Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Na pewno poprawić strategie marketingową, bo jeżeli z obsuwą nic w tym temacie się nie poprawi to zainteresownie grą spadnie.
 
Powiem Wam tak. Kiedy nie wyjdzie kupię, z samej chęci poznania końca przygód mojego ulubionego fikcyjnego bohatera i spółki. Ale ja już o tej grze nawet nie myślę, jej premierę traktuję jako znane " soon " Kiedyś tam, nie szukam już informacji, nie napalam się. Jestem niemal pewien że to nieostatnia obsuwa, a gra i tak będzie zabugowana. projekt jest zbyt ambitny, a zespół być może niewystarczająco doświadczony.Szkoda mi okropnie, bardzo mnie to rozczarowało, ale z drugiej strony chociaż tyle że nie zrobili jak Ubisroft z AC BUGITY :)
 
Powiem Wam tak. Kiedy nie wyjdzie kupię, z samej chęci poznania końca przygód mojego ulubionego fikcyjnego bohatera i spółki. Ale ja już o tej grze nawet nie myślę, jej premierę traktuję jako znane " soon " Kiedyś tam, nie szukam już informacji, nie napalam się. Jestem niemal pewien że to nieostatnia obsuwa, a gra i tak będzie zabugowana. projekt jest zbyt ambitny, a zespół być może niewystarczająco doświadczony.Szkoda mi okropnie, bardzo mnie to rozczarowało, ale z drugiej strony chociaż tyle że nie zrobili jak Ubisroft z AC BUGITY :)

Wybacz, ale serio...

 
księżyc na geostacjonarnej ? Możesz objaśnić, nie chce mi się już biegać po google ;)

OK :) - Jeżeli chodzi o filmik - o ile słoneczko po niebie wędruje, to księżycek tak jakby ciągle w tej samej pozycji względem horyzontu. Choć ku mojemu zdziwieniu fazy ma.
Jedyny powód takiego stania w miejscu to przebywanie na orbicie geostacjonarnej. Jak sama nazwa wskazuje - satelita na geostacjonarnej wisi zawsze nad tym samym punktem Ziemi, bo ma okres "oblotu" Ziemi wynoszący tyle samo co jej okres obrotu (doba). Tyle tylko, że promień orbity geostacjonarnej to ok. 1/10 promienia orbity księżyca :)
 
Ej no, ale jeżeli uwzględnić prawa fizyki, a księżyc miałby się znajdować na geostacjonarnej orbicie Ziemi.. to obawiam się, żeby Ziemia by nie działała. No przynajmniej moglibyśmy zapomnieć o jakichkolwiek pływach morskich :p

Ano, to jestem zwolennikiem, że księżyc winien wschodzić o różnych porach dobry itp.
Ale jak to ktoś już wcześniej zauważył, takie elementy to zbędna ciekawostką...
 
Last edited:
Na oficjalnej stronie Dark Horse już widnieje data 20 maja 2015 więc wszystko się zgadza ;) Chociaż z drugiej strony, wydanie tego kompendium wcześniej byłoby fajnym pomysłem na zabicie czasu do premiery jak również pozwalało by zapoznać się ze światem i bohaterami. Z informacji, które podawał bodajże Rafał wynikało iż treść tej publikacji obejmuje nie tylko gry, ale też książki Sapkowskiego. Decyzja o przesunięciu wynika jednak zapewne z chęci uniknięcia spoilerów do Wiedźmina 3, bo takowe na pewno tam będą.
 
Top Bottom