Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Co pomiędzy artworkami z W3 na stronie powyżej robi Vergen?

 
Myślałem, że skoro Eredin już pojawił się (zakładka Dziki Gon) to drugi raz go nie wrzucą, a tu takie zdziwienie.
 
Szybkie tłumaczenie niektórych informacji z francuskiego panelu o CD Projekt, w którym brał udział Marcin Iwiński http://www.dailymotion.com/video/x1...t-createur-de-la-serie-the-witcher_videogames thanks to @sorowfortesque who has provided translation from French to English/dzięki dla niego za przetłumaczenie z francuskiego na angielski. http://forums.cdprojektred.com/threads/30456-Interviews-and-Articles-Part-2/page198

-Marcin przegrał w Wiedźmina 3 już 20 godzin,
-Otwarty świat nie będzie dostępny od początku gry, ale dopiero po bardzo rozbudowanym prologu ( z tego co zrozumiałem około 5 godzin, ale mogłem źle usłyszeć),
-O opóźnieniu: gra jest praktycznie skończona, lecz prawdziwy potencjał nie zostalby osiągnięty w lutym, około 200 ludzi wewnątrz i z poza firmy testuje w tej chwili grę,
-Mody do Wiedźmina 3 bedą bardziej otwarte, przyjazne do zrobienia dla użytkownika, bedą mowić o tym na początku roku,
-Nie planują remaku poprzednich części na Ps4 i Xboxie One,
-Ekstremalny poziom trudności niepotwierdzony, lecz uśmiech Marcina mógł co nieco podpowiedzieć,
-W następny poniedziałek lub krótko po, powinniśmy dostać kilka nowych informacji o prawdziwej roli, jaką będzie w grze odgrywać Ciri (zapewnie chodzi o tą drugą grywalną postać)

---------- Zaktualizowano 23:41 ----------

Wideo powinno sie pojawić niedługo na tym kanale https://m.youtube.com/user/jeuxvideomagazine Co prawda będzie po francusku, ale niektóre kwestie Marcina można będzie wyhaczyć po angielsku.
 
Last edited:
-O opóźnieniu: gra jest praktycznie skończona, lecz prawdziwy potencjał nie zostalby osiągnięty w lutym, około 200 ludzi wewnątrz i z poza firmy testuje w tej chwili grę

Skoro tak, to ja poproszę swój egzemplarz w lutym jednak, ewentualnie na koniec marca, początek kwietnia. Bugi to pryszcz, poza tym i tak reszta poprawek dojdzie w maju.
Mnie pasuje.

-Ekstremalny poziom trudności niepotwierdzony, lecz uśmiech Marcina mógł co nieco podpowiedzieć,

Dawać, dawać. A niech tylko spróbuje nie być ekstremalny. Mroczny z dwójki to przecież kaszka z mleczkiem była.
A nie powiedzieli przypadkiem, jak tam cykl dobowy?

Niestety, aż tak dokładnych pytań nie raczyli zadać :(

To nic, będę tak długo męczył temat, że w końcu zaczną o tym mówić w wywiadach i pokazywać.
Jak nie z własnej woli to forumowicze ich przymuszą umordowani moim nagabywaniem.
Teraz w obliczu przesunięciu premiery mogę zdecydowanie częściej wspominać o cyklu dobowym.
Zacznę zaraz.

To kiedy jakiś materiał wideo albo chociaż wywiad poświęcony rzeczonemu zagadnieniu?
No, Marcinie, zdradź nam, nie daj się prosić.
 
Last edited:
Przyjeżdżam na weekend po tygodniowym szkoleniu i patrzę a tu premiera przesunięta prawie o pół roku. O co do cholery chodzi? Czyżby gra nie była tak wspaniała jak ją zapowiadają?
 
Przyjeżdżam na weekend po tygodniowym szkoleniu i patrzę a tu premiera przesunięta prawie o pół roku. O co do cholery chodzi? Czyżby gra nie była tak wspaniała jak ją zapowiadają?

Z ostatnich wywiadów wynika, że gra jako taka jest ukończona, acz posypała się masa bugów, których chcą się pozbyć, by potem nie było płaczu, że gra jest niegrywalna do czasu wydania 10 lub 20 patcha.

PS: 3 miesiące to nie pół roku ;)
 
Top Bottom