Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
NapoleonPL said:
A ja obalę Twoją teorię o W3 na konferencji M$. Jak Ci zapewne wiadomo, a jak nie to się więcej o tej grze dowiedz, REDańczycy są przeciwnikami DRM, a M$ jest ich zwolennikiem i jak wiadomo w X-BOX ONE DRM będzie - czyżby coś się nie zgadzało? A i owszem, prędzej pokażą na konferencji SONY. ;)/> Choć tak czy siak nie będzie Wieśka ani na tej ani na tamtej konferencji. :p/>

Nie mam żadnej teorii o obecności Wiedźmina na konferencji Microsoftu. Natomiast według Twojej teorii W3 powinien być nieobecny na konsoli Xbox One w ogóle, skoro Redańczycy są przeciwnikami DRMu. Wiedźmin będzie wydany na wszystkie najmocniejsze platformy więc również X One.
 

Guest 3669645

Guest
To by znaczyło że gra w ogóle nie pojawi się na X1, bo konsola wymaga DRMu. Może i REDzi nie lubią DRMów i starają się ich unikać w przypadku wersji PC, to raczej nie zrezygnują z całej platformy tylko dlatego, że X1 ma mieć ten DRM.

Konferencja to tylko konferencja. Zwykły pokaz gry na konkretnej platformie. Jeśli gra i tak ma wyjść na X1, to czemu nie? No i jak pisałem to byłaby spora reklama dla W3. Jak ktoś nie lubi zabezpieczeń to nie będzie się gniewał na producenta gry, tylko na producenta konsoli.
 
Będą długie negocjacje pewnie i CDPR na częściowe ustępstwa pójdzie... No ale to nie my jesteśmy od negocjacji, my nawet w CDPR nie pracujemy. :p
 
Cała ta sprawa z obecnością u M$ nie ma przecież żadnych solidnych fundamentów.

Ale...gdyby już tak się zdarzyło, nie trzeba aż tak demonizować. Gra tak czy siak pojawi się na nowym x klocu, więc choćby się Redzi z ideologią M$ straaasznie nie zgadzali, na ich konsoli i tak sprzedawać Wieśka będą.

Jeżeli więc przy tym, na konferencji pośród Bethesdy, BioWare, czy innych Ubisoftów pojawiłby się CD Projekt RED, prawdopodobnie wszyscy by na tym skorzystali.

Ale jak mówię, cała ta sprawa śmierdzi jak pacha krasnoluda ;p
 
Ideologie ideologiami, DeReMy DeReMami, ale sokoro Wieśek pójdzie na X1 (a jest tak na 99%) to obrazy majestatu nie będzie. A gdyby CDPR udzielił zaszczytu M$ to byłoby dla nich bardzo korzystne, hype by podskoczył, a i pewnie więcej ludzi by się dowiedziało o samej polityce CDPR, że oni myślą logicznie i najważniejsze że myślą o graczach a nie o własnych kieszeniach. Jeszcze bardziej by zaszumiało, a szum o Redańczykach to zawsze dobry szum przez co i Cyberpunk by dostał hype
 
warzoch said:
Hype nie podskoczy, bo TO PLOTKA !!!!! Uświadomcie to sobie raz na zawsze :)
Powtarzasz to tak, jakbyś sam siebie próbował przekonać, że to plotka. A jeśli to prawda...?
 
warzoch said:
Hype nie podskoczy, bo TO PLOTKA !!!!! Uświadomcie to sobie raz na zawsze

Spoko, wiadomo. Ja sobie tylko gdybam
, chociaż gdyby ...
 
A ja już wole W3 na konferencji SONY, bo bardziej pasuje mi ich polityka, a gdyby tak taką plotkę w sieć puścić...? Ciekawo co by się działo na stronach o grach. :D

Ps. A może w połowie W3 Geralt umrze i będziemy sterowali wiedźmińskim demonem?
 
NapoleonPL said:
A ja już wole W3 na konferencji SONY, bo bardziej pasuje mi ich polityka,
Sony oficjalnie jeszcze nie ogłosiło szczegółów nt. DRM-u i gier używanych. Coś tam niby wiadomo, coś się przebąkuje, ale żadna szycha nie wyszła jeszcze na scenę i nie powiedziała: "Słuchajcie, powiem wprost: będzie tak i tak". Na razie zajęli pozycję wyczekującą. Niewykluczone że po prostu uzależniali swoją decyzję od MS i reakcji półświatka. Wygląda to jak gra wywiadów.
 
Plota poszła w świat: http://www.polygon.com/2013/6/9/4412246/report-witcher-3-set-for-xbox-one-reveal
Eurogamer i Kotaku również cytują wprost ehh. Ale się zbłaźnią jeśli to nie prawda :D Ehh ten wprost :D
 
A w razie czego "wprost" będzie dementował i tłumaczył, że wypowiedź została źle zrozumiana, czy coś w ten deseń. :p
 
He, he, teraz redaktorzy "Wprost" będą upraszać RED-ów , by pokazali cokolwiek na konferencji Microsoft. Jedyne wyjście, by zachować twarz :cool: .
 
Komentarze na forach są podobne do naszych czyli brak wiary w słowa Wprost'u. Pisza że bardziej by wierzyli CDA niż im :p
 

Guest 3669645

Guest
No i się zaczyna. Machina E3 już ruszyła, wychodzą pierwsze zwiastuny, dziś konferencja M$... I jeszcze więcej plotek, że na owej konferencji pojawi się W3 http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2013/23/e3-na-dzisiejszej-konferencji-microsoftu-zobaczymy-wiedzmin-3-dziki-gon

Że niby Piotr Gnyp pisał że 1 PL gra pojawi się na konferencji z X1? W embargu litery W i 3?

Ja już nic nie mówię, nadal średnio w to wierzę... Ale jakby co, dziś o 18:30 się wszystko wyjaśni :p

BTW A REDzi już są w Los Angeles. Nic tylko czekać
 
Adventus said:
No i się zaczyna. Machina E3 już ruszyła, wychodzą pierwsze zwiastuny, dziś konferencja M$... I jeszcze więcej plotek, że na owej konferencji pojawi się W3 http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2013/23/e3-na-dzisiejszej-konferencji-microsoftu-zobaczymy-wiedzmin-3-dziki-gon

Że niby Piotr Gnyp pisał że 1 PL gra pojawi się na konferencji z X1? W embargu litery W i 3?

Ja już nic nie mówię, nadal średnio w to wierzę... Ale jakby co, dziś o 18:30 się wszystko wyjaśni :p/>

BTW A REDzi już są w Los Angeles. Nic tylko czekać

Ja przestałem Gamezille czytać w chwili gdy KS Gry upadło. Teraz jest tylko gorzej. :p
 

Guest 3669645

Guest
Nie chodzi o GZ, a o Piotra Gnypa, który na swoim FB i twitterze krzyczy że się mówi i podaje linki m.in. do tych wszystkich artykułów :p/>

BTW Linki do serwisów gdzie można konferencje obejrzeć live

http://www.gamespot.com/e3/
http://www.e3insider.com/press-conferences/

EDIT: A jednak :D Powinniście pokładać więcej wiary w rodzime media :p

Zwiastun zrobił na mnie kolosalne wrażenie, mimo słabiutkiej jakości streamingu ;> Nic tylko czekać aż się pojawi w HD na internetach
 
Top Bottom