Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Twórcy najukochańsi! Mam apel, dajcie jakiś nowy materiał! Chociażby screenshot Geralta na tle Oxenfurtu z jakąś prostą linią dialogową ("Lubię flaczki" na przykład). Mieliśmy być zasypywani materiałami od E3, a z braku takowych powstają na forum różne anomalię:
W "Obawach" i "Stylu walki" ludzie robią wycieczki pod adresem jakiegoś trolla i kłócą się o to czy pad jest lepszy od myszy i klawiatury.
W "Dubbingu" zamiast przewidywać dubb ludzie mieszają się z błotem tocząc wojny o aktorów.
Tutaj też w większości jest spam na mało ważne tematy (np.: Trolling dotyczący Yennefer, Wina/niewinność Abigail).

Zdaję sobie sprawę, że E3 było zaledwie kilka tygodni temu, ale przedsprzedaż nakręciła cały "hype" i ludzie mają jeszcze gorące głowy po ostatnim zatrzęsieniu, małe "ficzery" jak np.: screenshot jakiejś postaci o której wiadomo "że będzie" (chociażby Zoltan, albo Keira Metz) może dostarczyć sporo materiału do dyskusji (pamięta ktoś ten 40stronową batalię o kolor kruka i kruczoczarnych włosów w naświetleniu?).
 
Last edited:
Daj im odsapnąć, za miesiąc Gamescom, tam powinniśmy dostać więcej mięska ;) A to że ludzie wykłócają się o bzdety i trollują, bo mają za dużo wolnego czasu to już inna sprawa. Na tym forum zawsze tak było i zawsze będzie, nic nie poradzisz.
 
@Marcin Momot czy wiesz może czy będą jakieś profile sejwów(lub coś w tym stylu), czy trzeba będzie po omacku szukać swojego gdy na jednym komputerze kilka osób będzie grało?
 
Eve podczas pracy nad strojem korzystała z naszych oficjalnych, ingejmowych materiałów przedstawiających Yennefer. Taki medalion będzie też w grze.
Krótko a propos wizualizacji Yennefer w wykonaniu Beauregard:

- uroda: nie idealnie, może trochę za młodo - ale specjalnie nie ma na co narzekać
- włosy, oczy - zgodne z pierwowzorem
- aksamitka - wygląda dobrze (opina szyję), ale materiał coś na skórę wygląda...
- gwiazda - taka sobie (lepsza byłaby na aksamitce, a nie jako przywieszka), ale "ujdzie w tłoku"
- ubiór - za dużo czerni, za mało bieli
- ale... nie wiedziałem, że w Wiedźminlandzie znali zamek błyskawiczny o_O

Jednak ogólnie - na plus.
 
Tak ogólnie, Yen jest chyba postacią, która ma najwierniejszy książkom wizerunek spośród wszystkich postaci, nie ma elementu który by się z książką nie zgadzał jak na razie(jak mi ktoś znajdzie cytat z ośmioramienną gwiazdą, to przyznam, że jest jeden, albo sam znajdę, bo zaczynam odświeżanie), bo jak na razie każda postać(Geralt i spekulacje o oczach, zmiana koloru włosów w W2, nie takie ucho :)P), Jaskier zarost oraz kolor włosów, Triss oczy, Zoltan krótkobrody(choć tutaj no to się może czepiam)) ma cośtam nie tak niby. Yen ma wszystko na pierwszy i kolejne rzuty oka(oświetlenie i włosy traktuję już jako naprawione, skoro sam @Marcin Momot o tym pisał, w kwestii owłosienia Geralta dotrzymał słowa). Chyba że coś przeoczyłem.
 
- gwiazda - taka sobie (lepsza byłaby na aksamitce, a nie jako przywieszka)
Dobrze mi się zapamiętało. Cytat (podkreślenie moje):

- Nie wiedziałeś - czarodziejka pokiwała głową, rozpięła kaftanik. Na jej szyi, na czarnej aksamitce, zalśniła wysadzana brylantami gwiazda z obsydianu. - Nie wiedziałeś o tym, że po wykurowaniu się z ran Geralt pojechał na Zarzecze? Nie domyślasz się, kogo tam szukał?

Na, nie pod!

Wiem, czepiam się. Ale w słusznej sprawie.
 
Last edited:
W sumie można interpretować, że była zawieszona na jej aksamitce. Nieraz naszyjniki sięgają piersi, ale mówi się, że są na szyi, a przecież tylko na niej wiszą, a leżą pod nią.
 
W sumie można interpretować, że była zawieszona na jej aksamitce. Nieraz naszyjniki sięgają piersi, ale mówi się, że są na szyi, a przecież tylko na niej wiszą, a leżą pod nią.
Sapkowski kilka razy podaje, że gwiazda była NA aksamitce. Dla mnie to dość jednoznaczne.

Inna sprawa, że z tą gwiazdą jest ten sam problem, co z wilczym medalionem Geralta - Yennefer ją traci podczas Sagi (gdy zostaje uwięziona przez Vilgefortza).
 
Kilka razy podaje również, że gwiazda była na dekolcie:
- Uporczywie wpatrujesz się w mój dekolt - powiedziała zimno Yennefer, mrużąc lekko fiołkowe oczy. - Widzisz w nim coś niecodziennego, czy to tylko zwykła zazdrość?
- Ta gwiazda... - mruknęła Ciri. - Z czego ona jest? Te kamyczki się poruszają i tak dziwnie świecą...
A to, że jest na aksamitce może oznaczać, że jest na niej powieszona.
 
Czyli w sumie logiczniejsze jest, że jest powieszona na aksamitce i zwisa na dekolt, niż jest na aksamitce, która się rozciągnęła i zwisa na dekolt.
 
Jeżeli chodzi o sejwy, to w tym momencie testujemy kilka różnych rozwiązań i wkrótce podamy więcej informacji na ten temat:)

A co z konsolami i importem? Też powiecie? Bo osobiście jak będzie możliwość to sejwy walne z PC do PS4

I miałem takie pytanie w wątku daty premiery ale Keth milczy :) Możesz coś na ten temat powiedzieć \/ ? Chodzi o możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej albo dogrania jej na konsolach.

A w polskich wersjach będzie taka możliwość. W ogóle bylibyście mega jeśli zrobicie lub zrobiliście taką opcję żeby na konsolach / pc można było w Menu gry -> opcje językowe pobrać do gry inne ścieżki dźwiękowe (języki dubbingu) i napisy, ja np z miłą chęcią pogram później po angielsku żeby porównać wersje, nie mówiąc już o napisach. fajnie by było
 
Last edited:
Jeżeli chodzi o sejwy, to w tym momencie testujemy kilka różnych rozwiązań i wkrótce podamy więcej informacji na ten temat:)

Panie Marcinie ( @Marcin Momot ) Opcja "profilów" była by ciekawa... Pamiętam, gdy grałem (więcej w W1) to sejwy z poprzednich rozgrywek, bądź rozgrywek równoległych mocno się mieszały, trzeba było mieć wyczucie...

Druga sprawa - już była o tym mowa - czy każdy gracz niezależnie od platformy, jeżeli nie będzie posiadał (ewentualnie gdzieś mu, się zapodziały) sejwów z poprzednich gier W1 i W2, to czy będzie mógł wykreować "własny" początek świata... Przyznam się, że brakowało mi tego w W2 (PC)... gdy nie miałem raz sejwów z W1, świat zaproponowany przez grę... nie był "moim" światem.

Bardziej zależało by mi na tym swobodnym kreowaniu "początku świata" niż na imporcie sejwów...
Jednak przejście gry swoje zajmuje, z gdyby chciało się poznać świat W3 z innymi opcjami z W2.... cóż - nie chciałbym być odrywany od W3 i zmuszany do ponownego zagłębienia się w W2 - do niego i tak się później wróci ;)

Trzecia sprawa, (pytanie to umieszczę także w dogodniejszym temacie) gdzieś usłyszałem, przeczytałem, że Geralt w trakcie gry będzie mógł "swobodnie" operować swoimi... genami i zmieniać (przenosić punkty) swoje umiejętności np. z bardziej szermierskiej na powiedzmy bardziej alchemiczną modłę.
Pytanie moje jest następujące, czy Geralt będzie mógł swobodniej rozwijać swoje umiejętności - bardziej jak w W1 (mógł mieć otwartych około 70-85 % umiejętności) niż W2 (mógł mieć rozwiniętych około 30-35 % umiejętności) dawało to większą grywalność i przyjemność z rozgrywki...
Chciałbym móc mieć potężnego szermierza (jakim był Geralt) z mocną dawką znaków.. i szczerze z nie najgorszą alchemią.. Taki badass ;) ale w końcu Geralt taki właśnie był...
 
Last edited:
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w jednym z gejmplejów na e3 gre kontroluje wszystkim znany LuQ, pro gracz cs-a 1.6 ;D
 
Top Bottom