Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
to moze..


View attachment 7770

edit: już ok, nie wiem czemu ale opcja obrazka z linka nie bangla.. musiałem załączać z dysku. techniczny offtop



Nie ma za co.
 
Teraz REDzi muszą zrobić epicki zalew materiałami z Wiedźmina. Wtedy wszyscy popłyną razem z hypem w stronę głosów na Geralta!
 
Prawda jest taka, że Wiedźmin z Batmanem nie ma szans, to zupełnie inna skala popularności. Drugie miejsce, które zostawia daleko w tyle pozostałych to i tak bardzo duży sukces.
 

Guest 3669645

Guest
Rozsyłanie znajomym i udostępnianie jeszcze by miało sens, gdyby nie to, że by zagłosować trzeba zalogować się na FB. A nie od dziś wiadomo, ze większość użytkowników tego portalu panicznie boi się wchodzić na tego typu aplikacje w obawie przed spamem na tablicy / wykradnięciem danych osobowych przez pentagon / atakiem terrorystycznym itp.

Już nie wspominam o tych, którzy w ogóle nie mają konta, również z wyżej wymienionych powodów :p

Wiem, że jest jeszcze twitter, ale kto z tego korzysta?
 
Prawda jest taka, że Wiedźmin z Batmanem nie ma szans, to zupełnie inna skala popularności. Drugie miejsce, które zostawia daleko w tyle pozostałych to i tak bardzo duży sukces.

Jak to nie ma szans ? Do tej pory w3 wygrywał wszystko jak leci, e3, golden joystick. Więc dlaczego nagle nie ma startu do batmana?
 
Bo Batman to Batman, zupełnie inna skala. Wiedźmin mimo wszystko wciąż jeszcze nie jest aż tak znaną marką, masa ludzi zachwycających się zwiastunami trójki nigdy w żadną część nie grała nie mówiąc już o przeczytaniu książek.
 
Top Bottom