Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@Szincza czyżby ten wybór to był już nam dosyć znany
wybór z sercem drzewa?

Tak jest.
W życiu bym nie przewidział, że to się tak skończy. Barona mi szkoda nawet bardziej niż Anny, bo był udręczony i zżerało go poczucie winy, nie usprawiedliwia go to, ale był przez to bardzo ludzki.

Od razu przypomniałem sobie recenzje Polugonu, gdzie wspomniano o mężczyźnie bijącym żonę, którego wyjaśnień można wysłuchać - i że to przesyła negatywną wiadomość. Tak jakby ktoś taki odrazu był wyzuty z człowieczeństwa, bezwarunkowo i na zawsze. Imo jedna z najlepiej napisanych postaci póki co, a interakcja z Ciri też swoje zrobiła.

Zastanawiało mnie mocno, co by było gdyby, dopóki nie trafiłem na dzieciaki w miejskiej szkole i doszedłem do wniosku, że jednak slusznie postąpiłem. I że nie było tu dobrego wyjścia.
 
Pytanie o składowanie rzeczy zebranych w grze przez Geralta.

Czy gdzieś w grze można znaleźć coś w rodzaju skrzyni na lot tak jak to było w W1 - skrzynia u karczmarza. Czy czegoś takiego w w3 nie uświadczymy?

Proszę o szybką odpowiedź.

Jeżeli ktoś już o tym wspominał - to przepraszam (i proszę o powtórzenie), ale nie mam zbyt dużo czasu i od jakiegoś czasu zaglądam głównie do linków...
 
Pytanie o składowanie rzeczy zebranych w grze przez Geralta.

Czy gdzieś w grze można znaleźć coś w rodzaju skrzyni na lot tak jak to było w W1 - skrzynia u karczmarza. Czy czegoś takiego w w3 nie uświadczymy?

Proszę o szybką odpowiedź.

Jeżeli ktoś już o tym wspominał - to przepraszam (i proszę o powtórzenie), ale nie mam zbyt dużo czasu i od jakiegoś czasu zaglądam głównie do linków...

Nie ma.
 
Przepraszam jeśli nie ten dział ale czy na gog będzie kopia zapasowa 3 jeśli kupię na xboksa .Tak jak mam 1,2na PC.Dziękuję za odpowiedz i przepraszam jeśli nie ten dział
 
Nie, kod do gry na GOG jest tylko w wersji PC (nie wiem tylko, czy w każdej, czy w EK).

W każdej. To właśnie kod na GOG uprawnia do pobierania patchy/paczek językowych/DLC. Jest to bardzo średnie rozwiązanie moim zdaniem, gdyż nie korzystam z GOGa, W3 jest jedynym powodem dla którego go mam. Gdy stracę/zapomnę/cokolwiek hasło do konta to stracę wszystko mimo, że za grę normalnie zapłaciłem? Szkoda, że nie można jej zarejestrować w cdp.pl, to moim skromnym zdaniem lepsze rozwiązanie.
 
Mam ten wiedźmiński srebrny mecz z cechu żmiji. Ale znalazłem lepszy unikatowy. To ten wiedźmiński sprzedać czy może go będzie można jakoś ulepszać? No i to samo pytanie z wiedźmińską zbroją cechu żmiji.
 
Last edited:
Mam ten wiedźmiński srebrny mecz z cechu żmiji. Ale znalazłem lepszy unikatowy. To ten wiedźmiński sprzedać czy może go będzie można jakoś ulepszać? No i to samo pytanie z wiedźmińską zbroją cechu żmiji.
Masz zbroje cechu żmii?! Jak, skąd? Myślałem, że jest tylko kot, gryf i niedźwiedź?
A miecze zachowaj - wszystkie elementy "wiedźmińskiego" ekwipunku są do ulepszenia, i wymagają podstawowych przedmiotów do wykonania.
 
Potrzebuję szybkiej pomocy.

Gdzie w quescie "Wybraniec Bogów" jest ukryty miecz Brokvar? Błądzę po tej chatce z 20min i nic nie moe znalezć. Niby jest klapa w podłodze, ale klucza do niej ni widu ni słychu.
 
Masz zbroje cechu żmii?! Jak, skąd? Myślałem, że jest tylko kot, gryf i niedźwiedź?
A miecze zachowaj - wszystkie elementy "wiedźmińskiego" ekwipunku są do ulepszenia, i wymagają podstawowych przedmiotów do wykonania.

Boże przepraszam. Myślałem, że taka jest a nie spojrzałem na nazwę. Jest to normalna wiedźmińska skórzana kurtka. :(
 
Potrzebuję szybkiej pomocy.

Gdzie w quescie "Wybraniec Bogów" jest ukryty miecz Brokvar? Błądzę po tej chatce z 20min i nic nie moe znalezć. Niby jest klapa w podłodze, ale klucza do niej ni widu ni słychu.

Ten mały skurczybyczek leży na szafce po prawej od którychś z dwojga drzwi. Też na początku nie mogłem go znaleźć
 
Mam możliwość ulepszenia Gryfa, ale akceptowalny dla mnie jest wyłącznie pierwszy tier tego pancerza.
Przerzuciłem się na Kota - wygląda nieźle, nawet po ulepszeniu. Póki co przeszkadza mi trochę bezrękawnik (na koncept arcie w artbooku są rękawy koszuli, szkoda że ten element nie został, razem z czarnymi barwami zresztą), bo Geralt wygląda w nim jak Janusz z siłowni, ale przemęczę się jeszcze kilka lvli do apgrejdu. Bez poziomu trzeciego tego pancerza do Skellige się nie ruszam.

Z tymi pancerzami to jest bieda straszna, nie ma czego nosić żeby Geralt nie wyglądał jak błazen, albo łachmaniarz. Jak spotkałem Lamberta to aż głupio się poczułem i od razu zarzuciłem na siebie Temerski Rynsztunek, żeby krojem choć trochę przypominać przedstawiciela szkoły wilka.

Nie mam pojęcia czyj to był pomysł, żeby ulepszanie pancerzy stricte wiedźmińskich nagradzało gracza obłożeniem postaci płytami i kolczymi sukniami, ale ktokolwiek jest za to odpowiedzialny nie czuje wiedźmina zupełnie. Wychodzi na to, że na całą grę są aż dwa sety, które jakoś tam wyglądają - nie idealnie, ale jakoś. No, może trzy - z niedźwiedziem, ale tylko do trzeciej wersji. Na tak dużą grę wybór jest zatrważająco wręcz mały.

Moderzy - przybywajcie. Ktoś musi mi przygotować plik ze zmianą kolorów na Kocie i wytłumaczyć, co i gdzie trzeba podmienić, żeby zamienić w grze model pancerza na inny, ale z zachowanymi statystykami.
 
Last edited:
Top Bottom