Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
W poniedziałek to będzie premiera. Liczyłem na to, że ta marketingowa maszyna ruszy z kopyta w ostatnim tygodniu. Już chyba nie ruszy. Może to przez nadmiar ostatnich materiałów... Reklam w TV też chyba nie było.
 
W poniedziałek to będzie premiera.
Premiera we wtorek.

Liczyłem na to, że ta marketingowa maszyna ruszy z kopyta w ostatnim tygodniu. Już chyba nie ruszy. Może to przez nadmiar ostatnich materiałów...
2 trailery, TONY gameplay'ów ze wszystkich platform, mnóstwo screenów, twitchowe eventy, billboardy. Nie wiem, na co liczyłeś, ale więcej już raczej nie dostaniemy (poza ewentualnym trailerem premierowym).

Reklam w TV też chyba nie było.
Ależ były. Pokusili się nawet o puszczenie reklamy w połowie półfinału Ligi Mistrzów.
 
@Kuboniusz Liczyłem na materiały promocyjne oparte na fabule/świecie a nie gameplayu, ale może faktycznie chciałem zbyt wiele. A o reklamie nie wiedziałem, Liga Mistrzów mnie nie interesuje, więc przeoczyłem, ale dzięki za uświadomienie :) A co do premiery- na evencie premierowym będzie można kupić grę już o 23:00, a noc z poniedziałku na wtorek zaliczam jeszcze jako poniedziałek. W każdym razie niewielka różnica.
 
Tak naprawdę jeszcze kampanii marketingowej nie koniec. Gra będzie miała premierę i wtedy się zacznie -Będą pewnie kolejne spoty telewizyjne, nawołujące do kupna gry, która już jest w sklepach. Kolejne billboardy, wydarzenia, konkursy... Nadal jest sporo graczy do nahajpowania.
 
Last edited:
Zaraz, na co mi te konkursy po premierze jak będę siedział i grał? :D

Też bym chciał do Hype Trejnu ale mój avatar nadaje się co najwyżej do radio-budzika. :(
 
Jak patrzę na niektórych materiały to mnie krew zalewa.
Właczyłem tylko na chwilę AntywebTV i na dzień dobry juz głupoty plecie o Kierze Metz która była w W2 Bullshit !
Keira była ledwo wspomniana słownie, w W2 ale co tam zgrywamy "znafcę"

Ps Czy tylko ja liczę po cichu na spotkanie z Fringillą Vigo :)
 
Last edited:
Jak patrzę na niektórych materiały to mnie krew zalewa.
Właczyłem tylko na chwilę AntywebTV i na dzień dobry juz głupoty plecie o Kierze Metz która była w W2 Bullshit !
Keira była ledwo wspomniana słownie, w W2 ale co tam zgrywamy "znafcę"
Co ciekawe, Keira była (na 90% to ona) w jedynce. Rozmawiała na początku aktu III z Triss przez portal.
Co prawda miała wygląd standardowej blondynki (w W1 było tylko kilka modeli postaci), ale kto inny miałby blond włosy, należałby do Loży i był zainteresowany sprawami Temerii?
 
Co ciekawe, Keira była (na 90% to ona) w jedynce. Rozmawiała na początku aktu III z Triss przez portal.
Co prawda miała wygląd standardowej blondynki (w W1 było tylko kilka modeli postaci), ale kto inny miałby blond włosy, należałby do Loży i był zainteresowany sprawami Temerii?

Też dałabym sobie rękę uciąć, że to była ona ;)
 
Top Bottom