Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Coś nowego niby jest.
Model, którego twarz wzorowana jest na jednym z fanów CDP RED, który cierpi na uciążliwą chorobę mózgu związaną z migrenami.

 
Dopiero co był mały wysyp materiałów, cierpliwości ;)

Czytając taki wpis mam wrażenie, że coś mnie ominęło, bo poza intro jedyne materiały jakie widziałem od czasu GC (w sierpniu) to te z recyclingu.
Nie nazwałbym tego wysypem, nawet małym.
Żeby nie było, że nie jestem cierpliwy. Wszak mówiłem, że listopad będzie najpewniej miesiącem martwym, więc jakoś przeżyję.
Po prostu musiałem się uczepić. To z powodu naturalnej dla mnie złośliwości.

Coś nowego niby jest.

Ano. W takim razie materiał na listopad już mamy. Byle do grudnia.
 
Last edited:
Czytając taki wpis mam wrażenie, że coś mnie ominęło, bo poza intro jedyne materiały jakie widziałem od czasu GC (w sierpniu) to te z recyclingu.
Nie nazwałbym tego wysypem, nawet małym.
Żeby nie było, że nie jestem cierpliwy. Wszak mówiłem, że listopad będzie najpewniej miesiącem martwym, więc jakoś przeżyję.
Po prostu musiałem się uczepić.

Zastanawiam jak to się ma do hiper akcji marketingowej.. Nie jestem specem, ale czy takie rzeczy robi się na miesiąc przed premierą czy wcześniej?
 

Guest 3669645

Guest
Byleby listopad był ostatnim "martwym" miesiącem przed premierą. Żeby się nie okazało że w grudniu REDzi wrzucą tylko filmik na TGA i cały miesiąc z głowy.
 
Zastanawiam jak to się ma do hiper akcji marketingowej.. Nie jestem specem, ale czy takie rzeczy robi się na miesiąc przed premierą czy wcześniej?
Im bliżej premiery, tym więcej materiałów i tym ostrzejsza kampania marketingowa. To logiczne. Tak było, jest i będzie.
Początku (o ile on nastąpi) spodziewałbym się najwcześniej w grudniu.
Ja się tylko boje że na TGA dostaniemy kolejny story trailer których już mamy trzy. Zdecydowanie wolałbym zobaczyć techniczną stronę Wiedźmina tym razem, no ale zobaczymy.
Jakie trzy? Chyba nie liczysz trailera VGX? :D On ukazywał bardziej artystyczną i, poniekąd, techniczną stronę Dzikiego Gonu.
 
Last edited:
Ja się tylko boje że na TGA dostaniemy kolejny story trailer których już mamy trzy. Zdecydowanie wolałbym zobaczyć techniczną stronę Wiedźmina tym razem, no ale zobaczymy.
 
Byłoby wspaniale gdyby w końcu zaczęły wychodzić dev diary z krwi i kości, ale raczej będą takie ogólnikowe z ładną muzyką jak dotychczas :(
 

Guest 3669645

Guest
Właściwie to takich prawdziwych story trailerów to mamy tylko jeden :p SoD, reszta dużo bardziej się skupia na gameplay'u i technikaliach. Chętnie obejrzałbym kolejny trailer, najlepiej z nowymi ujęciami z Yen. Chcę mieć 100% pewność że już wszystio jest z nią ok i jak się sprawuje jej mimika.

Ostra kampania markietingowa wystartuje pewnie w lutym, owszem, od grudnia powinni przyspieszyć z materiałami, ale najlepsze zacznie się w tygodniu premiery gry.
 
VGX już nie ma. TGA to niby inny event, ale organizuje go ta sama osoba (Geoff Keighley) i polega mniej więcej na tym samym.
PS.

Aha, czyli to TGA to jest po prostu nowe VGX? bo już nie wiem, raz piszą że będą z sobą konkurować teraz że to to samo...
 
Żeby nie było - określając to "czymś nowym" w kontekście głodu nowych materiałów robiłem sobie jaja.

Toć wim. A ja to niby nie?

Byleby listopad był ostatnim "martwym" miesiącem przed premierą. Żeby się nie okazało że w grudniu REDzi wrzucą tylko filmik na TGA i cały miesiąc z głowy.

Oby, oby. To już naprawdę pora na tę "wielką kampanię".

Chętnie obejrzałbym kolejny trailer, najlepiej z nowymi ujęciami z Yen. Chcę mieć 100% pewność że już wszystio jest z nią ok i jak się sprawuje jej mimika.

Nie mniej niż na tym zależy mi, aby wreszcie zobaczyć ten cykl dobowy w akcji. Najlepiej w połączeniu z dynamiczną pogodą.
 

Guest 3669645

Guest
Tak, TGA to nowa wersja VGX (które jeszcze wcześniej się nazywało VGA)

Najlepiej w połączeniu z dynamiczną pogodą.
O, to to. Jak znowu nie zobaczę w nowym materiale biegu przez targany silnym wiatrem las, to się obrażę.
 
Last edited by a moderator:
Ja tam w ogóle nie jestem fanem trailerów. Zdecydowanie preferuje gameplaye czy dzienniki developerskie, ale takie z prawdziwego zdarzenia a nie zapychacze jakie dostaliśmy wcześniej.
 
Zakładając, że co miesiąc odsłania się 1 cień na stornie głównej, potwora powinniśmy zobaczyć około dwudziestego. Poza nim i Vesemirem, nie nastawiam się na nic specjalnego, aż do grudnia.
 

Guest 2686910

Guest
Ja to bym chciał zwykłych, niedotykanych screenów z najnowszego buildu, z HUDem i w ogóle, zrzuconych przez normalnego gracza, a nie "specjalistę".
Ale chyba nie dostanę.
 
Uwaga Ludkowie, zdaje się że wytropiłem nowy art z W3 :) Strasznie klimatyczna miejscówka, atmosfera przywodzi mi na myśl Wieżę Maga z jedynki. Oby jak najwięcej tego typu lokacji znalazło się w grze :D Zastanawia tylko jedno... po jakie licho Geralt niesie ze sobą tarczę? ???
 
Top Bottom