Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@Koreon, styl bardzo podobny, ale przejrzałem artbook do W1 - tam nie ma nic takiego :p @sneky, niemniej jest pokazane na oficjalnym filmiku CDP prezentującym grę planszową, wśród innych Redowych artworków.
 

Guest 3669645

Guest
Jest pokazany tuż obok m.in. artów z W2. To na pewno art z W1, może dotąd niepublikowany. Taki sam styl "malowany" i ubiór Geralta.
 

Guest 3669645

Guest
Ja tam czekam na film w tym stylu, z nowymi fragmentami gameplaya, pokazanie paru kluczowych lokacji, postaci, sztuczek w walce, jak działania jazda konna, pływanie łodzią, wyścigi itd. I jak wygląda system dobowy / dynamicznej pogody
 

Guest 2686910

Guest
Ja tam czekam na film w tym stylu, z nowymi fragmentami gameplaya, pokazanie paru kluczowych lokacji, postaci, sztuczek w walce, jak działania jazda konna, pływanie łodzią, wyścigi itd. I jak wygląda system dobowy / dynamicznej pogody
To poczekasz tak optymistycznie do końca stycznia/początku lutego. Znając życie.
 
Ciekawe czy REDzi zrobią sobie jakąś imprezkę z okazji osiągnięcia statusu gold :huh:

@Marcin Momot Szampanik i hamburgiery, hem?

Takie różne imprezy zwykle planuje u nas dział kadr - ja niestety nic o tym nie wiem:sad:

Ale hamburgery zawsze spoko, więc trzymam kciuki:D

- - - Aktualizacja - - -

VGX, a raczej teraz The Game Awards zostało oficjalnie potwierdzone.

http://variety.com/2014/biz/news/vi...round-first-game-awards-exclusive-1201352339/

oraz oficjalna strona: http://thegameawards.com/
@Marcin Momot skoro już wiemy o tej imprezie, możesz również potwierdzić że Wiedźmin 3 będzie tam obecny, czy jeszcze nie?

Nie powiem na ten temat jeszcze nic niestety:(

- - - Aktualizacja - - -

TAk załóżmy że kocha piwko, to bardziej prawdopodobne niż nienawiść do niego :p

Piwko jest super. Lubię bardzo:cheers:
 
Piwko jest super. Lubię bardzo:cheers:

A pokażecie jakoś niedługo system pogodowy i cykl dobowy na jakimś filmiku, pamiętam że bardzo dobrze chwaliła sie tym Arcania Gothic tale - widziałem filmik który przedstawiał różne warunki pogodowe, jak wygląda teren podczas deszczu i innych warunków, fajnie by było zobaczyć coś takiego nt. Wiedźmina 3
 
A pokażecie jakoś niedługo system pogodowy i cykl dobowy na jakimś filmiku, pamiętam że bardzo dobrze chwaliła sie tym Arcania Gothic tale - widziałem filmik który przedstawiał różne warunki pogodowe, jak wygląda teren podczas deszczu i innych warunków, fajnie by było zobaczyć coś takiego nt. Wiedźmina 3

Pokażemy wszystko w swoim czasie:)
 
Last edited:
Marcin Momot said:
Pokażemy wszystko w swoim czasie.
A mógłbyś tylko powiedzieć czy nastąpi to przed premierą?

O, swoją drogą widzę, że Marcin już nie pisze post pod postem, tylko daje mega widoczne - - - Aktualizacje - - - :p
 

Attachments

  • wseqOlX.jpg
    wseqOlX.jpg
    44.5 KB · Views: 40
Top Bottom