Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Naprawdę te grafiki się już drukują, że CDPR nie może tego zmienić? Czy naprawdę biała okładka jest aż tak bardzo przyciągająca uwagę?
 
Mi też się nie podoba ta okładka. Przez to białe tło nie czuć klimatu wiedźmina. Ale myślę, że przyciąga uwagę, jeśli postawią ją wśród kolorowych wydruków.
Jednak tak naprawdę nie obchodzi mnie to zbytnio, bo nie kupuję dla okładki tylko dla zawartości.
 
Ludzie, sory ale *** się z tą okładką jakby to była główna zawartość. Oczywiście, pewnie można było umieścić na niej co innego, tak bysmy chcieli, ba, pewnie sami Redzi by chcieli co innego. Tak tak. A to dlatego ze sa odpowiednie cale dzialy marketingu, badania , doświadczenia, statystyki sprzedażowe, opakowanie produktu - to są niewyobrażalne pieniądze jakie idą na ten cel. Reklama reklama reklama. Mozna powiedzieć ze w jakiś sposób Redzi zostali ograniczeni jeśli chodzi o wybór okładki na pudełko. Jaka będzie to będzie, nie bede z nią spał, jeśli nauka i cyferki powiedzą ze dla najlepszej sprzedaży okładka ma być cala czarna - niech i tak będzie.

To tylko i aż okładka. Dla mnie .. tylko.

@tommiyacht

Kultura osobista jednak zobowiązuje.

Nars.
 
Last edited by a moderator:
Mnie tam okładka w ogóle nie przeszkadza, bo pudełko będzie prawdopodobnie leżało w pudle z EK, a grę będę trzymał w steelbooku :p A sama okładka jest i tak o niebo lepsza od tej z Wiedźmina drugiego :p
 
Naprawdę te grafiki się już drukują, że CDPR nie może tego zmienić? Czy naprawdę biała okładka jest aż tak bardzo przyciągająca uwagę?

IMHO jednolitą biel można by zastąpić białawą teksturą stali, czy czegoś... albo jakieś ledwo widoczne kontury map, rycin...
 
Smiki ty niecny trollu. Chciałoby się zobaczyć mapę na okładce przed premierą, co? :p

Zastanawia mnie jedna rzecz: otóż czy po pokazaniu takiej okładki na konferencji przy zapowiedzeniu preorderów Redzi mogliby to jeszcze zmienić.....
 
Właśnie przeczytałem artykuł na GW (w drodze wyjątku) zalinkowany przez Wsad3a. Sporo tam o W3, ale nic co warto byłoby czytać. Artykuł jednak wyróżnia się mocno pod jednym względem: tyle bredni na jednej stronie w Internetach jeszcze w życiu nie widziałem. Po takiej lekturze aż człowiek docenia te dziennikarzyny growe, na które tak psioczy codziennie. Może i łgają w recenzjach, ale przynajmniej odrobinę się orientują w temacie i nie mylą Baldur's Gate z Neverwinter Nights.
 
Last edited:
IMHO jednolitą biel można by zastąpić białawą teksturą stali, czy czegoś... albo jakieś ledwo widoczne kontury map, rycin...

Najlepsza okładka (wełdug mnie).

 
Właśnie przeczytałem artykuł na GW (w drodze wyjątku) zalinkowany przez Wsad3a. Sporo tam o W3, ale nic co warto byłoby czytać. Artykuł jednak wyróżnia się mocno pod jednym względem: tyle bredni na jednej stronie w Internetach jeszcze w życiu nie widziałem. Po takiej lekturze aż człowiek docenia te dziennikarzyny growe, na które tak psioczy codziennie. Może i łgają w recenzjach, ale przynajmniej odrobinę się orientują w temacie i nie mylą Baldur's Gate z Neverwinter Nights.

A byłbyś uprzejmy wskazać te brednie? Poza pomyłką w kwestii Aurory, która do całego tekstu merytorycznie ma się prawie wcale, bo jest to jedno zdanie na końcu?
 
Jak dla mnie to okładka W3 jest bardzo fajna, tło jest białe zamiast czarnego, ale podoba mi się to że jest jednolite, proste. Bardziej z wiedźmińskich okładek podoba mi się tylko ta z W1, z medalionem Wilka na czarnym tle.
 
A byłbyś uprzejmy wskazać te brednie? Poza pomyłką w kwestii Aurory, która do całego tekstu merytorycznie ma się prawie wcale, bo jest to jedno zdanie na końcu?
On z tych, co na "Gazetę Wyborczą" mówią "gówno wyborcze", ewentualnie "wybiórcza". Obiektywnej opinii raczej nie uświadczysz... Dla mnie artykuł całkiem ciekawy, pomimo kilku błędów. Pozytywny głos o grach w mainstreamowych mediach jest dla mnie budujący, zwłaszcza, że ostatnio znowu pisze się o grach jako przyczynie przestępstw i przemocy.
 
No też widzę kilka błędów (w tym część redakcyjnych, a nie dziennikarskich, czyli korekta nawaliła), ale niespecjalnie rzutujących na całość. A publicystykę Orlińskiego znam i wiem, że jeżeli chodzi o risercz jest rzetelny, a poza tym jest także graczem. Więc te sugerowane "berdnie" mnie nieco zdziwiły.
 
On z tych, co na "Gazetę Wyborczą" mówią "gówno wyborcze", ewentualnie "wybiórcza". Obiektywnej opinii raczej nie uświadczysz... Dla mnie artykuł całkiem ciekawy, pomimo kilku błędów. Pozytywny głos o grach w mainstreamowych mediach jest dla mnie budujący, zwłaszcza, że ostatnio znowu pisze się o grach jako przyczynie przestępstw i przemocy.

"On z tych"--czyli z jakich?.Szybko oceniłeś kogoś po kilku zdaniach. Chętnie poznałbym twoją "obiektywną" opinię na temat innych gazet np. Gazety Polskiej albo Naszego Dziennika. Sorry za off top, ale nie lubię jak ktoś właśnie ocenia kogoś bez żadnych podstaw. Co do artykułu to jest ok, choć fakt z tą Aurorą to nieźle pojechali.
 
Top Bottom