Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Mnie z kolei znokautowała fraszka Geralta na łódce z Lambertem. Znałem to jako dowcip, ale że REDzi to wrzucili?

Lambert: - Obudził się w tobie poeta?
Geralt: - Chcesz usłyszeć fraszkę?
Lamberta: - Pewnie!
Geralt: - Lambert, Lambert, ty chuju.

Perfekcyjny nokaut. :)
 
Mnie z kolei znokautowała fraszka Geralta na łódce z Lambertem. Znałem to jako dowcip, ale że REDzi to wrzucili?

Lambert: - Obudził się w tobie poeta?
Geralt: - Chcesz usłyszeć fraszkę?
Lamberta: - Pewnie!
Geralt: - Lambert, Lambert, ty chuju.

Perfekcyjny nokaut. :)
Ogólnie niemal wszystkie interakcje z Lambertem, zwłaszcza w Kear Morhen, są genialne.
 
W sumie bym się nie zdziwił, gdyby stary aktor poradził sobie gorzej. Nowy Lambert dla mnie jest świetny, może nie ma już takiego zimnego i twardego głosu i nadał tej postaci nieco innego oblicza, ale ostatecznie wypadło to bardzo fajnie. Nie żal mi tej zmiany ani trochę.
 
W sumie bym się nie zdziwił, gdyby stary aktor poradził sobie gorzej. Nowy Lambert dla mnie jest świetny, może nie ma już takiego zimnego i twardego głosu i nadał tej postaci nieco innego oblicza, ale ostatecznie wypadło to bardzo fajnie. Nie żal mi tej zmiany ani trochę.

W sumie podczas imprezy jestem najbardziej ciekaw jakby to wyszło. Jednak Lambert ma dla mnie głos jedynkowy w Sadze, tak jak i twarz, jakoś mi się lepiej komponują
 
Mnie tam zabiła słowna riposta Geralta po dramatycznym:

- Będę pił twoją krew - w wykonaniu wampira. :D

Chodź tu wywłoko!

Kojarzy mi sie ze spolszczonym Jessiem z Breaking Bad, a glownie z jego "catchphrasem" xD
 
do wszystkich którzy ukończyli grę i zostały im sidequesty. Rozumiem ze one wszystkie sa wyszarzone ?

Zależy od poziomu doświadczenia. Z tego co pamiętam to kolor zadania zmienia się co sześć poziomów. Ja ukończyłem grę bodajże na 33 i kilka zadań 30+ mam zielonych.
 
Cześć,
słuchajcie, w którym momencie jest wybieranie "przeniesienie decyzji z W2"? Włóczę się po Valen od kilku ładnych godzin, lvl 8, a nie wiem czy coś takiego mnie spotkało jak rozmowa o decyzjach... A NA PEWNO ustawiałem to na początku, że chcę wybrac decyzję w trakcie gry...
 
Musiałeś jednak nie wybrać albo jakiś bug, bo decyzje podejmujesz podczas golenia w Wyzimie. Skoro jesteś w Velen to już przepadło.
 
@I_w_a_N
raczej wina gry (tudzież sterowników). U mnie w ten sposób wywala raz na 2-3 godziny (mam podobną kartę graficzną - GTX 970 od Gigabyte'a). Problem jest dość powszechny.
 
Jestem strasznie ciekaw ile zyskałyby jeszcze, gdyby Lambert mówił głosem z W1. Naprawdę pasował do niego 100% lepiej.

Z tego co pamiętam obydwaj ubolewaliśmy nad zmianą głosu Lamberta - co gotów byłem wybaczyć tylko gdy zmiana wyjdzie postaci na dobre.
I wyszła. Lepiej, niż na dobre.

Głos do charakterku pasuje idealnie, nie wspominając o tym że sama postać - razem z innymi wiedźminami zresztą - jest świetnie zagrana. Po kilku dialogach zapomniałem jedynkowego Lamberta, serio.
 
Top Bottom