Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Kalkstein musi być, bo.... ;)

Poza tym zapewne przeszukują "znajomą" wieżę mógł wpaść na ślad następnej ;) np na ziemiach niczyich... Wojna go nie interesuje i zapatrzony w swe badania może nawet nie dostrzec działań wojennych :) jak to Kalkstein
 
Kalkstein musi być, bo.... ;)

Poza tym zapewne przeszukują "znajomą" wieżę mógł wpaść na ślad następnej ;) np na ziemiach niczyich... Wojna go nie interesuje i zapatrzony w swe badania może nawet nie dostrzec działań wojennych :) jak to Kalkstein
Jak to on - wiecznie zamyślony. :)
 
Kalkstein musi być, bo.... ;)

Ale ja nie pytałem o pobożne życzenia, bo to nie ten temat :p. Pytałem, czy jego obecność faktycznie gdzieś została potwierdzona, bo choć wszystko śledzę na bieżąco, to coś z informacji w obcojęzycznych serwisach mogło mi umknąć ;).
 
@Yakin
Na wypadek gdyby twórcy go zapomnieli przełożyłem widły z komórki do przedpokoju, nie będę musiał szukać, tylko od razu przyłączę się do marszu dzikich tłumów na Stargard :rebel: :D
 
Cosplayerka odpowiedzialna za postać Triss zamieściła kolejne zdjęcie.

Wiadomo kto to?
 
Last edited:
Czyli są już trzy kluczowe panie w życiu białowłosego :p Ciekaw jestem czy szykuje się z tego coś więcej czy po prostu będą się kręcić po Comic Conie i/lub Gamescomie promując Wiedźmina samą swoją obecnością :hmmm: Pisząc o czymś więcej mam na myśli np. jakąś sesję fotograficzną (nie, nie rozbieraną świntuchy) do kalendarza czy coś w ten deseń, albo jakiś filmik promocyjny.

@vyverna, świetna jest owa amatorka, ale w przypadku omawianej dziewczyny widać było tylko buty, skąd wiesz że nie będzie równie dobrze wyglądać? ;)
 
@vyverna, świetna jest owa amatorka, ale w przypadku omawianej dziewczyny widać było tylko buty, skąd wiesz że nie będzie równie dobrze wyglądać? ;)
Bo ta profesjonalistka ma całkiem inny typ urody. Bardziej mi się podoba ta amatorka w roli Triss. Jest naturalniejsza. A poza tym ma fajne kości policzkowe i oczy :p
 
Last edited:
  • RED Point
Reactions: Mal
Też wolałbym tę poprzednią. Zdecydowanie ciekawsza, bardziej "tejemnicza" uroda.
Nowa jest nijaka.
 
Top Bottom