Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
O ile bohaterem będzie Lesław :p

@LuKi965, materiał z Comic Conu ma zostać udostępniane co Marcin Momot wielokrotnie podkreślał. Nastąpi to jednak w późniejszym terminie, ale jeszcze nie wiadomo kiedy (pewnie minimum kilka dni).
 
Według mnie gameplay opublikują w okolicach Gamescomu, raczej wątpie że dostaniemy coś wcześniej. Tymbardziej że się na pokazie głosy postaci zabugowały więc na 100 % będą "nagrywać" jeszcze raz ze świeżym komentarzem. W każdym razie liczę że na osłode dostaniemy Q & A w miare szybko. :p
 
O ile bohaterem będzie Lesław :p

@LuKi965, materiał z Comic Conu ma zostać udostępniane co Marcin Momot wielokrotnie podkreślał. Nastąpi to jednak w późniejszym terminie, ale jeszcze nie wiadomo kiedy (pewnie minimum kilka dni).

Toć wiem, że ma być udostępniony, interesowało mnie czy podano jakieś szczegóły bo zbyt rzadko ostatnio śledzę forum i przeważnie jestem cichym użytkownikiem :D
 
Konkretów brak, ale o samym materiale można posłuchać od ludzi, którzy dzielą się wrażeniami z Comic Conu. W temacie z linkami znajdziesz kilka materiałów ;)
 
Konkretów brak, ale o samym materiale można posłuchać od ludzi, którzy dzielą się wrażeniami z Comic Conu. W temacie z linkami znajdziesz kilka materiałów ;)

A ktoś już gdzieś podzielił się tymi wrażeniami po polsku? Bo na razie chyba nie widziałem nic takiego, ale może coś przeoczyłem :).
 



Kolejne elementy zbroi Saskii.
 
Co do zdjęcia udostępnionego przez dani1234 2 strony wcześniej - ja bym zobaczył takiego steelbooka w kolekcjonerce. :D Szczerze to ten obecny niestety niezbyt do mnie przemawia :/
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Robi dużo lepsze wrażenie. Głównie dlatego, że nie widać jej twarzy :D

Trochę ta zbroja zbyt kolorowa, jeśli już się stroju czepiać.
 
Top Bottom