Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
No dobra, pad od XONE jest, 2 dni wolne (tzn. prawie wolne są). Rodzinka nastawiona (w sensie połówka reszta i tak będzie już spała). Rzutnik przygotowany - specjalnie zakupiłem go do bardzo ważnych celów służbowych). Jestem gotowy.
A tak swoją drogą ciekawe ilu jest tu moich równieśników (1979 - 36 latek)?
 
A mi komp nie zdąży dojechać i będę miał premierę dopiero dwudziestego...



Albo i nawet 22, bo mam drugie zmiany w pracy :p
 
@Marcin Momot jakiego typu spoilery będą w trailerze? Chodzi tylko o takie drobne w stylu "pojawia się Roche / Percival" czy bardziej że pokażecie sceny pierwszego spotkania z Yen / Ciri? Bo bardzo chciałbym uniknąć tego drugiego. Wszelkie inne scenki mogę tolerować ;) A zwuastun bardzo chciałbym obejrzeć.
 
Z międzynarodowego.

Hey! :)

So here's the thing... there's big probability that today we will release launch trailer for "The Witcher 3: Wild Hunt". It's very emotional and poetic one - my personal favorite so far.

However we wanted to give you a heads up: if you don't want to know which character from previous Witcher games return in "Wild Hunt", you probably should skip this one, since it reveals few of them.

Cheers!

Thanks for the warning! That makes for a bit of a difficult choice. How many characters is a 'few', in this case?

I'd say about 4 will be a surprise and 2 of those have jaw-dropping potential. ;)
 
Takie spoilery są dla mnie niegroźne. Tak czy owak, dmucham na zimne. Mam gorącą prośbę do tych, którzy obejrzą -Moglibyście napisać mi na priv tak ogólnikowo czy w trailerze są większe spoilery i sceny jakich się obawiam (spotkanie Yen / Ciri)?

Oferuję taczkę REDpointów ;)
 
Top Bottom