Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Mnie tam nie dziwi aktualnie brak materiałów bo nawet Adam Kiciński mówił że główna kampania marketingowa zacznie się od nowego roku więc wtedy bym się spodziewał prawdziwej ofensywy, grudzień to może być też lekki okres przejściowy.

Też nie chciałbym żeby wszystko zostało ujawnione, Redzi powinni o sporej ilości rzeczy nic nie mówić, i zostawić jako niespodzianke czy do dla graczy czy recenzentów. Jak wszystko zostanie ujawnione przed premierą, to jaki sens tej zabawy?
 
Mówiłem że Wąpierz. Nie mówiłem? Mówiłem! Pewnie to będzie Regis, to od razu dadzą nam i postać i "potwora" ("potwór" zestawione z "Regis" brzmi jak oksymoron).
 
Może rzeczywiście to będzie wampir, skoro nie pojawił się cień :D
A jeśli nie on to stawiam raczej na to co już było, np. lodowy gigant, albo wilkołak.
 
Mówiłem że Wąpierz. Nie mówiłem? Mówiłem! Pewnie to będzie Regis, to od razu dadzą nam i postać i "potwora" ("potwór" zestawione z "Regis" brzmi jak oksymoron).
Jaki Regis! Przecież Regis
potrzebował ładnych kilkunastu lat, żeby posklejać się do kupy po poćwiartowaniu... A Vilgefortz go teraz rozpuścił, więc niemożliwym jest, aby JUŻ się odrodził!
 
Jaki Regis! Przecież Regis
potrzebował ładnych kilkunastu lat, żeby posklejać się do kupy po poćwiartowaniu... A Vilgefortz go teraz rozpuścił, więc niemożliwym jest, aby JUŻ się odrodził!

Ciri go przeniosła w inne miejsce i inny czas. Teraz spija sobie krew z czego tylko chce w oczekiwaniu aż Geralt go wezwie :D
 
Ta, Geralt powie: "Regis, wybieram Cię!"

Osobiście obstawiam, że w piątek coś się pojawi dopiero. Z resztą, obojętne mi to, ja chcę już grę. :D
 
Top Bottom