Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Spadki wydajności, czasami dziwne graficzne bugi. O to mi chodzi. Tak poza tym wyglądała całkiem porządnie - bez zachwytów, ale dobrze.
 
Dane kolekcjonerki
[..]
30 kg ??? - dołączyli mi Schuttenbacha :)

To proste.
Do pewnych standardowych wymiarów biorą wagę rzeczywistą i na jej podstawie obliczają koszt przesyłki.
Jeśli paczka nie jest standardowych rozmiarów (a EK jest w pythonga duża), to oprócz wagi rzeczywistej, obliczają wagę "obliczeniową" (wymiary razy jakiś śmieszny przelicznik) i do kosztów wybierają co wyjdzie większe.
Tylko znowu, nie biorą konkretnych wymiarów tylko kategorię do której się zalicza paczka, czyli np. jak jest 10,5kg to już nie łapie się na koszty paczek "do 10kg" tylko na koszty paczek "do 30kg", więc na informacji jest podane "masa: 30kg", bo za taką paczkę zapłacono.
 
Mam pytanie co do prologu. Jeśli się nie wykona / nie odkryje wszystkich zadań w BIałym Sadzie w prologu, to po prologu będzie można do nich wrócić?
 
Mam pytanie co do prologu. Jeśli się nie wykona / nie odkryje wszystkich zadań w BIałym Sadzie w prologu, to po prologu będzie można do nich wrócić?
No pewnie, że tak. Wystarczy fast travel użyć. Nie musisz "czyścić" obszarów ze wszystkich questów od razu ;)
 
Na początku gry jest wybór symuluj lub nie symuluj wyborów z wiedźmina 2. Pytanie które wybrać by samemu zaznaczyć które wybory dokonaliśmy sami w poprzedniej grze? Bo rozumiem te opcje w dwojaki sposób. I Wam też tak długo ładuje się gra? Mi już z 10 minut i 1/10 dopiero.
 
I Wam też tak długo ładuje się gra? Mi już z 10 minut i 1/10 dopiero.
Chodzi ci o czas ładowania świata przy rozpoczynaniu nowej gry? U mnie wszystko wczytało się błyskawicznie, ale folder z grą mam na dysku SSD.
 
Sekwencje z Ciri też chwile temu przeszedłem, to dopiero imba postać. "Skacze" jak jakiś rezus ^^ i też wolał bym, konwencjonalny unik, słabe to jest, jeden atak i te nie wiadomo co.
Na PS4 zamiast robić te "przewrotki" z "X" można robić coś fajniejszego z "O"

 
Znaczy jestem po pierwszym filmiku i gdy ma mi się załadować świat, to jest ikona ładowanie i niby cały czas gra muzyka i nowe przypisy się pojawiają, ale pasek ładowania stoi cały czas w tym samym miejscu czyli ok. 1/10
 
Mam pytanie, odpalilem pierwsze dwa DLC, ten Temerski rynsztunek musze kupic za zloto u kupca w wiosce? cyz on powinien byc za free?
 
Top Bottom