Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Oraz, że jest już przygotowany mod dający Geraltowi:
Brodę, kubrak i worek św Mikołaja
Dodatkowo renifera zamiast konia
Oraz dwie długie cukrowe lagi zamiast mieczy... jedna czerwono-biała, druga niebiesko-biała..

Oczywiście mod będzie dostępny dopiero koło świtą. ZA DARMO!!:victory:
 
Tak w ogóle, jeżeli będzie Gors Velen, to będziemy mieli na pewno 3 miasta dość dokładnie opisane w Sadze(Kaer Trolde było opisane? Bo już mi się zapomniało).
 
Tak w ogóle, jeżeli będzie Gors Velen, to będziemy mieli na pewno 3 miasta dość dokładnie opisane w Sadze(Kaer Trolde było opisane? Bo już mi się zapomniało).

Parę wzmianek o różnych miejscach było, ale nie było opisane dokładnie. Zresztą, z całego ośmioksięgu pamiętam jedynie opisy Lan Exeter, Novigradu, Kerack i odrobinę Gors Velen. No i Wyzima jeszcze, ale to chyba akurat kwestia dogłębnego zwiedzenia miasta w grze. Szczegóły na temat innych metropolii z pamięci mi wyleciały, niestety :(
 
Wie ktoś z was skąd można pobrać angielską i polską wersję tych plakatów oraz render całej postaci Geralta przedstawionego na plakatach? Jest to gdzieś w ogóle dostępne?


 
O ile wszystko w tej grze wygląda cudownie, to z okładką się nie postarali. Jest pierdyliard screenów, tapet i artworków świetnie nadających się do obróbki i stworzenia plakatu, no niestety.
 
O ile wszystko w tej grze wygląda cudownie, to z okładką się nie postarali. Jest pierdyliard screenów, tapet i artworków świetnie nadających się do obróbki i stworzenia plakatu, no niestety.

Odezwał się kochany rodak, któremu nikt i nic nie dogodzi... Moim zdaniem ta okładka, oczywiście, mogłaby być lepsza, jednak taka jak jest teraz też mi pasuje.

@BeksaLala
Wiesz dobrze, że nie należy usuwać dopisków moderatorskich, odnoszących się do łamania Regulaminu. Otrzymałeś oficjalne ostrzeżenie.
zi3lona

Nie wiem, bo takiej informacji nie ma zanotowanej w regulaminie?
 
Last edited:
Odezwał się *** (czekam na bana za rasizm). Nic ci nie dogodzi... Moim zdaniem ta okładka, oczywiście, mogłaby być lepsza, jednak taka jak jest teraz też mi pasuje.

Koledze chyba się posty pomyliły...
A kwestia okładki - była już kilkakrotnie poruszana...

Chyba doszło się do wniosku, że taka okładka bardziej przyciąga (chodzi o tych, którzy nie mają pojęcia o co chodzi... czyli tych co wiedźmina nie znają..) Marketingowy zabieg i tyle...
Okładka nie jest zła.. i zauważcie, że skupia się na tym co najważniejsze ;) na kwintesencji gry i jej głównym bohaterze... GERALCIE
(poza tym 100 i więcej godzin, setki questów i tysiące linii dialogowych, nie wspominając o różnorodnej pięknej grafice - ciężko zmieścić na jednym obrazku, arcie, który był by na okładce...)
 
Last edited by a moderator:

Guest 3669645

Guest
Moim zdaniem ta okładka, oczywiście, mogłaby być lepsza, jednak taka jak jest teraz też mi pasuje.
Skoro mogłaby być lepsza (a trudno znaleźć coś gorszego) to warto by o tym napisać. Skoro można chwalić wiedźmaka za super zalety, to nie widzę przeciwwskazań, by krytykować go (konstruktywnie oczywiście) za wady, tym bardziej takie, które trudno zrozumieć, bo przecież wystarczyłoby TYLKO ciut chęci, by mogło być dużo lepiej -Okładka, waluta, alchemia i nie tylko. W tych kwestiach twórcy nie mieli właściwie żadnych ograniczeń, wszystko zależało jedynie od dobrego pomysłu a i tak jest... No, jak jest. Zdaniem znacznej większości niezbyt dobrze.

I rzeczywiście, chyba Ci się posty pomyliły <hm>
 
Skoro mogłaby być lepsza (a trudno znaleźć coś gorszego) to warto by o tym napisać. Skoro można chwalić wiedźmaka za super zalety, to nie widzę przeciwwskazań, by krytykować go (konstruktywnie oczywiście) za wady, tym bardziej takie, które trudno zrozumieć, bo przecież wystarczyłoby TYLKO ciut chęci, by mogło być dużo lepiej -Okładka, waluta, alchemia i nie tylko. W tych kwestiach twórcy nie mieli właściwie żadnych ograniczeń, wszystko zależało jedynie od dobrego pomysłu a i tak jest... No, jak jest. Zdaniem znacznej większości niezbyt dobrze.

Wpadło mi teraz do głowy... Redzi niedawno zmienili "nazwę" z Wiedźmin 3 na Wiedźmin III
Nic nie stoi na przeszkodzie, by za kilka miesięcy zaprezentowali nowy art-okładkę pudełka... prawda?

-----------------

^ No chyba że już okładki są w wydruku...
Z tego co mi wiadomo trwa dopracowywanie gry, wyszukiwanie i naprawianie błędów, trwa praca nad "ekonomią" gry, może jeszcze coś innego dodają...
Z czego wynika, że nawet same płyty jeszcze nie są "wypalane"... nie mówiąc o produkcji pudełek, a nie wspominając o okładkach ;)
 
Last edited:
Nie zmienią już okładki, wybrali taką pewnie dlatego że będzie spełniała swoje zadanie na półkach sklepowych (przyciągała wzrok). Jak dla mnie jeżeli dzięki tej okładce troche więcej ma wpaść do kieszeni REDów to proszę bardzo, mnie ona nie obchodzi wystarczy mi zawartość pudełka oraz sama gra.
 
Wie ktoś z was skąd można pobrać angielską i polską wersję tych plakatów oraz render całej postaci Geralta przedstawionego na plakatach? Jest to gdzieś w ogóle dostępne?



Angielska i polska wersja powinny być w folderze prasowym, jutro poszukam. A jak nie, to można zrobić w fotoszopie czy gimpie (ba, nawet Paint chyba uradzi). Z kolei render... poszukam też, ale raczej nie ma.

E: @Torpeda
Nie ma :(
 
Last edited:
Odezwał się kochany rodak, któremu nikt i nic nie dogodzi...

@BeksaLala

Zluzuj papieża kolego, od tego jest forum żeby dzielić się tym co się podoba a co nie.
Napisałeś "Moim zdaniem.." a widzisz ,MOJEGO ZDANIA NIE POSZANOWAŁEŚ. Musisz się przyzwyczaić, że nie każdy będzie tu czcił i wielbił wszystko co Redzi pokażą.
 
Top Bottom