Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@Napoleon_Pl : Co z Tobą? Zmieniłeś myśli... tzn. koniec sesji czy co? :D

Koniec od tygodnia. :p I uznałem, że skrajny realizm będzie na niektórych gorzej działał niż umiarkowany z szczyptą ironii i sarkazmu i jak widać są efekty. :) @warzooh z jednego z głównych "bojowników o gameplay" (mam nadzieje, że Cie tym zwrotem nie urażę, bo nic złego nie mam na myśli) przyjął moje nadzieje na start pre-ordera. :p

Ps. O coś konkretnego Ci chodzi? :D
 

Guest 3669645

Guest
Nie kapuję tgo oczekiwania na pre-order. Data premiery to jeszcze można zrozumieć, ale czy pre-order będzie jutro czy za 5 miesięcy to bez różnicy, gra przecież nikomu nie ucieknie.
 
Adventus tzn preorder = premiera. Redzi ogłosili że w tym samym dniu ogłoszą date premiery jaki i start preordera - i rozpoczną agresywną kampanie promocyjną.
 
Nie kapuję tgo oczekiwania na pre-order. Data premiery to jeszcze można zrozumieć, ale czy pre-order będzie jutro czy za 5 miesięcy to bez różnicy, gra przecież nikomu nie ucieknie.

Preorder to zwykle i data premiery + skład EK. A ja nie kapuje tego hype`u na gameplay. :p Każdego co innego interesuje, mnie bardziej niż gameplay interesuje kiedy grę w łapki dostanę i co dostanę.
@sneky A poproszę o ten wywiad gdzie mówią o tym, że to będzie równoznaczne z kampanią promocyjną? :)
 
Było to w którymś wywiadzie, prawdopodobnie z Adamem Kicińskim, ale nie wiem jak się zabrać za szukanie go.

Łatwiej będzie jak dam Ci potwierdzenie Karoliny Graś z forum spółki.

Warzoch: Moje pytania odnośnie strategii marketingowej w przypadku waszego sztandarowego produktu jakim jest "Wiedźmin 3: Dziki Gon".

1. Kiedy planujecie rozpocząć "właściwą" część kampanii?
2. Kiedy planujecie pokazać grę na dłuższym gameplayu dla szerszej publiczności? Gra z pewnością jest na to gotowa od dawna ;)
3. Czy pre-order zostanie ogłoszony niedługo, nie pytam o konkretny termin :)


Witaj,

Datę startu preorderów ogłosimy w pierwszym półroczu, potrzeba więc jeszcze odrobinę cierpliwości. Wraz ze startem preorderów ogłosimy datę premiery i rozpoczniemy właściwą część kampanii marketingowej. Intensywne działania marketingowe potrwają aż do samej premiery.

pozdrawiam,
Karolina

https://www.cdprojekt.com/Forum,t,377,topic_page,24
 

Guest 3669645

Guest
Ja to nawet na twitterze zaważyłem jak to Warzoch ostatnimi miesiącami męczył Panią Agnieszkę, echhh :p Chłopie odpocznij sobie od forum, polecam, mi bardzo pomogło ;>

W marcu / kwietniu powinna już być ta zapowiedź przedsprzedaży. A ze jej startem... No, zobaczymy jak to będzie z tą "właściwą" częścią kampanii markietingowej :p

Preorder to zwykle i data premiery + skład EK
Mi chodzi o pre-order sam w sobie, bo że przy okazji będzie data premiery, skład i może coś jeszcze to ja wiem.
 
Nie to nie jest lepsze od gejmpleja, bo wciąż nie wiemy jak gra wygląda ,,w ruchu'' i to dłużej niż krótkie fragmenciki z trailerów.

Ależ jest. :p A wiemy, że wygląda cudnie z milionów relacji z różnych środowisk na tyle różnych i część z nich na tyle rzetelna, że te relacje do E3 spokojnie mi starczą. :)
 
Choćby jak nie wyglądała i tak ją kupię :). A zakładam, że gorsza od W2 nie będzie. Tak, że lepiej poznać wymagania :p
 

Guest 3669645

Guest
Wymagania, data premiery, składy edycji... Kogo to obchodzi w porównaniu z samą grą? Bo wydawało mi się że czekamy z niecierpliwością na grę samą w sobie, a nie naklejki w pudełku z nią... A jak ktoś naprawdę na nią czeka to chce wiedzieć jak się prezentuje. Nawet jak bezgranicznie ufa REDom. Takie prawa natury :p Wymagania to oczywiste że będą wysokie, jak się ma słabego kompa który nie odpali np. crysisa 3 to wiadomo że trza zbierać na lepsze tajle. Dużej filozofii nie ma. Składy edycji to też taki "meh" no chyba że się chce kupić kolekcjonerkę. Ale tu znowu chyba raczej nie znajdzie się ktoś kto odlicza godziny aż zobaczy nową figurkę z Gerwantem (np.). A data premiery -Mi wystarczy info że będzie w tym roku, jakoś mało mnie teraz obchodzi czy będzie gra dostępna w paźdzerniku czy listopadzie czy jeszcze kiedy indziej. Sama gra się od tego nie zmieni.
 
Nie porównuj Crysisa 3 do Wiedźmina 3 - to są dwa zupełnie odmienne gatunki gier. W3 jest z otwartym światem i jest grą RPG a C3 jest fpsem :p Grafika jest zupełnie odmienna i jest położony nacisk na inne aspekty.
 
@adventus Widzisz, a ja gameplay mam za przeproszeniem w dupie i proszę mi nie wmawiać, że skoro nie czekam na gameplay (a co? pogram? jak nie to po co mi on? kiedyś czekało się na dema i sam czekałem, teraz się takich nie robi) to nie czekam na grę i jest coś ze mną nie tak. No właśnie... I tyle z spokojnych wypowiedzi...
 
Nie to nie jest lepsze od gejmpleja, bo wciąż nie wiemy jak gra wygląda ,,w ruchu'' i to dłużej niż krótkie fragmenciki z trailerów.

Trzeba było uważnie oglądać zwiastuny :p Też wolałbym poznać datę premiery i wymagania jeśli musiałbym wybierać czy te dwie informacje czy kawałek rozgrywki.
 
Top Bottom