Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Broda rośnie w trakcie doczytywania, a takowe masz podczas szybkiej podróży i przerywników filmowych. Dlatego może się tak zdarzyć, że zaczynasz misję z gładkim licem, a po wykonaniu odbierasz nagrodę i nagle Geralt zmienia się w drwala z lasu :p
 
Broda rośnie w trakcie doczytywania, a takowe masz podczas szybkiej podróży i przerywników filmowych. Dlatego może się tak zdarzyć, że zaczynasz misję z gładkim licem, a po wykonaniu odbierasz nagrodę i nagle Geralt zmienia się w drwala z lasu :p
No tak, wiem o tym, ale chodzi o to, że u mnie rośnie "nie po kolei", tylko tak:
1. Brak brody.
2. Lekki zarost.
3. Długa broda.
4. Krótka broda.
5. Dalej nie wiem, czy coś jeszcze jest.

Między dwudniowym zarostem a miesięcznym brodziskiem jest dość duży przeskok i taka zmiana w trakcie jednego questa nie wygląda za dobrze :/
 
No tak, wiem o tym, ale chodzi o to, że u mnie rośnie "nie po kolei", tylko tak:
1. Brak brody.
2. Lekki zarost.
3. Długa broda.
4. Krótka broda.
5. Dalej nie wiem, czy coś jeszcze jest.

Między dwudniowym zarostem a miesięcznym brodziskiem jest dość duży przeskok i taka zmiana w trakcie jednego questa nie wygląda za dobrze :/

Ten problem nie występuje tylko u ciebie. W teorii miał być fajny ficzer, a wyszedł irytujący. @Rustine wrzucił na Nexusa mod, który zalockuje ci ogolonego Geralta, ja sobie wcześniej radziłem konsolą i komendami shave/setbeard.

Zdarzały się sytuacje, że w przeciągu jednego dialogu - od cutscenki do cutscenki - broda przechodziła z lekkiego zarostu do pełnego buszu, co wyglądało komicznie, więc stwierdziłem, że podziękuje i mam spokój.
 
Ukończyłem wczoraj grę :victory:
Po głębszym zastanowieniu się ugrałem coś około 200-220 h
Zrobiłem wszystko absolutnie co gra oferowała (prócz pełnej kolekcji kart)

Może teraz o błędach
Brak markera na jednym z zadań odnośnie poszukiwania skarbów
Zdarzało sie że Geralt jak i inne NPC-e lewitowały, raz widziałem jakąś beczkę w powietrzu raz żebraka w Nowigradzie.
Pewnego razu Geralt nie chciał nurkować, zdarzyło się też że nie wzywał płotki. (restart gry pomagał na to)

Żadnych błędów poważniejszych nie uświadczyłem.

Cóż można powiedzieć o tej grze, zasłużone 10/10
W moim osobistym odczuciu do wielkości przygody i przeżycia obok W3 mógłbym postawić tylko jedną grę.
A w zasadzie trzy gry zespolone do kupy, jest to saga Mass Effect.
Takiego ładunku emocjonalnego jak w scenie
Kiedy Geralt w końcu odnajduje Ciri
Nie przeżyłem nigdzie. MASAKRA
Ehhh... dla mnie cudo ! :w00t:
 
@Rustine tym modem uratował mi życie :p W końcu mój Gerwuld bez przerwy wygląda jak człowiek wiedźmin.

 
Last edited:
Wiedźminom nie rośnie broda czy co? :p
Panie, toć to mutanty i plugawe odmieńce są.

Mógłbyś mu jeszcze włosy związać, ewentualnie przystrzyc w wahadełko. :p
Wtedy nie wyglądałby jak Geralt z mojej wizji. Z rozpuszczonymi jest mu dobrze, prawie tak jak wersja z W1. Tylko trzeba pamiętać by nie odpalać HairWorks :p

Skołować mu jeszcze opaskę i będzie git majonez.
 
Last edited:
Powiedzmy to szczerze - gra na tym modzie nie różni się niczym od czitowania na GODMODE na kodach. To tak jakby w WOW miec pretensje, że nie można wbić 200 levelu jak nie kupiłem dodatku dającego taką możliwość i zadania na dodatkowy duży exp.
Tu w ogóle nie chodzi o nabicie jak największego levelu, tylko o to, żeby zabijanie potworów dawało większą satysfakcję. Zawsze to dodatkowa nagroda za chodzenie po mapie i eliminowanie potworów. Poza tym ten mod włączyłem dopiero za drugim przejściem gry.

Aktualnie szukam jakiegoś moda na zmniejszenie levelu, bo te questy, które zrobiły się szare za które dostaje się 5 exp są irytujące. Zna ktoś taki mod/kod? W konsoli można co prawda wpisać setlevel() ale niestety nie da się ustawić na niższy ; /
 
a gdzie można spotkać potworki tak w lvl 30-40, trochę muszę nabić poziomu bo chcę wpaść do obozu nilfgardu a tam są ludzie i z 50 lvl, fakt idzie ich ubić ale jedna pomyłka i się leży.
 
Przecież to Shani. Serce z kamienia będzie w Oxenfurcie.
Racja. Nie popatrzyłem na nazwy, tylko zasugerowałem się kolejnością obrazków. Mój błąd. Ale na księżną by pasowała imho znakomicie.
Shani? Byłoby interesująco. Dawać mi to już! :p.
 
Ej, który mnie więcej mieliście lvl kończąc fabułę? Chodzi też o eksplorację i wykonywanie większości misji pobocznych. Bo 80h za mną, 33lv i ciągle wykonuje questy fabularne na niższy poziom (no, ale już powoli zabieram się za Eredina). Jak to wygląda u was?
 
37-38 za pierwszym przejściem. Teraz nie wiem jak będzie, bo końcówkę gry zacząłem 6 poziomów wyżej niż ostatnio.
 
Ej, który mnie więcej mieliście lvl kończąc fabułę? Chodzi też o eksplorację i wykonywanie większości misji pobocznych. Bo 80h za mną, 33lv i ciągle wykonuje questy fabularne na niższy poziom (no, ale już powoli zabieram się za Eredina). Jak to wygląda u was?

41lv. Poz zakończeniu fabuły kilkoma misjami dobiłem do 42lv.
Teraz będę grał jeszcze raz jak wyjdzie 1.07 i nic nie popsuje.
 
Top Bottom