Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
19 11 godzin temu. Dałem się podpuścić :wallbash:

Zaraz zaraz - pisząc "18" miałeś na myśli godzinę, czy ilość materiałów? Bo coś mi się wydaje, że rozmawiamy jak gęś z prosięciem, to znaczy nie bardzo się zrozumieliśmy. :)
 
Kurna, SPRYTNY KOLEGO, podstawy matmy się kłaniają...

Ale że o co chodzi? bo możesz mnie poprawić ale jeśli materiał był transmitowany 11 godzin temu czyli o 04 rano 01.12-naszego czasu to w Los Angeles była godzina 19:00 30.11... więc stwierdzenie dzisiaj albo wczoraj w zależności od strefy czasowej ma wszelką racje bytu.

19 11 godzin temu. Dałem się podpuścić :wallbash:

Zaraz zaraz - pisząc "18" miałeś na myśli godzinę, czy ilość materiałów? Bo coś mi się wydaje, że rozmawiamy jak gęś z prosięciem, to znaczy nie bardzo się zrozumieliśmy. :)

18 oczywiście odnosiło się do ilości zwiastunów.
 
Co do tego remake'u na PS4 i XONE W1 i W2, to przecież jakby nie zrobili równocześnie na PC, to psy by nawet z Ameryki Południowej na nich ujadały. :p I ja też :D Ale mówili wyraźnie, że nie mają takich planów, i bardzo dobrze, niech robią nowe gry. Byle by wspierali W1 i W2, aby działały na przyszłych nowszych systemach.
 


Żeby nie offtopować myślę, że jednak dowiemy się wszystkiego w piątek. Jeżeli dzisiaj nie będzie żadnego info, to do piątku wątpię że coś wstawią.
 
Tak czy inaczej, najlepiej będzie obejrzeć w sobotę rano. O ile będzie co.

Ja osobiście liczę na zapowiedz Fallout 4, poza tym trochę contentu to na pewno będzie, jak się wszyscy wielcy zeszli to raczej parę perełek pokażą, a z racji że W3 jest najbardziej wyczekiwaną grą przez organizatora i prezentera Geoffa to raczej też się coś z niego pokaże.

Żeby nie offtopować myślę, że jednak dowiemy się wszystkiego w piątek. Jeżeli dzisiaj nie będzie żadnego info, to do piątku wątpię że coś wstawią.

Część informacji o tym co się pojawi w ciągu tego tygodnia ma ujawnić, ale tylko część.
 
Last edited:
Ja osobiście liczę na zapowiedz Fallout 4, poza tym trochę contentu to na pewno będzie, jak się wszyscy wielcy zeszli to raczej parę perełek pokażą, a z racji że W3 jest najbardziej wyczekiwaną grą przez organizatora i prezentera Geoffa to raczej też się coś z niego pokaże.



Część informacji o tym co się pojawi w ciągu tego tygodnia ma ujawnić, ale tylko część.

Skąd to info że W3 jest najbardziej oczekiwaną grą Geoffa?


Swoją drogą, zostały około 2 miesiące do czasu kiedy gra pójdzie do tłoczni, to już ostatnia prosta :) .
 
Tak się zastanawiam bo raczej na ps4 sejwów nie da się przenieść z pc , kolega mi ostatnio powiedział , że może być tak że będzie taki prolog i w tym prologu będziemy mieć jakieś zdania do wyboru jakie wybory robiliśmy w W2 i po wszystkim w W3 wszystko by się zaktualizowała ;) no w sumie to było by dobre posunięcie no , ale tak jak mówię tak na prawdę jeszcze nic nie wiadomo to tylko spekulacje ;)
 
Skąd to info że W3 jest najbardziej oczekiwaną grą Geoffa?

Nie no ja to tak bardziej pół żartem pół serio powiedziałem, ale jeśli oglądałeś zeszłoroczne VGX to częściowo można taki wniosek wyciągnąć.

od 5:00 ta część a propo W3 ale polecam całość.
 

Guest 3669645

Guest
Jeszcze damy radę, tylko trza spamować linkiem do głosowania :p

REDzi, @Marcin Momot, wrzućcie na FB jeszcze raz prośbę o zagłosowanie na W3. Dobijemy netoperka.
 
Last edited by a moderator:
W porządku, ale co ta pogoń za gackiem właściwie daje? Jakieś profity z tego wynikają, zwiastuny, gameplaye i dzienniki posypią się hurtem jak Wiesław wygra, czy to tylko spamowanie głosami dla samego spamu? Nie rozumiem...

Być może ma to związek z tym mitycznym hype'm, który gdzieś jest, ale nie mogę go znaleźć.
No cóż, skoro są tacy, których to bawi...
 
I co, od tego głosowania niby uzależnione jest czy coś zobaczymy z W3 na TGA? Bezsens. Jak będą chcieli coś pokazać to pokażą i bez znaczenia jest to czy wygrają w jakimś plebiscycie, czy też nie.
 
Top Bottom