Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
W temacie o grafice lub gdzieś indziej zobacz sobie ostatnio udostępnione screeny z gry , grafika zdecydowanie się różni od poprzednich .
Jeśli REDzi obniżyli jakość grafiki to po to, by gra odpaliła na większej ilości komputerów a nie dlatego, że ktoś z MS im kazał. W dzisiejszych czasach co druga produkcja AAA wygląda nieco gorzej niż na pierwszy materiałach, bywa. Nie mieszałbym do tego "złego Microsoftu".
 

Guest 2686910

Guest
Ja tylko powiem, że jak się rzuca ciężkie oskarżenia to lepiej mieć konkretne, twarde dowody, a nie kupę luźnych wniosków. Bez tego wychodzi się na, bez urazy, durnia i miłośnika teorii spiskowych.
 
Last edited by a moderator:
Ja tylko powiem, że jak się rzuca ciężkie oskarżenia to lepiej mieć konkretne, twarde dowody.

W tej branży o niezbite dowody nad wyraz ciężko. Ba, ich zgromadzenie graniczy niemal z niemożliwością.
Poszlaki to wszystko, co zazwyczaj mamy w tych rzadkich przypadkach, kiedy syf wybija na powierzchnię.
Tak czy inaczej sam fakt, że giganci (Sony/M$) naciskają twórców gier (co wcale nie byłoby dziwne) nie znaczy, że wszyscy deweloperzy, jak jeden idą na taki układ.
A kogo jak kogo, ale akurat CDP RED o takie układy bym nie posądzał, każdego tylko nie ich.
 
Last edited:
Proszszsz baaardzo - wciąga w kryształo-coś i wyrzuca tapety! I odlicza na dodatek!


edit : o tajemniczych zagadkach mowa ov corzz
 
Last edited:
Za to Rosjanie w europie mogą robić burdel jak rozumiem?
Zastanów się, co właśnie napisałeś i jak to się ma do Regulaminu forum.
W skrócie: cokolwiek złego, Twoim zdaniem, robi Federacja Rosyjska w Europie, czy gdziekolwiek indziej, nie zwalnia Cię z traktowania Rosjan z szacunkiem. Abstrahując od całej niedorzeczności tego rodzaju argumentacji. Jeżeli masz jakieś uwagi, zapraszam na PW.
 
chciałem zauważyć że kolega napisał o ruskich nagrodach, a nie o Rosjanach. Tak na marginesie;)
@Yarpen Zirgin
Bo przecież kontekst wypowiedzi i konotacje odnośnie używanego w danym języku określenia nie mają znaczenia, prawda?
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Zauważyliście, że stronie głównej gry pojawił się cień postaci obok Geralta i Ciri?
przed chwilą to zauważyłem.
Czyżby Yen?
 
Top Bottom