Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
No właśnie też się nad tym zastanawiałem. Między innymi stąd to moje pytanie odnośnie ceny preordera i gry z pułki po premierze. W sumie jednak nadal mam mieszane uczucia, bo bardzo możliwe, że jednak będzie ciut taniej.

Zamawiając w CPD dostajesz trochę więcej niż edycja standardowa w innych sklepach i dlatego pewnie jest drożej niż w innych sklepach. Myślę, że jednak steelbook podbija cenę. A czasami w preorderach wychodzi taniej, na muve przez dość długi czas można było zamówić W3 za 99 zł. Na to, że w dniu premiery będzie w sklepach jakoś dużo taniej bym nie liczył.
 
Jak dla mnie cena uczciwa. W dniu premiery pewnie będzie kosztować stówę, wiadomo, że zawsze dopłaca się te przynajmniej dwie dychy za sam fakt, że to preorder a i kolejne dwie za stilbuka za którego liczą sobie czasem sporo. Jak dla mnie spoko, tym bardziej, że jest tam kilka pierdółek, a zazwyczaj dopłaca się te dwie dyszki za 3 dodatkowe bronie, dwie mapy, a gra to tylko pudełko i płyta #EAStyle więc nie ma co narzekać.
 
Zamawiając w CPD dostajesz trochę więcej niż edycja standardowa w innych sklepach i dlatego pewnie jest drożej niż w innych sklepach. Myślę, że jednak steelbook podbija cenę. A czasami w preorderach wychodzi taniej, na muve przez dość długi czas można było zamówić W3 za 99 zł. Na to, że w dniu premiery będzie w sklepach jakoś dużo taniej bym nie liczył.
Jeśli więcej jest tylko o steelbook to wolę zaoszczędzić, bo na tym steelbooku w sumie mi nie zależy, ale za to na mapie świata i reszcie - owszem
 
Jeśli więcej jest tylko o steelbook to wolę zaoszczędzić, bo na tym steelbooku w sumie mi nie zależy, ale za to na mapie świata i reszcie - owszem

Mapa jest dodawana do każdej edycji. Steelbook to chyba jedyna różnica jeśli chodzi o wersję sprzedawaną przez CDP i inne sklepy.
 
No, bez przesady z tym przełomem. Trzecia część ewidentnie kontynuuje tradycję dwóch poprzednich Wiedźminów, polegającą na łataniu niedoskonałości graficznych wynikających z ograniczeń technologicznych bardzo dobrym designem lokacji. Te nowe screeny jakoś nie robią na mnie wielkiego wrażenia, ale jestem spokojny, że to będzie naprawdę świetna gra. Rozmawiałem nie tak dawno ze znajomym, który pracuje w CDPR, oczywiście słowa pisnąć nie może ponad to, że są naprawdę bardzo dumni z tego, co im się udało zrobić. W przypadku W1 i W2 w momencie premiery mieli poczucie takiej goryczy, że musieli pójść na wiele kompromisów i gra nie wyszła im tak, jak chcieli, a tutaj pół roku przed premierą morale jest naprawdę wysokie.

Powiedział też, że sam niewiele widział, a o tym co widział nie może powiedzieć nic, ale że jednego możemy być pewni - Wiedźmin 3 będzie świetny, ale od Cyberpunka 2077 to wszystkim spadną kapcie.

W zasadzie prawidłowym ruchem dla CDPR byłoby podbicie hajpu wokół własnej firmy przed premierą W3, więc nie zdziwiłbym się, gdyby na początku przyszłego roku pojawił się jakiś teaser C2077 albo chociaż kilka screenshotów. Mam niedosyt gier w klimacie Deus Ex, Human Revolutions nie przypadł mi specjalnie do gustu, ale jednego nie można im odmówić - mało jest równie atmosferycznych gier. A trailer DE:HR moim zdaniem jest najlepszym zwiastunem w historii gier.

Znalazłem na "forum polskich wieżowców" z dziale gry komputerowe taki oto post. Użytkownik jest raczej sprawdzony, więc nie ma mowy o trollingu.
 

Guest 3669645

Guest
Nawet gdyby, to to nawet pod trolling nie podchodzi. Ale ja tam i tak od początku wierzyłem, że z W3 jest inaczej niż z poprzednimi odsłonami. Oczywiście, na pewno były jakieś drobne problemy i chwile zwątpienia, ale ostatecznie z pewnością dostaniemy produkcję znacznie lepiej przemyślaną i wyprodukowaną niż W2.

Od CP2077 wszystkim spadną kapcie? Znaczy, coś się tam ruszyło w firmie z tą grą.
 
Gdyby nie było przesiadki na nowy silnik, byłoby więcej czasu i więcej pieniędzy to śmiem twierdzić, że kapcie spadłyby już przy W2.
W3 powinno być w takim razie idealne, mnóstwo nowych pomysłów, jeszcze nowszy, usprawniony i opanowany już silnik i do tego tona rzeczy która miała wejść do W2 ale zabrakło na to czasu. :)
 
tutaj: na cdp.pl można bez problemu zamawiać edycję standardową, tak? Bo w cenie 139 zł dostajemy jeszcze steel'a, więc opłaca się, w porównaniu do edycji sklepowej, gdzie pewnie w tej cenie go nie będzie.

Jest możliwość płatności przy odbiorze? (za pobraniem), jest napisane: "Do wyboru będziesz mieć: PayU (przelew lub karta kredytowa), PayPal, a w przypadku niektórych form dostawy także płatność przy odbiorze."
 
Last edited:
Jest możliwość płatności przy odbiorze? (za pobraniem), jest napisane: "Do wyboru będziesz mieć: PayU (przelew lub karta kredytowa), PayPal, a w przypadku niektórych form dostawy także płatność przy odbiorze."

No bo za kopię cyfrową trudno by było zapłacić za pobraniem :p w przypadku kopii fizycznych ta forma płatności pojawi się raczej na pewno :)
 
Top Bottom