sporego spoilerowania jak w przypadku poprzedniej części, ale zajawki pewnie obejrzę.

P.S. Do dziś pamiętam genialne Hope.
 
Wiedźmin 2 miał dwa premierowe zwiastuny.

Nie ważne ile miał, ważne, że w którymś były gigantyczne spoilery, które zepsuły mi zabawę mogły mocno zepsuć zabawę. Mnóstwo ujęć z końcówki gry. Już teraz się zastanawiam ile z tego, co Widzieliśmy do Wieśka pochodzi z końca rozgrywki....np. ta wieża w górach.
Trailery są piękne, ale po ograniu gierki. W zwiastunie do Inkwizycjo znalazła się chyba połowa wątku głównego hahaha.
 
@raf230885

Odwiecznym problemem jest zbalansowanie tego co ma nas zachęcić z tym co ma nam wszystkiego nie zdradzić.

Racja, do dziś mam największy żal w zajawce RED'ów (do drugiego Wiedźmina) za pokazanie smoka (i to niemal wszystkiego co się dało w tej materii).
 
Myślę, że na trailerze pooglądamy trochę więcej Dzikiego Gonu. Może jakaś historia za nim stojąca. Pewnie, żeby przybliżyć nowym graczom co to tak naprawdę jest ten Dziki Gon. Tak stawiam.
 
Odwiecznym problemem jest zbalansowanie tego co ma nas zachęcić z tym co ma nam wszystkiego nie zdradzić.

Racja, do dziś mam największy żal w zajawce RED'ów (do drugiego Wiedźmina) za pokazanie smoka (i to niemal wszystkiego co się dało w tej materii).

Dokładnie, dlatego obejrzę trailery tylko od Bagińskiego, jeśli będą, np. rozszerzoną wersję tej walki z gryfem, ale żadne z ujęciami z gry. Po ukończeniu gry też się świetnie ogląda :)
 
Last edited:
Dokładnie, dlatego obejrzę trailery tylko od Bagińskiego (jeśli będą, np. rozszerzoną wersję tej walki z gryfem), ale żadne z ujęciami z gry. Po ukończeniu gry też się świetnie ogląda :)

Spot TV nie był od Platige Image.
 
Top Bottom