Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Mówił też, że skończył z Wiedźminem, definitywnie, że nigdy więcej.
A potem stał się "Sezon burz".
Żródło?
Z tego, co pamiętam, mówił że obecnie nie przewiduje powrotu do Wiedźmina, ale zawsze może zmienić zdanie.
Nie wiem ,który już raz spotykam się z tą plotką o "definitywnym skończeniu", może ktoś w końcu zaprezentuje mi źródło, to się ten fenomen wyjaśni.

I wcale nie jest mi głupio, że odpowiadam na post sprzed 4 stron. Spamujecie tak niemiłosiernie, że inaczej sie nie da. :p
 
Powiedział, że nigdy więcej nie napisze kolejne części, kontynuacji Wiedźmina. A "Sezon Burz" to nie kontynuacja ;).
 
Nie chce mi się przewalać tej sterty postów więc zapytam wprost, jest już gdzieś do pobrania polski gameplay bez kompresji? Bo jak na razie to znalazłem tylko takie coś
http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=51524
I przy okazji jak możecie to podrzućcie linka do pobrania polskiej wersji openingu bo mi gdzieś zaginął :p

Z tego co wiem to nie mieliśmy jeszcze zaszczytu aby oglądać nieskompresowaną wersję.
 
Last edited:
Dziadek Vesemir nieźle się trzyma jak na dziadka. ;)

---------- Zaktualizowano 16:10 ----------

Zdecydowanie - następna Merigold. :yes
 
Triss jest już na głównych jedynki i dwójki, była pokazywana już na renderze i w trailerze. Tak jakby odgrzewany kotlet.

Chciałbym kogoś jeszcze niewidzianego. Hjalmar był, Emhyr był... może Crach albo Chappelle? Dudu albo Dainty?
Percival Schuttenbach?
 
Last edited:
Po Triss raczej nikogo nie będzie bo po prostu nie ma miejsca na stronie. Tzn. jest ale wyglądało by to nieestetycznie.
 
Top Bottom