Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
guma2222 said:
Przepraszam, że piszę w tym temacie, ale mam do was użytkowników pytanie. Podczas IV aktu w Wiedźminie pierwszym, gdy wysłuchałem opowieści karczmarza, z jego słów wynikało, że Geralt i Yennefer opiekowali się Ciri....W tamtym momencie wiedźmin nie pamiętał wielu rzeczy, ale trochę poczytałem na ten temat i wynikało by z tego że Geralt kiedś czuł się dobrze w roli ojca? Pamiętacie tą historię? Ta karczma leży niedaleko "brzegu". Odbywało się tam wesele(miało).

No traktował Ciri jak córkę, czuł że jest mu przeznaczona. A z weselem to nie wiem o co Ci chodzi.
 
guma2222 said:
Przepraszam, że piszę w tym temacie, ale mam do was użytkowników pytanie. Podczas IV aktu w Wiedźminie pierwszym, gdy wysłuchałem opowieści karczmarza, z jego słów wynikało, że Geralt i Yennefer opiekowali się Ciri....W tamtym momencie wiedźmin nie pamiętał wielu rzeczy, ale trochę poczytałem na ten temat i wynikało by z tego że Geralt kiedś czuł się dobrze w roli ojca? Pamiętacie tą historię? Ta karczma leży niedaleko "brzegu". Odbywało się tam wesele(miało).

Polecam poczytać sagę :) od Ostatniego życzenia (nie wszyscy to za sagę uważają, ale faktycznie nią jest). Wielu rzeczy się dowiesz i wiele zrozumiesz, poza tym są to książki co najmniej wybitne.
 
Patch 1.4 znacznie poprawia zachowanie postaci w dialogach, dzięki Bogu grałem od razu z nim i nie miałem okazji podziwiać tego kiwania.
 
Nowy scren, pewnie na zmiane będą dawać, aż wyjdzie jakiś gameplay
. Chociaż nic nowego dobrze się prezentuje ten leszy. Kolejne zdjęcie na tapete

 
Fajnie że już dawno wiemy o tym ^^ Warto przejrzeć czasem kilka tematów bo tu info naprawdę szybko się roznosi :) Jeśli czegoś nie ma w przeciągu 10 min. to ja nie wiem :p
 
Michax said:
Fajnie że już dawno wiemy o tym ^^ Warto przejrzeć czasem kilka tematów bo tu info naprawdę szybko się roznosi
Jeśli czegoś nie ma w przeciągu 10 min. to ja nie wiem

Wieeeeem :) ale chciałem ożywić tutaj dyskusje :p
 
Zdaje się, że ten temat nie był poruszany na forum. Czy ktoś zastanawiał się już, jaka to warownia jest widoczna w pierwszym ujęciu w trailerze? Wydaje mi się, że każdy z trzech obszarów będzie miał swoją "stolicę", miasto/zamek, w którym będzie mieszkać najwięcej ludzi. Na Skellige - Kaer Trolde, w okolicach Novigradu - ..Novigrad A na Ziemi Niczyjej? Być może właśnie ten zamek majaczący w oddali u podnóża góry będzie "główną ostoją ludzkości" na tym obszarze? Swoją drogą, zawsze gdy widzę to ujęcie, nie mogę się powstrzymać od skojarzeń z Kaer Morhen... Z tego co pamiętam to okolice Siedliszcza były bardziej jałowe, ale być może się nie mylę? W końcu okolica wygląda podobnie, są skaliste góry, ruiny na szczytach wzniesień, jezioro...
 
Jak się tak przyjrzeć, to zarówno kształt, otoczenie, góry wskazują na to że to jest właśnie Warownia Starego Morza, ale nie wolno zapeszać.

A tak jeszcze w temacie trailera, to może fajnie by było, żeby REDzi te filmiki udostępniali gdzieś na stronie np. REDKita, bo na youtube nawet przy 1080p jest pikseloza przy niektórych ujęciach, a tak można by wszystko w HD pobrać i obejrzeć.
 
Solan7 said:
Zdaje się, że ten temat nie był poruszany na forum. Czy ktoś zastanawiał się już, jaka to warownia jest widoczna w pierwszym ujęciu w trailerze?
Przecież pierwsze ujęcie to ewidentnie wyspy Skellige... Ziemię Niczyją IMHO widać we fragmencie ok. 0:53, gdzie wyraźnie widoczne jest "redańskie" miasteczko nad rzeką, znane również z poniższego artu:
 
@P ATROL

Proponuje sciagnac stad. Nie jest perfekcyjne ale i tak kilka razy lepsze niz z jutuba.
http://gamersyde.com/download_the_witcher_3_wild_hunt_e3_gameplay_trailer-30178_en.html
 
Dzięki wielkie raison d'..., ten trailer jest świetny, zauważyłem wiele nowych rzeczy. Na przykład przyjrzałem się medalionowi, który ku mojej uciesze jest bardziej podobny do tego z W1 i W2, niż do tego nowego, który jest dobry, ale ma zupełnie inny kształt i dla mnie taka podmianka bez fabularnej zguby pierwszego medalionu byłaby bezsensowna. Chociaż, może jeszcze go nie zmienili a mają zamiar. Aa tam, to tylko medalion. Świetne wrażenie robi płonąca wioska, jak zatrzymałem obraz to szczegóły podobnie jak w W2 rażą w oczy.
 
Ja przerobilem caly trailer na poszczegolne klatki. Jest masa programow do tego, ja uzylem FreeVideoToJPGConverter, trwalo to kilkanascie sekund, caly folder z obrazkami zajal nieco ponad 1GB. Znacznie lepszy i precyzyjniejszy sposob ogladania.
 
maritimus said:
Przecież pierwsze ujęcie to ewidentnie wyspy Skellige... Ziemię Niczyją IMHO widać we fragmencie ok. 0:53, gdzie wyraźnie widoczne jest "redańskie" miasteczko nad rzeką, znane również z poniższego artu:

A nie jest to przypadkiem jakieś miasteczko z okolic Novigradu? Ziemia Niczyja to ponoć północna Temeria.
 
Właśnie tak sobie pomyślałem oglądając screeny, że w W3 jednak będą musiały być jakieś niewidzialne bariery. Przecież świat musi gdzieś się kończyć, a raczej każda lokacja nie będzie otoczona tak jak w Gothicu skalnymi ścianami. REDzi zapowiedzieli, że gdy zajdziemy zbyt daleko, automatycznie włączy się tryb szybkiej podróży. Jeśli tak, to po pierwsze powinniśmy być jakoś uprzedzeni przez grę o tym, że dalej już nie można iść (tak jak miało to miejsce w asasynie), a po drugie... gdzie w ogóle zostalibyśmy przeniesieni, do najbliższej odkrytej lokacji? Bo jakoś sobie nie wyobrażam, w jaki sposób miałoby to funkcjonować
 
raisond said:
@P ATROL

Proponuje sciagnac stad. Nie jest perfekcyjne ale i tak kilka razy lepsze niz z jutuba.
http://gamersyde.com/download_the_witcher_3_wild_hunt_e3_gameplay_trailer-30178_en.html

Nie wiem jak to pobrać ;p mam tylko opcję odtworzenia.
 
SMiki55 said:
A nie jest to przypadkiem jakieś miasteczko z okolic Novigradu? Ziemia Niczyja to ponoć północna Temeria.
Północna Temeria graniczy z Redanią. Poza tym, w większości zakończeń W2 ten teren ma przejść pod władanie Redanii. A na pewno można obstawić, że Radowid odegra sporą rolę w W3 - choćby dlatego, że jako jedyny z wspominanych króli nie ginie (Henselt może).

SMiki55 said:
Jeśli tak, to po pierwsze powinniśmy być jakoś uprzedzeni przez grę o tym, że dalej już nie można iść (tak jak miało to miejsce w asasynie)
Albo w W1, np. pomiędzy lokacjami w Aktach IV i V? Wtedy pojawiał się znacznik na ekranie, na chwilę przed przejściem.

SMiki55 said:
a po drugie... gdzie w ogóle zostalibyśmy przeniesieni, do najbliższej odkrytej lokacji? Bo jakoś sobie nie wyobrażam, w jaki sposób miałoby to funkcjonować
Myślę, że automatycznie nigdzie nie zostaniemy przeniesieni. Tzn. dopiero gdy wybierzemy jakąś lokację, ale będzie można dać "Escape", i po prostu pójść w inną stronę.
 
Top Bottom