Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Wraca stara prawda, że bez Rudego Roba :troll: Największego szermierza północy, to zawsze na tym forum ktoś nie załapie dowcipu. Ale paterotyczny obowiązek spełniony i mój głos powędrował do Gerwanta na pochybel nietopyrzowi.

@fanktoy
Aleś mnie w perfidny sposób o nanosekundy znindżował, ładnie to tak
:troll: TO TEŻ BYŁ ŻART!!!
 
Z pewnym takim akademickim zainteresowaniem obserwuję toczącą się batalię o głosy. Najwyraźniej zwolennicy batka osiedli na laurach zwiedzeni przewagą i początkową zapowiedzią sukcesu. Wiedźmaniacy dali im się spokojnie wyszumieć, dopili piwo, poprawili skórzane kurtki i teraz bezlitośnie dokonują precyzyjnych ataków na wrażliwe organy wroga. Mięknie elfia fujarka. Jakby się jeszcze Ciri pokazała, to mielibyśmy kolejną rzeź na jeziorze.
A tak poza tym, jeszcze nie widziałem, by podobne imprezy oferowały coś oprócz absurdalnych nominacji i kiepskich żartów.
 
A tak poza tym, jeszcze nie widziałem, by podobne imprezy oferowały coś oprócz absurdalnych nominacji i kiepskich żartów.

Według mnie większość tych nominacji jest dość zasadna, poza oczywiście jedna która jest z naszego punktu widzenia czystym żartem a oni z racji że są przez nich sponsorowani pewnie musieli tak zrobić, czytaj Ubisoft developerem roku, no ale jeśli oni nie wygrają tylko ktoś kto na to mógł zasłużyć to nie ma tematu.
 
A tymczasem ...
 

Guest 3669645

Guest
W polsce TGA rozpocznie się dopiero o 2 w nocy (z piątku na sobotę). Późno. I tak będę oglądał :p

A już pojutrze zapowiedź tego materiału z W3 który pokażą na gali, także <braceyourselves>
 
Last edited by a moderator:
Kolega @mitek24 właśnie zarobił warna, a cała reszta najwyraźniej zapomniała, że w przypadku jakiegokolwiek naruszenia regulaminu należy wysłać raport, a nie komentować i prowadzić sobie wymianę zdań jakby nigdy nic. Kilkanaście postów poleciało, następne przejawy spamu również będą kasowane. Bawcie się dalej, a będą poważniejsze konsekwencje.
 
Z takim tempem do rana będzie parę procent przewagi :) Tylko dziś nadrobiono 5%

Orientuje się ktoś, które miejsce zajął w3 rok temu ?
 
Last edited:
Top Bottom