Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Użytkownik Leouch ma prawo posiadać własne zdanie, ma też prawo wyrażać je na forum. Jednocześnie fakt, że w/w zdanie różni się od Waszego nie upoważnia Was do obrażania i używania argumentów ad personam. Część obraźliwych wpisów została usunięta. Proszę się skupić na krytyce elementów związanych z grą, a nie na krytyce użytkowników.
 
Zobaczyłem nowe CGI i zrobiło na mnie lepsze wrażenie niż wszystko co do tej pory PI wyprodukowało na potrzeby Wiedźmina. Jest tu o wiele więcej dynamiki a zachowanie Geralta podczas walki ma trochę więcej wspólnego z tym co faktycznie można w grze zrobić.
 
A o pre-loadzie paczek językowych jak nie było informacji, tak nie ma.
:huh:

Tak trudno przeczytać na gog.com?
"The preload includes subtitles in every language and full English voiceovers. Once the game is live, you'll have the option to download an additional ~3GB language pack with voiceovers in your preferred language."
 
Once the game is live, you'll have the option to download an additional ~3GB language pack with voiceovers in your preferred language."
Co...

No to pięknie. Inni zagrają od razu, a ja będę się musiał męczyć kupę czasu ze ściąganiem 3 GB paczki. Taka gadka była, że pliczek premierowy będzie mały, że każdy szybko ściągnie, nawet Ci ze słabszym łączem. Ale jakie to ma znaczenie, skoro my musimy ściągnąć jeszcze te 3 GB danych? Czemu nie dadzą tego wcześniej do ściągnięcia? I to ma być pre-load, ściągnij grę by mieć spokój przed premierą, a i tak później czekaj bo kolejne kilka GB.

Mają te paczki, nic im nie szkodzi wypuścić je wcześniej. Ale nie wypuszczą. Bo?
 
Co...

No to pięknie. Inni zagrają od razu, a ja będę się musiał męczyć kupę czasu ze ściąganiem 3 GB paczki. Taka gadka była, że pliczek premierowy będzie mały, że każdy szybko ściągnie, nawet Ci ze słabszym łączem. Ale jakie to ma znaczenie, skoro my musimy ściągnąć jeszcze te 3 GB danych? Czemu nie dadzą tego wcześniej do ściągnięcia? I to ma być pre-load, ściągnij grę by mieć spokój przed premierą, a i tak później czekaj bo kolejne kilka GB.

Mają te paczki, nic im nie szkodzi wypuścić je wcześniej. Ale nie wypuszczą. Bo?

:facepalm: Ludzie, ta chwila na dociągnięcie (nieobowiązkowej) paczki jest dla was aż takim problemem?
 
Tak trudno przeczytać na gog.com?
"The preload includes subtitles in every language and full English voiceovers. Once the game is live, you'll have the option to download an additional ~3GB language pack with voiceovers in your preferred language."

Jeszcze nie tak dawno - bez żadnych trudności, dzięki za troskę - przeczytałem na GOG, że będzie się dało te pliki pobrać wcześniej.
Niepotrzebna uszczypliwość.
 
:facepalm: Ludzie, ta chwila na dociągnięcie (nieobowiązkowej) paczki jest dla was aż takim problemem?

Nie dla każdego to jest chwila. I nie dla każdego polski voice-over jest "nieobowiązkowy". Ja akurat nie mam tego problemu, co nie zmienia faktu, że wolałbym zacząć grę w premierę o pierwszej w nocy z rodzimym językiem.
 
Last edited:
Co...

No to pięknie. Inni zagrają od razu, a ja będę się musiał męczyć kupę czasu ze ściąganiem 3 GB paczki. Taka gadka była, że pliczek premierowy będzie mały, że każdy szybko ściągnie, nawet Ci ze słabszym łączem. Ale jakie to ma znaczenie, skoro my musimy ściągnąć jeszcze te 3 GB danych? Czemu nie dadzą tego wcześniej do ściągnięcia? I to ma być pre-load, ściągnij grę by mieć spokój przed premierą, a i tak później czekaj bo kolejne kilka GB.

Mają te paczki, nic im nie szkodzi wypuścić je wcześniej. Ale nie wypuszczą. Bo?

Nie no bez przesady. Co to za znaczenie czy zagrasz odrazu, czy kilka godzin później ? ;) Ja zagram niestety dopiero w piątek :(
 
Top Bottom