Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Po trzech tygodniach nieobecności próbuję nadrabiać zaległości, ale trochę to trudne :p. Może mnie ktoś uświadomić, czy ten pełny gameplay pojawił się gdzieś w wersji z polskimi napisami? Czy jest dostępna tylko wersja angielska?
 

Guest 2686910

Guest
Po trzech tygodniach nieobecności próbuję nadrabiać zaległości, ale trochę to trudne :p. Może mnie ktoś uświadomić, czy ten pełny gameplay pojawił się gdzieś w wersji z polskimi napisami? Czy jest dostępna tylko wersja angielska?
Jeśli jest gdzieś z napisami, to na razie nikt nie natrafił.
 
No nic, obejrzę więc jeszcze raz korzystając z zasobów mojej półrocznej nauki angielskiego :). Najważniejsze, że na TV w HD, a nie na małym smartfonie :).
 
Był kniaź Jarema SMiki55, jest Chan SMiki55. Awansuje w hierarchii społecznej. Następny będzie cesarz.
Cesarz-Imperator SMiki55. Nawet, zaraza, fajnie to brzmi. ;) Ciekawe jaki avatar będzie. ;)
 
Last edited:
O co chodzi z tymi podpisami żeby przywrócić kościanego pokera? Czyżby w Wiedźminie 3 go zabrakło? Może mi ktoś wytłumaczyć, co to za afera?
 
O co chodzi z tymi podpisami żeby przywrócić kościanego pokera? Czyżby w Wiedźminie 3 go zabrakło? Może mi ktoś wytłumaczyć, co to za afera?

Nie ma co tłumaczyć, zrezygnowano z pokera na rzecz Gwinta. Potwierdzone i oficjalne info.
 
W sumie żadna strata, jakby miał wyglądać tak ja w W2 to lepiej sobie odpuścić.

Przecież wcale nie musiał wyglądać jak w W2. Wystarczyło zachować rzut kośćmi z dwójki i przywrócić mechanikę i stawki z jedynki i voila! Jak to już wielokrotnie pisano. Dla mnie strata jest niewątpliwa, niezależnie od tego jak dobrą grą okaże się (bądź nie) gwint.
 
Ejj ale nic straconego. Zawsze poker może wrócić do nas w jakimś DLC (rzecz jasna darmowym). To samo z gnomami. Albo z tym legendarnym większym dodatkiem. Kto wie.. może ten dodatek doda tez gnomy? ;) A może nawet na gnomiej rasie będzie oparty?
 
Ejj ale nic straconego. Zawsze poker może wrócić do nas w jakimś DLC (rzecz jasna darmowym). To samo z gnomami. Albo z tym legendarnym większym dodatkiem. Kto wie.. może ten dodatek doda tez gnomy? ;) A może nawet na gnomiej rasie będzie oparty?

Dlatego trzeba pokazywać czerwieńszym że nam na pokerze i gnomach zależy :p
 
Top Bottom