Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
SPAM, SPAM, WSZĘDZIE WIELKI SPAM

Ale teraz poważnie, może kłótnie na PW jak ja to ja swego czasu robiłem? ;)
@fear86 Nie żeby coś ale przekonałem @Warzoch, że gameplay nie musi być już zaraz więc te uwagi są zbędne... Ty chyba też powinieneś sobie przerwę zrobić co pokazuje Twój powyższy post... ;-)


Ps. Nie jest to żadna zabawa w moderatora, a moje prywatne zdanie... Kto to widział żebyśmy siebie nawzajem atakowali? Nie pamiętam takich sytuacji jeszcze rok, półtora wstecz. Ok były pojedyncze przypadki ale nie w takiej skali, nie w takim tonie i na pewno nie było zbierania się części forumowiczów na jednego o specyficznym poczuciu humoru/innych poglądach. Co nie znaczy, że popieram atak na mieszkańców USA, bo mam tam wielu znajomych i do warzochowych określeń oni nijak nie pasują. W każdym kraju są idioci i prostacy ale nie ma co generalizować. :)
Pps. No i sam zaspamowałem... znowu. :whistle:
 
Te złe emocje wynikają z braków nowych materiałów, ja wam mówie, mówie wam.

Tak już całkiem poważnie, i wietrząc trochę atmosfere, może warto zebrać do kupy wszystkie informacje na temat obecności REDów na GDC. Na razie mamy potwierdzonych przynajmniej na naszym forum 3 przedstawicieli. Może Marcin by nam podpowiedział :p, czy kogoś albo czegoś można się jeszcze spodziewać.

Przemyslaw Czatrowski, Engine Programmer, CD Projekt RED
Solving Visibility and Streaming in the The Witcher 3: Wild Hunt with Umbra 3 (Presented by Umbra Software)

Marcin Gollent, Senior Programmer, CD Projekt RED
Landscape Creation and Rendering in REDengine 3

Balazs Torok Lead Engine Programmer na GDC 2014
The Witcher 3: Enabling Next-Gen Effects through NVIDIA GameWorks
 
Po dobroci nie dociera. Kolejne posty niezwiązane z tematem będą usuwane.
 
Last edited:
Te złe emocje wynikają z braków nowych materiałów, ja wam mówie, mówie wam.

Tak już całkiem poważnie, i wietrząc trochę atmosfere, może warto zebrać do kupy wszystkie informacje na temat obecności REDów na GDC. Na razie mamy potwierdzonych przynajmniej na naszym forum 3 przedstawicieli. Może Marcin by nam podpowiedział :p, czy kogoś albo czegoś można się jeszcze spodziewać.

Przemyslaw Czatrowski, Engine Programmer, CD Projekt RED
Solving Visibility and Streaming in the The Witcher 3: Wild Hunt with Umbra 3 (Presented by Umbra Software)

Marcin Gollent, Senior Programmer, CD Projekt RED
Landscape Creation and Rendering in REDengine 3

Balazs Torok Lead Engine Programmer na GDC 2014
The Witcher 3: Enabling Next-Gen Effects through NVIDIA GameWorks

GDC, to impreza branżowa. Dostęp do prelekcji, choć możliwy jest bardzo drogi. Roczna subskrypcja dająca pełen dostęp do materiałów to jednak kwota rzędu 500 dolarów albo i więcej. Rok temu też było kilka wykładów Redów i nie ujrzały światła dziennego.
 
@Booraz natomiast światło dziennie ujrzał ten filmik:
myślę że w podobnej formie odbywa się to na GDC. Moim zdaniem coś wypłynie, być może sami Redzi czymś nas obdarują :3 choćby jakimś zdjęciem.
:yes:
 
GDC, to impreza branżowa. Dostęp do prelekcji, choć możliwy jest bardzo drogi. Roczna subskrypcja dająca pełen dostęp do materiałów to jednak kwota rzędu 500 dolarów albo i więcej. Rok temu też było kilka wykładów Redów i nie ujrzały światła dziennego.
Booraz, tego nie wiedziałem. W takim razie jeśli to prawda że żadnych materiałów nie będzie upublicznionych to nie ma specjalnie na co czekać.
 
Up, rok temu też chiałem dotrzeć do kilku wykładów, był m. in. jeden o fabule z Marcinem Blachą i Mateuszem Tomaszkiewiczem ale niestety nici :( Co prawda zdarza się, że po jakimś czasie część materiałów jest udostępniana za darmo ale jeśli już to pewnie będzie to już po premierze W3. Na przykład, jest dostępna prezentacja wykładu Marcnina Iwińskiego z GDC 2012 (jak sprzedać miolion kopii czy coś w tym stylu), która kiedyś na tym forum już się gdzieś pojawiła. Teoretycznie jest też dostepna ta prezentacja z Marcinem Blachą ale wydaje się, że akurat ta jest skopana i pobiera się jakiś dziwny plik. Jak pech to pech. W każym razie to jest strona z materiałami http://www.gdcvault.com/
 
Tak się składa, że Talara i Vesemira grał ten sam aktor - Miłogost Reczek ;P I jakoś nie widzę problemu. Akurat aktor w tym przypadku się spisał i zarówno Vesemir jak i Talar mają własny ton głosu, styl wypowiedzi. Nie sposób poznać, że udziela im głosu ta sama osoba.
Pan Reczek podkładał głos pod dwie postacie w starcrafcie 2 HOTS. Gdybym później nie oglądał dubrecenzji do nigdy bym się nie zorientował, że to ten sam aktor. Warto też dodać, że postacie były bardzo trudne do zagrania, a on zrobił to wyśmienicie.
 
No to jakiś preorder już mamy. I to w lutym :)
Co do samego komiksu- jestem trochę nie na bieżąco. Będzie polska wersja językowa?
 
Inter jest rozpieszczany przez Marcina :p
I just finished watching the gameplay presentation that consisted of the prologue and Act 1. The prologue is pretty nice but some of the quests in Act 1, well, let me tell you. They are intense! Amazing writing. So many emotions. Just wait until we reveal more
Tłumaczę: Właśnie skończyłem oglądać gameplay, który się składał z prologu oraz Aktu pierwszego. Prolog jest bardzo ładny, ale niektóre zadania w Akcie I... cóż, powiedzmy tylko, że są naprawdę wielkie! Świetnie napisane, tyle emocji. Poczekajcie tylko, aż udostępnimy coś więcej!

Jeśli chodzi o słowo"akty" to Marcin później wytłumaczył, że nie będą to dosłownie akty, będziemy po prostu czuli wtedy, że akcja gna do przodu, ale bez napisów: Akt I, II, III etc.
 
Last edited:
Tu nie chodzi o to, że Amerykanie nie ogarniają Wiedźmina, tylko o coś innego. Chodzi o to co jest dla nich najlepsze, jaki klimat lubią najbardziej. Amerykanie uwielbiają klimat przyszłości/współczesności - Mass Effect, GTA, czy nadchodzący polski Cyberpunk i to widać. Te gry nie są gorsze od Wiedźmina, czy Gothic'a, ba może nawet są i lepsze. Może tamten klimat jest lepszy? Nie wiem - ja zdecydowanie wolę średniowieczny klimat Wiedźmina, a oni wolą współczesny GTA. To widać po wynikach sprzedaży gier na ich rynku i ludzie odpowiedzialni za strategię Wiedźmina 3 o tym dobrze wiedzą. Taka różnica.

A Warzochowi i mi też chodzi o to, że RED stawia w produkcji na elementy lubiane przez Amerykanów, a znane z produkcji osadzonych we współczesności, co w oczywisty sposób obywa się kosztem tego co w Wiedźminie jest najlepsze, bo niestety nie da się zrobić idealnej gry w 3,5 roku... Gdyby produkcja trwała 5 lat, to może i tak, ale w 3,5 roku trzeba sobie postawić priorytety...

Ktoś chętny do dyskusji? To zapraszam! :)
 
Super. Tylko tego typu "rozpieszczanie" zwiększa tylko niezdrowy hype i ślinotok fanów. Już wiemy, że gra jest super uber perfecto, miód i orzeszki. Tyle że zamiast o tym czytać, wolelibyśmy to zobaczyć... Przydał by się chociaż jakiś nowy koncept art. @Marcin Momot, @Keth, nie wierzę, że nie możecie udostępnić nam koncept artów przedstawiających, dajmy na to, stragan w Novigradzie. Albo ogródek jakiegoś wieśniaka. Albo jakiegoś znanego nam już potwora. Albo gnoma. Jakbyście czymś takim zarzucali raz na tydzień lub częściej, to by naprawdę poprawiło sytuację na forum :p
 
A ja jestem niezadowolony, ponieważ prolog jest tylko "niezły", a powinien być wspaniały jak cała reszta :p

Edit @up Nawet gdyby dali coś raz na dwa tygodnie, byłby super.
 
Top Bottom