Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Screen nie mój. Co to za jedni?


To ktoś coś wie czy nie?
 
Last edited:
Grafika ma chyba zwiastować to, co będziemy czuli po sylwestrze - mdłości.
Jeżeli taki byłby zamysł, to na grafice powinniśmy ujrzeć: garbuskę o kruczo-czarnych włosach, o charakterze samca alfa, która odbija sobie lata wyszydzania i braku chłopa.W latach swojej młodości żaden by ją nie tknął nawet kijem, tak więc daje na lewo i prawo...upust swoim frustracjom, które tkwią w niej gdzieś głęboko pod samym garbem. Doprawdy, obrzydliwa persona.
 
Pewne mało wychowane osoby w mieście Rinde też mówiły podobne rzeczy. Jeden z nich stracił później uzębienie oraz dostał kilka serdecznych kopniaków w słabiznę, a drugiemu publicznie złojono goły tyłek.
Nie idź więc tą drogą, gdyż możesz spotkać złego wilka i będzie przykrość.
 
Gra jest taka bez życia, AI cały czas w tych samych miejscach, dokładnie to samo robi codziennie. W pokazanym demie to chociaż w novigradzie jakieś statki wpływały do portu i AI na koniach a tu nic...
 
Pewne mało wychowane osoby w mieście Rinde też mówiły podobne rzeczy. Jeden z nich stracił później uzębienie oraz dostał kilka serdecznych kopniaków w słabiznę, a drugiemu publicznie złojono goły tyłek.
Nie idź więc tą drogą, gdyż możesz spotkać złego wilka i będzie przykrość.

Tego, to się nie spodziewałem nawet na tym forum.
 
Panowie, prosiłam o zaprzestanie, więc posty zostały zniknięte. Ale zawsze możecie się wymienić uwagami via PW.

---------- Zaktualizowano 22:34 ----------

@flissak
Jeśli masz uwagi do decyzji moderacji, proszę zgłaszać je via PW.
 
Moi drodzy, mamy święta, a Wy się kłócicie. Ładnie tak? Nie po to dziesiątki tysięcy karpi wyzionęło ducha w ostatnich dniach :)

Oczywiście zgodnie z regulaminem:
3. Przepisy końcowe:

• wszelkie skargi na Moderatorów Forum lub odwołania od ich decyzji rozpatrywane są przez CD Projekt RED w osobie @Vattier w drodze prywatnych wiadomości, bądź poprzez e-maile, w przeciwnym wypadku uważane będą za niebyłe,
jestem zmuszony pokasować posty, w których się odwołaliście do mnie od decyzji (no niestety, odwołania tylko via PW).

Jednakże mamy wigilię, więc moderatorzy przemawiają ludzkim głosem - w takim razie zostawię Wam chociaż wyjaśnienie, o które prosicie.

A więc gwoli wyjaśnienia - reakcja zi3lonej na początku wyglądała jakby była może i trochę na wyrost, ale jak się okazało po skasowanych postach - przejrzała, co się święci (padło kilka niemiłych słów, nie wszystkie wyglądały na kontynuację żartów). A w trakcie świąt chcielibyśmy szczególnie uniknąć spięć (nawet tych na żarty, zanim od żartów przejdziecie do gazrurek ;) ).

Mam nadzieję, że to wyjaśnienie Was usatysfakcjonuje. Jeśli nie - moja skrzynka czeka na reklamacje. Wesołych :)
 
Last edited:
Może mi ktoś powiedzieć czy w grze występuje mglista pogoda? Chyba nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło, a mgłę widziałem jedynie na jednej z wysp i tą wytwarzaną przez mglaki.
 
W tej grze da się chodzić normalnie jeszcze wolniej? Chodzi mi o to, żeby było jeszcze wolniej niż mamy, gdy naciśniemy lewy ctrl. Widziałem tak u niektórych, że jest nieco inna animacja i Geralt porusza się jeszcze wolniej, na Płotce to samo. Czy może mi się tak tylko zdaje?
 
W tej grze da się chodzić normalnie jeszcze wolniej? Chodzi mi o to, żeby było jeszcze wolniej niż mamy, gdy naciśniemy lewy ctrl. Widziałem tak u niektórych, że jest nieco inna animacja i Geralt porusza się jeszcze wolniej, na Płotce to samo. Czy może mi się tak tylko zdaje?
To chyba zależy od tego, czy ktoś gra na padzie, gdzie tą gałkę można wychylić do przodu w różnym stopniu - i to często jest tożsame z szybkością ruchu postaci.
Ale ja na padzie w W3 nigdy nie grałem, więc ktoś ogrywający grę na konsoli musiałby to zweryfikować.
 
To chyba zależy od tego, czy ktoś gra na padzie, gdzie tą gałkę można wychylić do przodu w różnym stopniu - i to często jest tożsame z szybkością ruchu postaci.
Ale ja na padzie w W3 nigdy nie grałem, więc ktoś ogrywający grę na konsoli musiałby to zweryfikować.
W istocie tak jest. Co ciekawe - opcja nie działa z włączonym alternatywnym systemem poruszania się (IMO o niebo lepszym od podstawowego).
 
Witam. Mam dość banalny problem, mianowicie- gdzieś musiałem niechcący wyrzucić artefakt, który dostajemy od czarodziejki Keiry Oko Nehaleni (służy on do rozproszenia iluzji). Czy mogę teraz ten przedmiot jakoś odzyskać? Bez niego nie wykonam sporo dodatkowych zadań...
 
Ej bo kupiłem se dziwny perk - odbijanie bełtów -
Zawsze kopowałem tylko 1 poziom, teraz mam 3, ale Geralt pomimo bloku nie zranił nikogo odbitą strzała. Robię coś źle czy to błąd?
 
Top Bottom