Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jednak wolałbym zagrać od razu, czekałem 4 lata i nie wytrzymam tych kilku godzin (albo więcej, jeśli transfer będzie lichy) :p Oburzony jestem, bo mogliby te paczki udostępnić już teraz. Nic im nie stoi na przeszkodzie. Nie byłoby problemu. A tak są zablokowane i m.in. mnie ominie premiera o 1 w nocy. Będę ze swoim badziewnym łączem obserwował pasek pobierania, a inni będą wesoło naparzać.

Ale może nie będzie tak źle. Ostatecznie skoczę się do kogoś, kto ma bardzo dobrego neta i u niego ściągnę. Eeech, wesoło będzie z tą premierą, wesoło...
 
Nie jestem z tych, którzy czują się lepiej wiedząc że inni mają gorzej :p Życzę każdemu by zagrał jak najwcześniej. I sam chciałbym zagrać tak wcześnie jak inni.

 
Co do dodatkowej paczki - jak ściągałem grę przez GOG downloader była tylko angielska. Juz po zainstalowaniu gry zainstalowałem z ciekawości GOG Galaxy i z tego co mi sie wydaje tam można wybrac wersję językową. Nie dam sobie za to ręki uciąć, ale byc może ściągając przez galaxy mozna od razu ściągnąć dobra wersję. Ściągał ktoś przez Galaxy?
 
Ja pobierałem przez Galaxy, nie było opcji do wyboru języka. Ściągnęło wersję angielską z automatu. W ustawieniach opcja wyboru języka jest nieaktywna.
 
Te ściąganie plików językowych to rozumiem - tylko w przypadku cyfrowej wersji Wiedźmina 3, tak?
Pudełkowe mają wsio na płytkach?
 
Te ściąganie plików językowych to rozumiem - tylko w przypadku cyfrowej wersji Wiedźmina 3, tak?
Pudełkowe mają wsio na płytkach?

No ja myślę bo jak nie to zrobię taką awanturę, że osobiście dostarczą mi o 1 w nocy płytę z nagranymi potrzebnymi plikami.
 
Przed menu głównym natomiast obejrzeć można "Świat Wiedźmina". Ten z Jędrulą i koniunkcją sfer.
Przed menu głównym powinien być "Zabijając potwory" a "Świat Wiedźmina" mógłby być w opcji materiały dodatkowe razem z "Pamiętną nocą". :)
 
Top Bottom