Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Obejrzałem tą scenę po angielsku i każdy z aktorów wypadł dużo gorzej. W scenie PL miałem non stop banana na twarzy, a tutaj ciągły pokerface. Także nie kapuję osohozi :p

Zwłaszcza PL Lambert zamiata, w ENG wersji parodiowanie Vesemira wypadło jakoś bezpłciowo. Chociaż przyznam, że pijana wersja Cockle'a jest znośniejsza, niż ta trzeźwa xD O ironio
Ogólnie pijane sceny są zaskakująco dobre. To znaczy, w sumie w jedynce też były dobre, ale tutaj i scena z
Lambertem i Eskelem
jak i motyw z
upitym Geraltem śpiewającym o pannach z Vicovaro
sprawiły, że śmiałem się w głos, a to mi się w grach raczej nie zdarza :D.
 
Jak masz nie mieć pokerface skoro większość tu komentujących traktuje wersję inną niż polska jak świętokradztwo... Moim zdaniem Pan Rozenek wypadł zbyt sztywno. Za mało luzu w głosie.
 
Ale bez niego nie da sie rozpocząc tej misji w której mam popłynąc na wyspe mgieł. Cały czas mi pokazuje ze mam zebrac wszystkich. Moze jakiś błąd gry?

Da się. Po prostu wybierasz zadanie i płyniesz do celu. Co prawda zadanie będzie jako nieukonczone i ukonczone za razem.
 
Jak masz nie mieć pokerface skoro większość tu komentujących traktuje wersję inną niż polska jak świętokradztwo... Moim zdaniem Pan Rozenek wypadł zbyt sztywno. Za mało luzu w głosie.
Obiektywizm obiektywizmem, Rozenek sztywny? W porównaniu z czym?
Też uważam angielski dubbing za lepszy na wielu płaszczyznach, uwielbiając przy tym Cockle'a - ale Rozenek w tej części wypadł znakomicie.
 
@Szincza Ale ja piszę o tej konkretnej scenie. Całościowo Rozenek wypadł znakomicie ale w scenie
popijawy w Kaer Morhen
mógł bardziej wyluzować.
 
ja lubie jak geralt
je jabłko
, szkoda że animacja niedomaga bo byłoby nawet lepiej<3
 
Last edited:
Słuchajcie . Mam pytanie. Jak poprowadzić fabułę by mieć ten fragment z 35 min gameplaya? Głównie chodzi mi o to żeby to Dijkstra zlecał nam odnalezienie Janka.
 
Powiedzcie wy mi gdzie można kupić jeszcze Eliksir Oczyszczenia? Bo
Keire Metz
wysłałem do Kaer Morhen i co mam teraz zrobić :(.
 
Powiedzcie wy mi gdzie można kupić jeszcze Eliksir Oczyszczenia? .

Na przykład w Novigradzie:

 
W sumie już wtedy można się było tego domyślić, wersja z Dijkstrą, jego zleceniem na gryfa (co go obchodzi jakiś gryf z Velen?), świadkiem itd. kupy się nie trzymała. Wszystko zostało skonstruowane tak, by odpowiednio dużo różnorodnego kontentu pokazać w ciągu dokładnie 45 minut pokazu.
 
Hmm a ja mam jeszcze inne pytanie. Na (chyba) pierwszym zaprezentowanym gameplayu, Geralt idzie śladem gryfa domyślnie dla Dijkstry, raniąc go gryf ucieka i zostawia za sobą ślad. Geralt podążając za nim mija na bagnach taką chałupę z 3 bandytami. Na gameplayu po walce okazuje się, że była tam jakaś niewiasta której Geralt w sumie pomógł. Odnalazłem to miejsce, ale oprócz bandytów nic tam nie ma, tylko zamknięta chata do której otwarcia potrzebny jest klucz, którego nigdzie nie ma.

Ktoś z was tam był i próbował dostać się do środka?
 
Widziałem ostatnio filmik jak pewien gracz wkurzył się bo po zabiciu lodowego trolla nie dostał lootu. Przez bite 5 minut spychał go Aardem ze stromego wzniesienia. Nie poddał się i dał radę. Reakcja bezcenna. ;)
 
Mam pytanko co do resetu talentów. Czy jak zresetuje je to będę miał wszystkie punkty wraz z dodatkowymi punktami z miejsc mocy? Kiedyś niby dawało tylko te z lvleli, nie wiem jak jest teraz. Z góry dzięki za odpowiedz
 
Top Bottom