Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Byliśmy z @mcbobek , ale trafiliśmy w takie godziny targów, że Maula (cosplayera Geralta) niestety nie spotkaliśmy, o Rozenku nawet nie marzyliśmy, bo byliśmy w sobotę. Gdybym wiedział wcześniej, że będzie w niedzielę to nie byłoby takiej barierki przy wejściu, której bym nie przekroczył by się z naszym polskim Geraltem spotkać :p
Plan minimum został wykonany - pograliśmy trochę w Gwinta, zebraliśmy dość sporo fantów, zrobiliśmy sobie zdjęcia z Ciri i Yen, chwilę z nimi porozmawialiśmy - i to w zasadzie tyle.

Pomimo kilku partii w Gwincie ciężko coś więcej powiedzieć. Na pewno karty zostało bardziej urozmaicone względem wersji z Wiedźmina 3, prawie każda z nich ma jakąś specjalną umiejętność, jednak brak możliwości ułożenia własnej talii (zapewne ze względów czasowych) przeszkodził w bardziej dokładnym zapoznaniem się z grą. Jednakże, te kilkanaście minut spędzonych z grą zachęciło mnie do jeszcze bardziej ochoczego oczekiwania na betę.
 
Podpisuję się pod notką @UncleArtr Gdybyśmy wiedzieli, że można było spotkać Geratów w niedzielę, to pewnie byśmy zmienili dzień odwiedzin. Nie było też cosplayów ojca założyciela Gwinta w W3 -Hrabiego Monniera i zwolennika prawilnej wersji Yakiego Rafiberga, więc autografów brak.
 
No to dopiero byłby kosmos. :D

---------- Zaktualizowano 10:32 ----------

A tu takie, o - rodzinne ujęcie. :D



Hmmm.... Zastanawiąjące:) W dzisiejszych czasach.

Ciri jest córką Emhyra i Pavetty.

A tu: ma ojca Geralta i matkę Yennefer. Matka jest bezpłodną czarodziejką a ojciec jest bezpłodnym Wiedźminem.
Na mój ogląd sytuacji - nazywając to rodziną - mocno ryzykujesz :)

Dlatego Cię lubię :)
 
Rodziny nie muszą łączyć więzy krwi, ale rozumiem że wg. twojego światopoglądu, adoptowane dzieci wciąż są sierotami?
 
Rodziny nie muszą łączyć więzy krwi, ale rozumiem że wg. twojego światopoglądu, adoptowane dzieci wciąż są sierotami?

Wycięto mój następny post. W którym były, moim zdaniem istotne, informacje dotyczące poprzedniej treści tego postu. Więc pozwoliłem sobie radykalnie zmienić tę treść.

Według mojego świat(k)opoglądu to Twój komentarz jest wart Orderu Trolla.

Hmm - wskaż proszę, gdzie napisałem, że NIE UWAŻAM sytuacji przedstawionej na ilustracji w poście @robert70r za rodzinne ujęcie.

Napisałem jedynie, że @robert70r mocno ryzykuje. Oraz, że go za to lubię. Uważam, że całościowa wymowa mojego posta była dokładnie przeciwna do tej, jaką mi przypisałeś.

Ponieważ gdzieś (nie wiem gdzie) doczytałeś się w moim poprzednim poście czegoś, czego tam nie zawarłem, a co stawia, moim zadaniem, w zasadniczo złym świetle mój światopogląd, to pozwalam sobie napisać takie oświadczenie:

Oświadczam, że nigdy nie uważałem adoptowanych dzieci za sieroty, nadal ich za sieroty nie uważam i w dającej się przewidzieć przyszłości, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością nic w tej materii się u mnie nie zmieni.
Mam wiele szacunku dla ludzi adoptujących cudze (biologicznie) dzieci, gdyż zdecydowana większość z nich wiele ryzykuje, począwszy od bardzo ważnej sfery emocjonalnych przeżyć a skończywszy na (chociażby) finansowym komforcie życia.
Taki jest w tej materii mój światopogląd.


Mocna sugestia, zawarta w pytaniu z Twojego postu, że jest inaczej - zabolała.
Coś Ci złego wyrządziłem, że tak po mnie pojechałeś?

Uwaga do moderatorów - w tym do @szypek26. Jeżeli skasujecie ten post a nie skasujecie postu Hunta, wejdę na forum CDP-Red jeszcze tylko jeden raz - żeby się pożegnać. Przede wszystkim z ludźmi, których polubiłem i których szanuję lecz z innymi zapewne też. Oczywiście o ile moderacja mi na to pozwoli.
 
Last edited:
Każdy, kto chwilkę pomyśli, może się domyślić o co mi chodziło.
To samo można powiedzieć o poście Hunta w kontekście twojej - jak sam przyznajesz - ofensywnej wypowiedzi.

Proszę, żebyś na przyszłość nie atakował innych forumowiczów, tym bardziej wchodząc w gry słowne tego pokroju:
Zas(ł)anego.
To oficjalne upomnienie.

Jeśli podejrzewasz, że zwracam ci uwagę tylko ze względu na to, że osoba, którą zaatakowałeś, jest moderatorem (podejrzenie niesłuszne), zapraszam od razu do kontaktu z przełożonym nas obojga, tj. z @Vattier.
Dalsze uwagi, standardowo, via PW.
 
Chyba doczekamy się pierwszej porządnej fanowskiej produkcji z Geraltem trójkowym w roli głównej.

''Maybe we're in Los Angeles right now and maybe we're filming a little Witcher fan film right now and maybe it includes tons of fightscenes and tons of chasing on horseback.''







Foto: @maulcosplay

Przyznam się bez bicia, że przeczytanie tego news'a poprawiło mi dzień.
 
szalom.

​półtora, o ile dobrze liczę, roku po premierze to feedback raczej mało aktualny, tym niemniej, nie byłbym sobą, gdybym się nie odezwał, bo skończyłem właśnie podstawkę w3.

​wyszło wam. wyszło jak cholera. dziękuję.
 
Marcin_89.683;n6964770 said:
Kiedy kolejne łatki do gry ? Gra tonie w glitach.
Skoro zgłaszasz w oficjalnym wątku technicznym błędy, które wynikają ze specyfiki MODYFIKACJI, a nie samej gry, jak na przykład tutaj, to aż boję się pomyśleć ile występujących bugów wynika z wywołanego przez ciebie bałaganu w plikach gry.

Polecałbym ci przede wszystkim odinstalować wiedźmina ze wszystkimi składnikami, zainstalować go od nowa do najnowszej łatki bez uprzedniego tworzenia nowych zapisów i sprawdzić choć część zgłoszonych uprzednio błędów. Myślę, że nie przesadzę mówiąc że masz gwarancję zmniejszenia ich częstotliwości co najmniej o połowę.
 
Last edited:
Co ty mi tutaj piszesz ? Te błędy co wymieniał to nie mają nic wspólnego z modyfikacjami. Ja jedynie używam modyfikacji naprawiających. Na czystej grze identyczne błędy są.
Mody są w folderze Mods więc po co mam instalować od nowa xD
 
Marcin_89.683;n7010200 said:
Co ty mi tutaj piszesz ? Te błędy co wymieniał to nie mają nic wspólnego z modyfikacjami. Ja jedynie używam modyfikacji naprawiających. Na czystej grze identyczne błędy są.
W twoim poście, który wcześniej podlinkowałem ewidentnie widać, że używasz moda More Shadows i wskazujesz niepoprawne działanie cieni, które leży w jego specyfice.
Marcin_89.683;n7010200 said:
Mody są w folderze Mods więc po co mam instalować od nowa xD
Przeczytaj ze zrozumieniem to, co napisałem.
Zgłaszasz w dziale z błędami rzeczy, które wynikają albo z twojej winy, albo z ograniczeń technicznych silnika, czy samej gry.
Oczywiście nie całościowo - gra nie jest wolna od bugów i glitchy, ale ich częstotliwość w twoim konkretnym przypadku jest tak kuriozalna, że nie może być przypadkowa. Dlatego poradziłem ci odinstalować grę ze wszystkimi składnikami, co tyczy się też modów i zainstalować ją ponownie.
 
Ale ja właśnie tego moda nie używam. I nie wiem dlaczego tak jest w niektórych miejscach.

Dlatego na stronie tego moda w postach napisałem pytanie dlaczego mam je takie bez używania tego moda czy innych.
Możesz też u siebie zobaczyć czy będziesz miał jakieś cieniowanie wewnątrz jaskini.
 
Last edited:
SMiki55;n7056890 said:
Szincza nie zmienia to faktu, że niedoróbki istnieją. Dajmy na to, Rustine zauważył jakiś czas temu, że podczas aukcji Vivaldi nadal ma dawny wygląd.
Przecież przyznałem, że gra nie jest wolna od błędów...
 
Top Bottom