Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Dobra, my tu gadu-gadu, a od gamescomu mieliśmy być zalewani falą nowości dot. Wiedźmina 3, gameplayami i innymi cosiami...
 
Wojts? A czemu?

"Na Wojtusia z popielnika..."
Aczkolwiek twórcy mogą pobawić się utworem i zastosować Jaśka - jak w twoim tłumaczeniu.
W każdym razie roboczo tu przyjęło się Wojtuś, właśnie przez wzgląd na piosenkę, którą śpiewał.
 

Guest 3669645

Guest
Screenów to dostaliśmy niewiele. Przydałoby się parę -Chętnie zobaczyłbym Skellige podczas zimy, uniwerek w Oxenfurcie. I zakład Percivala w Novigradzie. Takie tam.

A. 5 miesiecy do premiery, a my nadal nie dostaliśmy dziennika developerskiego. Ileż można czekać?
 
Ja liczę że do premiery zobaczymy jeszcze jeden dłuższy gameplay ze Skellige. Być może już pod koniec września, ale coś mi się wierzyć nie chcę że wezmą tam całkowicie nowy build gry.. Jak nie wtedy, to jest jeszcze VGX w grudniu na pewno coś wtedy zobaczymy jak nie gameplay to trailer jakiś pewnie. No i dzienniki deweloperskie jakby od października jeden miesięcznie dawali to bym się nie obraził. :p
 
Co bym z chęcią zobaczył? Cykl dobowy i dynamiczną pogodę w akcji, niektóre mini gry, alternatywną kamerę walki, a także finalny model Yennefer w ruchu i podczas dialogu.
Nie chcę być potem zaskoczony wersją o odpychającej fizjonomii rodem z poradnika.
Te rzeczy przede wszystkim.

Adventusie, po prawdzie to jeden dziennik był, poświęcony muzyce, w dodatku zacny, ale oczywiście chciałoby się kolejny.
 
Hmm to był zwykły wywiad jakiegoś serwisu a nie dziennik od REDów :p .
Jedyne, czego temu filmowi brakowało do bycia 100% Dev Diary to nowe utwory i wrzucenie tego na kanał REDów...Możemy to uznać jako dziennik.Mnie usatysfakcjonował.
 
A właściwie coś wiadomo na temat pobytu redów na Pax Prime? Ponoć mieli być i się prezentować. A cisza w temacie.
ed
@Kuboniusz
Jak rozumiem absolutnie nic nowego nie zostało pokazane? Nawet jeden malutki obrazek, tajemniczy kosmyk włosów albo źrenica oka z ukrytym przekazem do fanów?
 
Last edited:
A właściwie coś wiadomo na temat pobytu redów na Pax Prime? Ponoć mieli być i się prezentować. A cisza w temacie.
Pokazywali gameplay.Ten sam co na E3, SDCC i GC. Na Twitterze pojawiały się co jakiś czas wpisy kiedy i gdzie będą pokazy.
EDIT.
Jak rozumiem absolutnie nic nowego nie zostało pokazane? Nawet jeden malutki obrazek, tajemniczy kosmyk włosów albo źrenica oka z ukrytym przekazem do fanów?
Nic a nic, a jeśli się mylę (choć w to wątpię) niech ktoś mnie uświadomi.
 
Last edited:
Smutkiem wypełniliście me skołatane serce :( Już zdążyłem zrobić sobie nadzieję... żadna dziewczyna nie zraniła mnie tak jak wy...
 
Fajnie byłoby zobaczyć dziennik dev, jednak ja za gameplaye nowe podziekuje. Wytrzymam te 5 miesięcy. I jak juz wcześniej pisałam, nie spieszy mi się zobaczyć Ciri w akcji.
 
Pokazywali gameplay.Ten sam co na E3, SDCC i GC. Na Twitterze pojawiały się co jakiś czas wpisy kiedy i gdzie będą pokazy.
EDIT.

Nic a nic, a jeśli się mylę (choć w to wątpię) niech ktoś mnie uświadomi.

A przypadkiem na pokazie nie miał być aktualny build?
 

Guest 2686910

Guest
Właśnie nie bardzo. Redzi zbyt prosto i poważnie zaprzeczyli w stosunku do reszty wymijających odpowiedzi.
Wybacz, pozostanę sceptyczny. Równie dobrze mogli próbować złagodzić ból przez "dowcipne" (w cudzysłowie nie przez przypadek) zaprzeczenie istnienia pobratymców Schuttenbacha. Ale chciałbym się mylić. Jak to mówią, miej nadzieję na najlepsze, szykuj się na najgorsze.
 
Top Bottom