Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Zgadzam się - akurat z tą luźną dyskusją się tu przeniesiemy. Wszystkich chętnych, także zapraszam.

Ale nie zaprzestawajmy w pomysłach na postacie do W3 i ich .... odmienności :)
 
https://www.youtube.com/watch?v=462-XqrflCs
Wizerunek Yennefer uważam za bardzo udany - twarz ładna, choć nie przepiękna, usta wąskie zgodnie z sagą. Włosy czarny jak coś niesamowicie czarnego, tak ma być.
Ale kropla dziegciu w tym teaserze - nie uważacie, że wygląda ona (twarz) dużo gorzej niż twarze przedstawione w Killing monsters? Mam na myśli oczywiście wykonanie techniczne - KM graniczy prawie z fotorealizmem, natomiast tutaj mamy po prostu ładną i tylko ładną grafikę komputerową... może to kwestia kompresji youtube, mam taką nadzieję, ale poprzednie CGI wyglądało znacznie lepiej (nawet na yt)
 
Jakość youtube to synonim nędzy i rozpaczy. A to w dodatku jest w 720p. Kiedyś podobnie wyglądał obraz odtwarzany z wielokrotnie kopiowanych kaset video. Takie filmy się bardziej wyobrażało i domyślało niż oglądało. Prawie jak czytanie książki.
Nie ma co wnioskować o technikaliach na podstawie tego czegoś.
 
Przecież Talar w W1 chodził z Shani :) to gdzie tam materiał na Homosa :D
Chodzi o całokształt postaci. Ma taki charakter, że nie zdziwiłbym się jakby wypalił: "Jestem chędożonym homoseksualistą, czy Ci się to podoba czy nie". A to, że był z Shani to jeszcze nic nie znaczy. Być może jakieś wydarzenia życiowe go odmieniły, albo odkrył w sobie, że jest bi. No ale tak jak pisałem, może być homo tylko z jakiś określonych fabularnie powodów. To jest tak ciekawa postać, że w jego przypadku na pewno dobrze by się to przyjęło, pod warunkiem zrobienia tego z sensem, a nie coś jak z Detmoldem, gdzie było to tylko "od tak".

maritimus said:
"Przerabianiu" starych postaci (z książek lub gier) mówię stanowcze "nie". Nowa, wykreowana przez RED-ów postać homoseksualna - proszę bardzo.
Jakby była to postać z książki to się zgodzę, ale z gry? Czemu by nie móc dopowiedzieć czegoś więcej o postaci? Jeśli będzie związana z tym jakaś sensowna fabuła, a nie dodanie homoseksualizmu "od czapy" to byłoby ok.
 
Tuba nie tuba jest bardzo podobna do Yen z SoD, (usta, nos w zasadzie identyczne) ale to o niczym nie świadczy.
CGI powstało jakiś czas temu i nie wiadomo jak obecnie wygląda czarodziejka.
Z drugiej strony Letho z intra wyglądał w zasadzie tak samo, co i w grze, więc gdyby Janka wyglądała tu tak, a tam siak byłoby to dziwne. W końcu to intro i wizerunek postaci powinien być spójny z tym z gry.
 
Last edited:
https://www.youtube.com/watch?v=462-XqrflCs
Ale kropla dziegciu w tym teaserze - nie uważacie, że wygląda ona (twarz) dużo gorzej niż twarze przedstawione w Killing monsters? Mam na myśli oczywiście wykonanie techniczne - KM graniczy prawie z fotorealizmem, natomiast tutaj mamy po prostu ładną i tylko ładną grafikę komputerową... może to kwestia kompresji youtube, mam taką nadzieję, ale poprzednie CGI wyglądało znacznie lepiej (nawet na yt)

Ten przesadzony mrok... Chociaż niektórzy będą zadowoleni. Killing Monsters wyglądało świeżo. Także intro z W2 (z Letho) wygląda ciągle świeżo. W tych dwóch filmach Platige Image wyszło ponad własny (wysoki przecież) poziom osiągając nową jakość. Natomiast intro do W3 (przynajmniej w tych krótkich fragmentach) wygląda bardziej... zwyczajnie.

Przy okazji. Czy na polskim forum zwrócił już ktoś uwagę, że w CDPR zatrudnili jakiegoś kolesia z Bioware? Z tego co rozumiem, to kolo chyba padł ofiarą zachodniej histerii zwanej poprawnością polityczną.

http://forums.cdprojektred.com/threads/32127-Chris-Priestly-got-hired-by-CDPR-when-did-that-happen
 
Last edited:
Weźcie pod uwage że Killing Monster był mocno kameralną animacją, krótka przejażdżka Geralta z Vesemirem, trochę dialogów, pare postaci, jedna szybka sekwencja walki i to byłoby na tyle, ten nowy materiał się zapowiada na coś znacznie większego jeżeli chodzi o skale.
 
W piątek wracam i mam dokładnie 10 minut na zrobienie sobie obiadu, żeby nie przegapić intra, inaczej nie zdążę wbić na forum i napisać "fajne intro". :yes:
 

Guest 3669645

Guest
Z drugiej strony intro to zawsze mogą zrobić przy okazji kolejnego wiedźmina, a taki bigos... No, rzadko się zdarza zjeść porządny bigos.
 
W piątek myślałem bardziej nad mięciutkimi, przepysznymi, cieplutkimi podpłomyczkami na sodzie, z rozpływającym się ciepłym sycącym masełkiem i kubkiem idealnie pasującej maślaneczki, ale najpierw intro. (Trzeba umieć cenić swój czas!)
 
Top Bottom